Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Откирване София 2016??
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Откирване София 2016??  (Прочетена 13929 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maverickf1
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000
Публикации: 311

I feel the need...the need for speed

« Отговор #15 -: март 24, 2016, 13:04:32 »

аз не разбирам за какво сега е е тая "разправия". Всяка година е едно и също от пан ти века. Който иска да е в шествието кара с правилата определени в него и това е за негова и за безопастноста на всички останали в тая група. Който не иска си кара самостоятелно по отделен маршрут. Никой никого не задължава да прави нещо което не желае освен да спазва някакви норми за безоппастноста на всички. Карал съм с колоната преди години и съм гледал простотии от типа "Вижте ме как карам" и падания по тротоари заради едното перчене. Кой отпред кой отзад голяма работа - все едно става дума за някакво състезание кой ще стигне първи или ще е залепен за бронята на платформата с музикантите. Клубовете организират това и като такива имат право да определят правилата, който не му харесва си кара отделно, а не демоснтрира че е "ренегат" като скапе на други хора деня.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2512

« Отговор #16 -: март 24, 2016, 13:10:12 »

По принцип цялата тая информация накрая може да се окаже някаква спекулация и човек няма как да разбере ако не присъства. Ако обаче се окаже истина аз лично бих сменил маршрута. Нямам нищо против клубовете даже е по-добре да ги има но тия изказвания от името на всички и предявяване на претенции за специално отношение вече ми идват малко в повече. В крайна сметка сред т.нар свободни мотористи има не малко хора със сериозни професии и образование и да не стане като във вица. "Как да познаеш кой е шефа по дрехите - оня с анцуга е шеф на оня с костюма". Както и да е надявам се това да се окаже някаква измишльотина.
Активен
galinvayov
A LONE RIDER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki KLR 600 '85, Yamaha XS750 '78, Балкан 250
Публикации: 1247

332556697
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: март 24, 2016, 13:39:16 »

^Те ти го извора > http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=207893
Активен
Пламен 39
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha MT-07
Публикации: 53

Ел. поща
« Отговор #18 -: март 24, 2016, 16:12:26 »

Дано наистина не се случи това, което чета - ATV-та да отделят клубовете от "случайно попадналите" на откриването. Уж всички са поканени, но едните не трябва да се смесват с другите....много тъпо звучи. Ясно е, че трябва да се спазват правила за движение в колона, но чак пък по този начин да се прави  Sad Да не забравят да вземат палки охранителите с ATV-та, за всеки случай  Surprised
Активен
Анархистов
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 2005
Публикации: 56

Ел. поща
« Отговор #19 -: март 24, 2016, 16:26:14 »

Ако реши някой да дойде от провинцията сигурно ще кара най-отзад защото няма СФ номер нали ?
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #20 -: март 24, 2016, 17:05:45 »

Стига мрънкайте бе, то яко да се хейти сичко, ама вече се засиняхте.
Щом не искате не ходете.
Че маршрута не е най-прекия, хубаво - или е от гъзария или пък има други причини - не ме ебе и не ме интересува, защото хода направо на Бояна и то с автобуса(че да мога да пия).

Движението в колоната трябва да е с правила иначе е мазало. Това дали тоя отпред "те води" или си караш с колоната е въпрос на виждане на всеки, ако мисли че го водят и не искат, тогава да си кара сам. Клубовете са отпред а свододните са отзад, защото знаят кои са клубовете и колко са, па свободните са безброй и безчет...демек няма как да ги кажат свободните отпред, защото някой ще се присети че иска да е с колоната и ще иска да прескача клубовете че да си кара със свободните.
Колкото и да не съм фен на клубовете, те карам малко по като за колона, защото ако се правят на интересни след това трябва да направят чикия на главатаря на клуба(ебавам се, ама си имат някакви културни обиаи за мъмрене), докато има доста раЦери, дето са се включили в колоната само за да се покажат кат големите карачи и правят мазалото - прекъсвачи, дигане на гуми, шарене между другите мотори....
(kitan като ти гледам постовете как си големия аутлоу и рецер в града, не се съмнявам че едва ли ще караш с 40, така че не се прави на ущипана госпожица).

Франки, къде ти е алтернативното откриване? Дай малко инфо, може и теб да те уважа Smile
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #21 -: март 24, 2016, 18:01:01 »

Нема алтернативно мое откриване, аз мога да си карам където си искам Smile
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #22 -: март 24, 2016, 18:16:08 »

Нема алтернативно мое откриване, аз мога да си карам където си искам Smile

Не откриеш ли сезона не можеш да караш.....забранено е  Smile

Иначе както писах - аз не карам, с автобуса ходя, та за джамбурето питам  Very Happy

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4145

Ел. поща
« Отговор #23 -: март 24, 2016, 19:09:20 »

няма сила на земята която да ме закара на това откриване.

ако сме колона,ще карам с колкото кара колоната,не знам дали се сещате колко е смешно да се правите на майстори на мотора,точно на такива места.там обикновено има истински състезатели,пък и всички имаме мотори,колко па да бега точно вашия Surprised

но нещата дето чух за самата организация...просто нямам думи.аз лично тая гавра,не мога да я понеса.ако бях в София,бих отишъл пеша,но с мотор в никакъв случай.

жал ми е за момчетата с АТВтата,щот ги залъгват че изпълняват някакви охранителни функции от типа,аз ще се правя на гъзар,а ти ме охранявай безплатно.а ако стане фал,ще си го отнесът,като слон африканска палатка,щот реално нямат никакви правомощия.

Активен
Tuti
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1
Публикации: 4499

« Отговор #24 -: март 24, 2016, 19:26:02 »

аз не разбирам за какво сега е е тая "разправия". Всяка година е едно и също от пан ти века.

Разправията е част от откриването, откриване без разправия не е откриване, и понеже тая година почти никва разправия не стана нито за дати, нито за място, мисля да не идвам, баси това откриване ли е.....

Surprised
Активен
Доберман
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2154

« Отговор #25 -: март 24, 2016, 19:28:07 »

Аз не бих отишъл без регистрация и без ГО. Особено като знам, че глобичките може да ми струват колкото половината ATV.
Миналата година глобиха някакви, че бяха без ГО.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2512

« Отговор #26 -: март 24, 2016, 19:45:10 »

http://bnt.bg/part-of-show/zapochva-motosezon-2016-kak-da-se-pazim-na-pa-tya
Активен
meneldor
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CB600F8
Публикации: 305

« Отговор #27 -: март 24, 2016, 20:59:31 »

Цитат
На първа пролет всички рокаджии излизат..
Smile да не се обърка някой дето не слуша рок да отиде
Активен
v_P_m
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA cbr
Публикации: 88

Ел. поща
« Отговор #28 -: март 25, 2016, 10:12:32 »

Аз не бих отишъл без регистрация и без ГО. Особено като знам, че глобичките може да ми струват колкото половината ATV.
Миналата година глобиха някакви, че бяха без ГО.
Сега може да идеш без ГО , като те гепат ще кажеш че и тея с атв-тата немат  регистрация даже  Smile
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #29 -: март 25, 2016, 11:44:13 »

Айде, че не остана! Какво време се е отворило... Ако се задържи и утре така, ще е супер. Гледам почнаха да изкарват моторите от гаражите покрай блока. Подготвят се хората.

Не откриеш ли сезона не можеш да караш.....забранено е  Smile

Наблюденията са ми други, обаче. Няколко хиляди откриват сезона в София, а после из улиците виждам единици  Surprised
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Откирване София 2016??

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 20 запитвания.