Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин  (Прочетена 12039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #15 -: юни 22, 2016, 12:38:31 »

има и други места по който може да минават турските тирове-Via Adriatica,но от там не ги пускат! нRкои от вас случайно да е чувал за пътно транспортно проишествие с участието на турски ТИР ? а да сте чували за такова с руски мотоциклет? колкото до знамената всички турски тирове са с турски знаменца по кабините! а колкотот до руските знамена-те се движат съгласно международното право-с две знамена едното на страната на която принадлежат и едното на страната която преминават! аз не съм страна в спора-гледам фактите!
Гледай факти бе - тия идват тука като посланици на джужджето путкин - агресор незачитащ понятието териториална цялост на една държава, реабилитират Сталин, пропагандират възраждане на СССР - заради който държавата ни страда и до ден днешен.... И не ми минавайте с номера с турското робство защото тогава сме имали повече права отколкото през руското робство! Още факти - тоталитарния режим е обявен за престъпен в нашата държава, всяка пропаганда в подкрепа на соца трябва да се води престъпление... И ако толкова си обичате руснаците, много ви моля продайте си японските мотори и си купете урали и ижета!!!!
Активен
sbatchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA VT500 ; SUZUKI Intruder VS1400
Публикации: 141

667-THE NEIGHBOUR OF THE BEAST

Ел. поща
« Отговор #16 -: юни 22, 2016, 12:41:03 »

Гледай факти бе - тия идват тука като посланици на джужджето путкин - агресор незачитащ понятието териториална цялост на една държава, реабилитират Сталин, пропагандират възраждане на СССР - заради който държавата ни страда и до ден днешен.... И не ми минавайте с номера с турското робство защото тогава сме имали повече права отколкото през руското робство! Още факти - тоталитарния режим е обявен за престъпен в нашата държава, всяка пропаганда в подкрепа на соца трябва да се води престъпление... И ако толкова си обичате руснаците, много ви моля продайте си японските мотори и си купете урали и ижета!!!!
+1
Активен
Pluton
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ел. поща
« Отговор #17 -: юни 22, 2016, 12:43:10 »

няма значение как идват-важното е как ще преминат и как ще си отидат! ако ти имаш някакви свръх естественни способности и знаеш всичко това е отделен въпрос !  Smile
Активен
radomit
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF 1000A
Публикации: 578

Ел. поща
« Отговор #18 -: юни 22, 2016, 12:45:38 »

....
Smile Smile Smile ей нямаш спирачки .. или си фил .. или си фоб в тая държава .. всичко друго се анатемосва и от едните .. и от другите  Surprised
ай разисквайте си темата каква заплаха за националната сигурност представляват .. може едно отворено писмо до наш пютьо /президеншито ни/ да драснете .. той ще ви разбере  Smile Smile Smile Smile
Активен
Pluton
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #19 -: юни 22, 2016, 12:58:22 »

между другото в Rпония от полезните изкопаеми има само морска сол и Каолин за порцелана.желязна руда  за индустриални цели японците внасят за икономиката си от Русuя така че японския мотоциклет е колкото японски толкова и руски! японска технология и руски материали.такива са фактите...  Smile
« Последна редакция: юни 22, 2016, 13:01:04 последно от Pluton » Активен
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1607

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #20 -: юни 22, 2016, 13:18:25 »

между другото в Rпония от полезните изкопаеми има само морска сол и Каолин за порцелана.желязна руда  за индустриални цели японците внасят за икономиката си от Русuя така че японския мотоциклет е колкото японски толкова и руски! японска технология и руски материали.такива са фактите...  Smile

Баси логиката! Направо кърти мивки!  Surprised
Активен
Optic
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Er-6n
Публикации: 230

« Отговор #21 -: юни 22, 2016, 13:28:14 »

Да. Напече здраво лятното слънце...
Активен
Еомер
Малко Шуши, тигри има ли?
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 3232

Support your local 00

355901912
« Отговор #22 -: юни 22, 2016, 13:31:52 »

Периодичната таблица на елементите е на Менделеев, по тая логика най-малко Слънчевата система е руска!!!
Руските болни - най-здравите болни в света!
Руския чип - най-големия чип в света!
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
filipon
Филип Кафеджиев
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: БАЛКАН:ЛЮЛИН МП2 ; БАЛКАН:МПС; БАЛКАН:МПМ; БАЛКАН:2Ю25; БАЛКАН:МК-3; БАЛКАН:М 75; БАЛКАН:М1; БАЛКАН:М2; БАЛКАН:С2; ИФА-РТ 125/1; МЗ 175/1ЕС; МЗ 175/2ЕС; СИМСОН:СР2E; СИМСОН:КР; СИМСОН:СТАР; СИМСОН СР2:Cafe Racer; ИЖ ПЛАНЕТА 2; ЯВА 50-ТИП 20; ЯВА-ЧЗ 250 353/04(1958); КАРПАТИ; РИГА 13; РИГА МИНИ 26; ЗИФ 77 И СКУТЕР ЗА КАПАК!
Публикации: 317

Джиткам си с Балкан М1!!!Бавно и за кеф на душата!

