Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Откирване София 2016??
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Откирване София 2016??  (Прочетена 12825 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mendi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL 500 R - бивш; Yamaha TT 600 S - бивш; Suzuki DR-Z 400; Yamaha TDM - бивш; BETA 350
Публикации: 1078

Ел. поща
« Отговор #30 -: март 25, 2016, 12:46:02 »

Наблюденията са ми други, обаче. Няколко хиляди откриват сезона в София, а после из улиците виждам единици  Surprised
Защото не малко мотористи идваме от провинцията.
Активен
dirtlego
Ducater
ниво 4
Активен Активен

Мотор: Ducati Diavel; Harley-Davidson Night Rod; Yamaha FZ1N; Yamaha FZ8; Honda Hornet
Публикации: 477

« Отговор #31 -: март 25, 2016, 13:23:20 »

Цитат
Няколко хиляди откриват сезона в София, а после из улиците виждам единици
Че то да не е ефтино карането на мотор. Данъци, застраховки, подръжка, гориво, като сложиш и екипировка и не му се вижда края.
Затова покажи се веднъж, няколко прекъсвача и това е, догодина пак. ;)
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #32 -: март 25, 2016, 13:46:34 »

Че то да не е ефтино карането на мотор. Данъци, застраховки, подръжка, гориво, като сложиш и екипировка и не му се вижда края.
Затова покажи се веднъж, няколко прекъсвача и това е, догодина пак. ;)

Това че не ги виждате по светофарите и пред мементо, не значи че хората не карат.
Какт оказа менди, не само "софиянци" ходят на откриването, има много за които е традиция да ходят въпреки че са далечко от София.
Другото е че много хора(както и аз), карат само за удоволствие, а не ходят с мотора на работа. Тях също няма да ги видиш, защото поне за мен карането в града не е никакво удовоствие.

Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #33 -: март 25, 2016, 16:11:08 »

...защото поне за мен карането в града не е никакво удовоствие.

Как да не е? Да финтираш половин километър колона от чакащи на светофара автомобили е най-големият кеф. Понякога излизам за да си начеша крастата само заради колоните от автомобили  Very Happy
Активен
Tuti
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1
Публикации: 4499

« Отговор #34 -: март 25, 2016, 17:16:44 »

Това че не ги виждате по светофарите и пред мементо, не значи че хората не карат.
Какт оказа менди, не само "софиянци" ходят на откриването, има много за които е традиция да ходят въпреки че са далечко от София.
Другото е че много хора(както и аз), карат само за удоволствие, а не ходят с мотора на работа. Тях също няма да ги видиш, защото поне за мен карането в града не е никакво удовоствие.

Е, ако не отидеш с мотора на Мементо за кво въобще си купуваш мотор, карай си едно ИЖ-е и това е....
много ми е кеф да дам една торба пари за последния модел на ШОЙ (мани излезе Експирит 3 а аз още съм с 2) ама ако не си с алпинстар, дайнезе шой или арай на Мементо няма да те пусне фейсконтрола....

Smile Smile Smile Smile
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #35 -: март 25, 2016, 18:50:14 »

Как да не е? Да финтираш половин километър колона от чакащи на светофара автомобили е най-големият кеф. Понякога излизам за да си начеша крастата само заради колоните от автомобили  Very Happy
Земи си кололо...същата работа върши, да не е и по-добра.

много ми е кеф да дам една торба пари за последния модел на ШОЙ (мани излезе Експирит 3 а аз още съм с 2)

По заведенията е така....дали ще е гей фон 6ес или шой, все тая, важното е да е последен модел от най-скъпите

Ама да не водним темата..ако е ок времето утре ще се пие бира и ще се ядът кебабчета!
 Very Happy
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #36 -: март 25, 2016, 22:21:27 »

Земи си кололо...същата работа върши, да не е и по-добра.

Ма трябва да се въртят педали. Пък аз одъртявам...

