Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2015 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Закриване на мото сезон
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Закриване на мото сезон  (Прочетена 3883 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bengto
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: honda cbr 125r
Публикации: 22

Ел. поща
« -: септември 21, 2015, 17:31:58 »

Добър ден колеги ще имали закриване на мото сезона на бачковския манастир ако има кога ще е от пловдив в колко ще се събираме
Активен
peshimyra
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FJ1200
Публикации: 1397

Ел. поща
« Отговор #1 -: септември 21, 2015, 19:45:53 »

Тази година  няма да има закриване!!!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4806

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #2 -: септември 21, 2015, 19:53:57 »

Добър ден колеги ще имали закриване на мото сезона на бачковския манастир ако има кога ще е от пловдив в колко ще се събираме

Я пак,че нещо не вдянах???
Особено това:

пловдив
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1142

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #3 -: септември 22, 2015, 15:51:55 »

Уплаши момчето ве Гробар...Недей така... Smile Ми обясни му. Като се развали времето - закриваме. Като се оправи пак откриваме... И така много пъти... Нали кръчмарите и поповете и те трябва да изкарат за хляба, пък и за сиренце да остане... Smile
Във фейсбука е пълно със снимки на разни клубове с елечета как здраво ядат и пият, и непрекъснато откриват, и закриват... За каране се сещат доста по-рядко. Ма такъв е тежкият клубен живот... Smile
Активен
Пламен 39
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha MT-07
Публикации: 53

Ел. поща
« Отговор #4 -: октомври 26, 2015, 15:18:05 »

Времето май ще ми обърка плановете със зазимяването Smile Прибрах мотора дълбоко в гаража, източих бензина и оставих да ми изтече срока на гражданската с идеята, че ще ми трябва чак напролет и сега се чудя да го вкарвам ли пак в режим за каране  Surprised.  Май ще отложа временно закриването на сезона с една вноска за гражданска...
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: RST1000 Futura
Публикации: 2829

« Отговор #5 -: октомври 26, 2015, 15:20:38 »

Времето май ще ми обърка плановете със зазимяването Smile Прибрах мотора дълбоко в гаража, източих бензина и оставих да ми изтече срока на гражданската с идеята, че ще ми трябва чак напролет и сега се чудя да го вкарвам ли пак в режим за каране  Surprised.  Май ще отложа временно закриването на сезона с една вноска за гражданска...

Ти по-добре го дръж напълнен догоре, до капачката, да не образува конденз в резервоара...Пък карай както и когато искаш...  Very Happy Very Happy
Активен
Пламен 39
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha MT-07
Публикации: 53

Ел. поща
« Отговор #6 -: октомври 26, 2015, 15:27:39 »

Така ще направя...тук ще те послушам без да споря   Very Happy Мислех просто да не го държа и да изветрее, че така една година се мъчих с едно АТВ, докато смених бензина и запали
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: RST1000 Futura
Публикации: 2829

« Отговор #7 -: октомври 26, 2015, 16:08:12 »

Така ще направя...тук ще те послушам без да споря   Very Happy Мислех просто да не го държа и да изветрее, че така една година се мъчих с едно АТВ, докато смених бензина и запали

За 3-4 месеца нищо няма да му стане, моторът е инжекцион. Ако не ми вярваш - сипи му и стабилизатор, но е кофти нова, хубава машинка да я мъчиш с полупразен резервоар, кондензира, а не е хубаво. Аз затова си държах мотора в къщата преди, а сега пак ще го вкарам на топло, нищо, че е пластмасов. Просто не трябва да е отвън на влагата и на сутрешно-вечерните смени на температурата...
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #8 -: октомври 26, 2015, 16:18:52 »

Ела да ти покажа какви мъки те чакат с резервоар, държан празен  Very Happy
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2015 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Закриване на мото сезон

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.153 секунди с 21 запитвания.