WWW Ел. поща
« Отговор #23 -: юни 22, 2016, 13:33:30 »

+1
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5106

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #24 -: юни 22, 2016, 18:17:32 »

Някой от вас да обърна внимание на това:

"Новата инициатива е в рамките на Мотомарш "Славянски свят 2016""

Какъв славянски свят бе???
Ние не сме славяни!!!
Това ми прилича на опипване на почвата...
Интересно каква е официалната позиция на правителството?
Позицията им за педалските шествия я знаем, ако може всяка седмица да има и онези 240 ще се включат.
А иначе когато излезем на Луков марш, веднага сме оплюти и наречени с какви ли не епитети.

П.П.Обичам рускините Very Happy понякога и някои руски действия и факти.
Но преди всичко обичам България!
България над всичко !!!

Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5106

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #25 -: юни 22, 2016, 18:26:16 »

Хелс Енжълс присъства официално в БГ от известно време..., каква ли ще им е реакцията?
Активен
filipon
Филип Кафеджиев
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: БАЛКАН:ЛЮЛИН МП2 ; БАЛКАН:МПС; БАЛКАН:МПМ; БАЛКАН:2Ю25; БАЛКАН:МК-3; БАЛКАН:М 75; БАЛКАН:М1; БАЛКАН:М2; БАЛКАН:С2; ИФА-РТ 125/1; МЗ 175/1ЕС; МЗ 175/2ЕС; СИМСОН:СР2E; СИМСОН:КР; СИМСОН:СТАР; СИМСОН СР2:Cafe Racer; ИЖ ПЛАНЕТА 2; ЯВА 50-ТИП 20; ЯВА-ЧЗ 250 353/04(1958); КАРПАТИ; РИГА 13; РИГА МИНИ 26; ЗИФ 77 И СКУТЕР ЗА КАПАК!
Публикации: 317

Джиткам си с Балкан М1!!!Бавно и за кеф на душата!

WWW Ел. поща
« Отговор #26 -: юни 22, 2016, 18:31:56 »

+1
трябва да помним за "горяните" и "Горянското движение"
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1319

пастафариански моТурист

« Отговор #27 -: юни 22, 2016, 20:08:12 »

Без да чета мненията преди мен - отговарям: Каквото ми е мнението за всички "рокери". Еле па за тея набедените.... Аз руснаците като хора ги харесвам, държавата "Россия" ми е противна.

Сега ще чета да видим дали съм за този форум или не  Very Happy
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1319

пастафариански моТурист

« Отговор #28 -: юни 22, 2016, 20:10:59 »

Е що бе - логично е. УСА се построи с робския труд на негрите, сега афроамериканец им е президент  Very Happy

Е. Прочетох и съм доволен, че сме на едно мнение. Поне с хората чиито зачитам.
Активен
Pluton
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #29 -: юни 22, 2016, 20:14:32 »

"
Гледай факти бе - тия идват тука като посланици на джужджето путкин - агресор незачитащ понятието териториална цялост на една държава, реабилитират Сталин, пропагандират възраждане на СССР - заради който държавата ни страда и до ден днешен.... И не ми минавайте с номера с турското робство защото тогава сме имали повече права отколкото през руското робство! Още факти - тоталитарния режим е обявен за престъпен в нашата държава, всяка пропаганда в подкрепа на соца трябва да се води престъпление... И ако толкова си обичате руснаците, много ви моля продайте си японските мотори и си купете урали и ижета!!!!"

как ще го рехабилитират Сталин? човека е умрял преди 50 години от инфаркт...  Smile Smile Smile  вижте какво става докато "идват" руснаците ! : http://dnes.dir.bg/news/lichna-karta-elektronen-nositel-23047361

« Последна редакция: юни 22, 2016, 20:22:02 последно от Pluton » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НОЩНИ ВЪЛЦИ - "рокерите" на Путин

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.251 секунди с 20 запитвания.