П.П. Темата и без това ще е актуална още ден - два, така че малко разводняване едва ли ще е от значение  Very Happy
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1319

пастафариански моТурист

« Отговор #37 -: март 25, 2016, 23:52:57 »

И аз съм същата гад  Smile

Не понасям трафика. Почти винаги ходя навсякъде с мотора или със скутера, ако е мокро. Относно "манифестацията" - на нашето откриване се включих за 300 метра по булеварда пред нас само. Въпреки, че съм дърто магаре и бях най вляво в колоната и бях протегнал ръката си недвусмислено вляво, придружено с ляв мигач, постоянно имаше някакви дето се отскубваха от колоната и изпреварваха отляво на прекъсвач. Все пак с рискована точно премерена маневра успях да завия наляво. Не знам защо се включих тази година. Вероятно за да отбележа юбилея си с нещо, което не съм правил. По принцип мразя манифестации, събори, клубове, сдружения и т.н.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3989

Ел. поща
« Отговор #38 -: март 26, 2016, 00:08:02 »

И аз съм същата гад  Smile

Не понасям трафика. Почти винаги ходя навсякъде с мотора или със скутера, ако е мокро. Относно "манифестацията" - на нашето откриване се включих за 300 метра по булеварда пред нас само. Въпреки, че съм дърто магаре и бях най вляво в колоната и бях протегнал ръката си недвусмислено вляво, придружено с ляв мигач, постоянно имаше някакви дето се отскубваха от колоната и изпреварваха отляво на прекъсвач. Все пак с рискована точно премерена маневра успях да завия наляво. Не знам защо се включих тази година. Вероятно за да отбележа юбилея си с нещо, което не съм правил. По принцип мразя манифестации, събори, клубове, сдружения и т.н.
айде сега и двамцата в кат да се самосезирате и да ви пукнат по един акт.нема да нарушавате закона я 

или да не съм видял дума,като пиша че аз го нарушавам Smile Smile Smile Smile
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #39 -: март 26, 2016, 00:12:39 »

На откриването човек може да види на живо мотори, които друг път я види, я не. Аз и жена ми утре сме там.

айде сега и двамцата в кат да се самосезирате и да ви пукнат по един акт.нема да нарушавате закона я  

или да не съм видял дума,като пиша че аз го нарушавам Smile Smile Smile Smile

Що  Surprised В закона пише, че не е разрешено да карат едно до друго две двуколесни МПС. Придвижването между колоните по никакъв начин не нарушава закона. Особено пък когато колите са спрели... Виж, карането с превишена скорост си е нарушение. Само че ние такива работи между колите не правим  Very Happy
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1319

пастафариански моТурист

« Отговор #40 -: март 26, 2016, 00:24:19 »

Аз карам или в ляво от разделителната линия между лентите, или в дясно, а когато я пресичам - подавам мигач  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3989

Ел. поща
« Отговор #41 -: март 26, 2016, 00:30:38 »

кви ангелчета излезнахте бе  Smile Smile Smile

аз да не съм от кат та да ме лъжете и заблуждавате
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: RST1000 Futura
Публикации: 2850

« Отговор #42 -: март 26, 2016, 00:48:16 »

Темата спокойно може да се преименува на "Отсвирване 2016". Утре ме чака Велинград и един 3 годишен непослушко, който не е виждал басейн досега. И без това имам 1000км. вече + излизане в "чужбина" (деба тая Сърбия), считам, че съм открил. Па и не ми се занимава мазни елечета да ми казват къде да паркирам, че ще ни дават по новините... Най-ме боли, че още един разкол зрее.. Клубове на кило, разпри на кило, нулев полезен ефект от тия клубове за мотообществото, разцепление по мнения, клубове и групи в това общество. Всички губим така. Поправете ме, ако греша (в оценката си) ?
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #43 -: март 26, 2016, 00:50:50 »

кви ангелчета излезнахте бе  Smile Smile Smile

аз да не съм от кат та да ме лъжете и заблуждавате

Всъщност и Дяволът е ангел. Така че каквото и да кажеш, все ще си прав  Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2448

« Отговор #44 -: март 26, 2016, 03:37:24 »

Темата спокойно може да се преименува на "Отсвирване 2016". Утре ме чака Велинград и един 3 годишен непослушко, който не е виждал басейн досега. И без това имам 1000км. вече + излизане в "чужбина" (деба тая Сърбия), считам, че съм открил. Па и не ми се занимава мазни елечета да ми казват къде да паркирам, че ще ни дават по новините... Най-ме боли, че още един разкол зрее.. Клубове на кило, разпри на кило, нулев полезен ефект от тия клубове за мотообществото, разцепление по мнения, клубове и групи в това общество. Всички губим така. Поправете ме, ако греша (в оценката си) ?
Няма кой да те поправи - просто няма начин. Когато една голяма група хора обединени от сходен интерес я разделиш на фракции тя губи силата си и възможностите си за прогрес. В общи линии ще се превърнем в безидейни последователи на една привнесена култура а който не я възприема ще се оправя поединично. Просто мото обществото е огледален образ на българското общество.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Откирване София 2016??

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.245 секунди с 20 запитвания.