Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Съвет за първи мотор (Naked bike)
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Съвет за първи мотор (Naked bike)  (Прочетена 20332 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3990

Ел. поща
« Отговор #105 -: август 23, 2016, 18:49:04 »

Ти си последния по рода си!

Very Happy

Мани ами аз нещо се заглеждам по една чопаретка Кавазаки....с пистов двигател... Smile

Да не казваш на никой ей.

то и аз съм решил да преправя една пистарка на накед,ма чак за чопър,не съм остарял толкова Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1413

« Отговор #106 -: август 23, 2016, 18:57:49 »

е то от вас жив пистаркаджия не остана Smile

Изобщо не е така... ей на гледай го Гробаря, заглежда разни 4-цилидрови редоваци, притова чисти голи мотори (без грам да имат нещо общо с чопърия)...  и като погледнеш така нещата от гол 4цилидров редовак до писта разликата е само малко PVC  Smile , тай че туковиш тихомълком Гробаря влязъл в редиците на PVC-тата  Smile
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Последна редакция: август 23, 2016, 19:01:20 последно от Alexander3dartwork » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5107

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #107 -: август 23, 2016, 19:10:45 »

то и аз съм решил да преправя една пистарка на накед,ма чак за чопър,не съм остарял толкова Very Happy Very Happy Very Happy

Абе оригинално си ги произвеждат Кавазаки с двгател на Нинджа... Елиминатор бе майна. Ама се чудя 600сс дали няма да ми е късичко за моите 187см...
Ако намеря 1000 кубикааа...

Изобщо не е така... ей на гледай го Гробаря, заглежда разни 4-цилидрови редоваци, притова чисти голи мотори (без грам да имат нещо общо с чопърия)...  и като погледнеш така нещата от гол 4цилидров редовак до писта разликата е само малко PVC  Smile , тай че туковиш тихомълком Гробаря влязъл в редиците на PVC-тата  Smile
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ааа, PVC никога!
За гол ДЪРТ редовак съм навит
Активен
soadfan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Пластмасов PC25
Публикации: 690

« Отговор #108 -: август 23, 2016, 19:29:06 »

Здравейте,наскоро изкарах А категория и съм пред вечната дилема 600 или 1000. Насочил съм се към GSXR K4, като опитът ми с мотори е(освен Хорнета от курса) съм карал К1 600.Деликатният момент е, че се чувствам извън габаритен за този 600кб.(190см/115кг).Дали ще направя грешка ако взема направо 1000 ( за който са ми казвали, че е по-висок и по-издължен) или да умирам от болки в гърба след 20 мин. каране с 600 кубиковия докато така да се каже му "свикна".Някой, който е минал по-този път да даде съвет Smile Surprised Surprised Surprised Surprised

Не знам кой ви пълни главите с тия глупости...

K4 600

K4 1000

Забелязваш ли какви са незначителни разликите в размерите? 2 см по-голямо междуосие на 1000 спрямо 600 (а това изобщо не гарантира, че японеца е увеличил отстоянието на седалката от кормилото), половин сантиметър разлика във височината на седалката, да продължавам ли?
« Последна редакция: август 23, 2016, 19:32:22 последно от soadfan » Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1042

Ел. поща
« Отговор #109 -: август 23, 2016, 19:55:46 »

опитът ми с мотори е(освен Хорнета от курса) съм карал К1 600

К1600GT или GTL???

Very Happy

...а сега сериозно...
Вземи си нещо дето ти пасва, само не си взимай ендуро! Щото ще рипне някъде без да очакваш и ще стане поразия
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1177

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #110 -: август 23, 2016, 20:08:53 »

Абе оригинално си ги произвеждат Кавазаки с двгател на Нинджа... Елиминатор бе майна. Ама се чудя 600сс дали няма да ми е късичко за моите 187см...
Ако намеря 1000 кубикааа...

Ааа, PVC никога!
За гол ДЪРТ редовак съм навит

Кой Елиминатор ве майна?Новите са 61 коня,старите са 74  :grin:Ако си намериш читав стар-отнасяй го   Mad
После ако искаш да провериш дали върви,обаждаш се и те отвявам... Smile Smile Smile
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #111 -: август 23, 2016, 20:19:33 »

Кой Елиминатор ве майна?Новите са 61 коня,старите са 74  :grin:Ако си намериш читав стар-отнасяй го   Mad
После ако искаш да провериш дали върви,обаждаш се и те отвявам... Smile Smile Smile

Ма как се усети, че захлеждам старите  Very Happy
Не съм се качвал никога на такова...тааа дЪль нема ми е къс? Smile
Аз ако намеря 1000сс ще отвееш  дедовия   Smile Smile Smile
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1177

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #112 -: август 23, 2016, 21:32:30 »

