Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Откирване София 2016??
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Откирване София 2016??  (Прочетена 11815 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rumen_78
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Сузуки Бъргман 150 , Хонда Шедоу 600 , Балкан 250 М1,Балкан 250 М2
Публикации: 200

0888 68 68 01

Ел. поща
« Отговор #45 -: март 26, 2016, 08:18:32 »

Вече скочих в гащвеизона ! До после !  Very Happy
Активен
Cecko06
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZR600 3HE
Публикации: 71

Ел. поща
« Отговор #46 -: март 26, 2016, 11:23:45 »

Миналата година ходих и ми беше интересно, особено като се гледах по новините по тв7 после, как щях да се бутна в репортерката... Smile
Тази година пропускам, защото съм без мотор, и съм в търсене на друг.
Активен
c0ldblooded
Equal opportunity lunatic
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R 1000 K6
Публикации: 127

« Отговор #47 -: март 26, 2016, 20:09:51 »

Темата спокойно може да се преименува на "Отсвирване 2016". Утре ме чака Велинград и един 3 годишен непослушко, който не е виждал басейн досега. И без това имам 1000км. вече + излизане в "чужбина" (деба тая Сърбия), считам, че съм открил. Па и не ми се занимава мазни елечета да ми казват къде да паркирам, че ще ни дават по новините... Най-ме боли, че още един разкол зрее.. Клубове на кило, разпри на кило, нулев полезен ефект от тия клубове за мотообществото, разцепление по мнения, клубове и групи в това общество. Всички губим така. Поправете ме, ако греша (в оценката си) ?

+1 - Далече съм от София за откриване, но последните няколко пъти се гледаме на кръв с разни "елеци" дето някой им "запазил място" разбииш ли на алеята на Бояна и не можело там да спират други. Айде сега тая година и тази простотия - подредби, охрани, глупости - еми майната и тва е - това дето се случва е подигравка и крайния резултат неминуемо ще е това което казваш.
Активен
RadoShopa
Радостин Славов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 'K9 Limited Edition
Публикации: 695

Kраста си е да го еВа...

WWW Ел. поща
« Отговор #48 -: март 26, 2016, 20:43:35 »

Беше много добре, поне за мен  Mad Не знам каквa организация имаше, но каквато и да бе - толкова много машини и фенове на едно място....едва ли ще е толкова ефективна! Беше грандиозно - всеки си караше както иска, напред назад - никой не ме е делил с някой, а народа по булевардите бяха така  rulez2

Евала на токчетата.....все повече стават, браво  Very Happy

« Последна редакция: март 26, 2016, 20:48:59 последно от RadoShopa » Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4185

« Отговор #49 -: март 26, 2016, 22:32:07 »

Поправете ме, ако греша (в оценката си) ?

Не си баш прав. Ако няма клубове няма да има и мото мероприятия. Откриването си беше екстра!
Кой бил отпред, кой бил отзад, кай бил с гръб или не не е важно, вие си го правите важно като му отделяте от вниманието си.
Тоя бил такъв, оня се надувал.....карам си мотора, ям си кебабчетата на откриването и за мен няма никакво значение кой какъв е и кой е пръв на колоната.
Че има комплексари които се правят на важни и си играят на стражари и апаши в тия клубове е ясно, ама ако нямаше клубове, нямаше да има и откриване и събори - все места на които се събираме, запознаваме се с нови колеги и се виждаме със стари познати, а дори и да нямаш мотор, можеш да се нагледаш на мотори и да се забавляваш.
То калъфи и малоумници има навсякъде, ама 99% от хората които съм виждал по събори и откривания са от добрите и са отишли за да се забавляват.

П.п ако някой мисли че съборите и откриванията като мото мероприятия са безполезни да предложи/направи нещо полезно, никой не ги спира.
« Последна редакция: март 26, 2016, 22:33:52 последно от Che_ » Активен
maldezzar
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1 07
Публикации: 340

« Отговор #50 -: март 27, 2016, 09:59:03 »

Мене лично ми хареса , хапнахме, послушахме групата която се справяше много добре , малко стънт , малко драг и кой от къде е . Видяхме се и с познати от други градове и така (аз самият не съм от Сф, но дойдохме 15-6 мотора заедно)  Very Happy
П.С. с малки изключения на едни дечурлига с кросови мотори дето караха на ръчка между хората и моторите на задна гума и то 10 пъти нагоре надолу
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5039

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #51 -: март 27, 2016, 12:16:06 »

Качете снимки от откриването де...
Или аз да кача, въпреки, че не съм бил там....Сещата се кой ми е пратил някоя  Very Happy
Активен
Ice_queen^^
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 125R
Публикации: 1555

« Отговор #52 -: март 27, 2016, 13:06:29 »

Две предложения за брак украсиха откриването на мото-сезон 2016 в София

Снимки: Lap.bg
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #53 -: март 27, 2016, 13:17:33 »

Добре си беше. С изключение на по-ранното тръгване на колоната от официално обявеното. За малко да закъснеем, макар че вече трябва да съм им свикнал.
Ето и малко снимки:

Този, завалията, не беше дочакал да му дойде редът за кебапчетата  Smile Smile Smile

Някой си беше довел и стоката  Smile Smile Smile

Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #54 -: март 27, 2016, 13:36:23 »

Някои си бяха паркирали моторите насред тези на клубарите, очевидно без много да им пука  Very Happy

Други си почиваха активно

И Хълк беше там, така че не знам к'во не ви харесва на откриването

Този не го знам как завива, но пък си е атракция

Това е май най-тунингованият скутер от вчера, с музика...

И художниците се увеличават, явно...

А някои просто са ползвали последните останали им бои  Surprised

Други пък бяха заложили на сигурността на повечето колела  Smile Smile Smile

Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #55 -: март 27, 2016, 13:58:40 »

Някои позираха

На други не им се налагаше, просто защото са ветерани

Други пък откровено си търсеха нов господар

Впрочем, на когото му се разглеждат нови машини, може да се отбие до Ринг Мол, където до 03.04.2016 г. има мотоизложение:

Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7042

atheism-bg.com/

« Отговор #56 -: март 27, 2016, 15:49:38 »

Някои си бяха паркирали моторите насред тези на клубарите, очевидно без много да им пука  Very Happy

Както вече казах, аз мога да си спирам и карам където си искам  Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy Smile

п.п.
А Булеварда беше на първа позиция Smile
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #57 -: март 28, 2016, 09:34:59 »

Мммм, да. И него го видяхме.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Откирване София 2016??

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.411 секунди с 20 запитвания.