Споко,1000 няма да намериш..а и да намериш ще е толкова пари,че няма да го вземеш.. Very Happy

ПП Ела направи един чарк с моя,повече други мотори няма да търсиш... Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #113 -: август 23, 2016, 22:12:47 »

Споко,1000 няма да намериш..а и да намериш ще е толкова пари,че няма да го вземеш.. Very Happy

ПП Ела направи един чарк с моя,повече други мотори няма да търсиш... Very Happy

Намерих:

https://www.gumtree.com/p/kawasaki-motorbikes/kawasaki-zl1000-eliminator-1987/1180327308

Сумата ме устройва..., но е в
грешната валута  Smile Smile
Аз ще дойда ама дано си намерил Триумф до тогава, че може да отмъкна твоя  Very Happy
Активен
JuGGernaut
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Колело
Публикации: 7

Ел. поща
« Отговор #114 -: септември 06, 2016, 13:27:36 »

Вече навъртях първи 1000 км на мотор ... предостъпиха ми е една К1-ца 600cc да я карам до края на сезона или докато не се продаде. Определено и свикнах доста бързо на ускорението,спирането и маневрирането.Удовлетворяве ме от гледна точка на това, че карам мотор, но когато реша да го цедя 1-ва, 2-ра и се чувствам като Слон яхнал колело Very Happy Very Happy Very Happy.Изборът ми за закупуване на мотор е 1000cc Smile
Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1042

Ел. поща
« Отговор #115 -: септември 06, 2016, 18:37:54 »

Вече навъртях първи 1000 км на мотор ... предостъпиха ми е една К1-ца 600cc да я карам до края на сезона или докато не се продаде. Определено и свикнах доста бързо на ускорението,спирането и маневрирането.Удовлетворяве ме от гледна точка на това, че карам мотор, но когато реша да го цедя 1-ва, 2-ра и се чувствам като Слон яхнал колело Very Happy Very Happy Very Happy.Изборът ми за закупуване на мотор е 1000cc Smile

Айдеее още един брой в списъка на "карах 1000км с 600сс и вече му свикнах и искам 1000" хахахахахахахахахахахахаха
Активен
mikluho
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V-max 1200
Публикации: 343

Vmax owner

« Отговор #116 -: септември 06, 2016, 21:08:40 »

Айдеее още един брой в списъка на "карах 1000км с 600сс и вече му свикнах и искам 1000" хахахахахахахахахахахахаха

Ми щото много акъл се лееее навсякъде:
 - почни с 50-ка скутер
 - леко кросче 125
 - после като му свикнеш се метни на една 600-ка
 - готов си за "заветния литър"

Все едно парите ги берем с доматиТО

Взимаш си това което ти е на сърце , никакъв зор не е да иляди човек.
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #117 -: септември 06, 2016, 22:19:53 »

Взимаш си това което ти е на сърце , никакъв зор не е да иляди човек.
Твърде много млади безотговорини хора без никакъв опит (и често без категория) изкарват 2000лв и се мятат на една пистарка и влизат в черната статистика...   (защото това им е на "сърце")

Все едно парите ги берем с доматиТО
А това е субективно, може да се окаже че да минеш през няколко по малки мотора до голям (дори и като включиш загубите от продажби и прочие)е по изгодно финансово. Но когато говорим за страст/удоволствие парите изобщо не трябва да се гледат? (по скоро трябва да се гледа как да се изкарат пари за да се купи мечтания мотор)

Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #118 -: септември 06, 2016, 22:31:40 »

Smile Smile Smile

Те сега се раждат с GSM, светкавични реакции придобити от играта с него, тааа...ако може и курса ще карат на 1000сс.....

Твърде много млади безотговорини хора без никакъв опит (и често без категория) изкарват 2000лв и се мятат на една пистарка и влизат в черната статистика...   (защото това им е на "сърце")

То ако човек слуша сърцето...Обикновено наделяват емоциите...

А това е субективно, може да се окаже че да минеш през няколко по малки мотора до голям (дори и като включиш загубите от продажби и прочие)е по изгодно финансово. Но когато говорим за страст/удоволствие парите изобщо не трябва да се гледат? (по скоро трябва да се гледа как да се изкарат пари за да се купи мечтания мотор)

Финансово най- изгодно е човек да е здрав!
Другото с времето и правилните стъпки идва.
Но всички искаме да караме мечтите си... Много по- сладки са като ги достигнем постепенно
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #119 -: септември 06, 2016, 22:34:24 »

Финансово най- изгодно е човек да е здрав!

Следиш ми мисълта Гроби!  Smile  (на теб сложиха ли ти от онея скъпите винкели като се издрънча?) или мина само с една циментова замаска?  Smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Съвет за първи мотор (Naked bike)

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.291 секунди с 20 запитвания.