Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: 2015 Distinguished Gentleman’s Ride
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: 2015 Distinguished Gentleman’s Ride  (Прочетена 14826 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« -: септември 02, 2015, 01:08:59 »

На 27 Септември 2015 година ще се проведе първото в България каране част от световно провеждащото се събитие Distinguished Gentleman’s Ride. Това е благотворително събитие което подкрепя борбата с рак на простата. Повече инфо можете да намерите тук.
Общо взето идеята на българското събитие е да се съберем хората с кафе рейсъри и подобни къстъми да се опознаем и покараме заедно.
Маршрут още няма, но повече инфо ще има тук

Интересното е че освен че трябва да сте с кафе рейсър, тракер или подобен мотор то трябва и да сте облечени като.... джентълмени  Smile Официалният костюм е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН. Всички ще бъдем изтупани като "господа", без изключения. Бе с една дума ще е забавно.....
Ще покараме малко по софийските кафета, ще поседим тук-там да ни видят и ще паркираме някъде да си лафим и пием там каквото всеки си пие. Общо взето това ще е програмата. 

За повече инфо и въпроси може и тук  Smile
« Последна редакция: септември 02, 2015, 01:12:28 последно от drfrancky » Активен
BEERO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 543

Стари машинки, добри обноски...oldschool...

462345923
« Отговор #1 -: септември 02, 2015, 03:23:04 »

Миналата година и аз се замислих дали да не подхвърля идеята, но така и не се осмелих - току виж ме изкарали хипстер   Smile
Активен
Доберман
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2154

« Отговор #2 -: септември 02, 2015, 10:28:23 »

Миналата година и аз се замислих дали да не подхвърля идеята, но така и не се осмелих - току виж ме изкарали хипстер   Smile
С тая брада... Very Happy

Успеем ли с моя мотор до 27-ми, ако трябва и фрак ще взема под наем... Smile
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #3 -: септември 02, 2015, 13:40:54 »

Ако ще се събирате само с каферейсъри и други преработки, май няма да е много посетено събитието. А за съжаление от рак може да се разболее всеки.
Активен
Доберман
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2154

« Отговор #4 -: септември 02, 2015, 14:14:20 »

Ако ще се събирате само с каферейсъри и други преработки, май няма да е много посетено събитието. А за съжаление от рак може да се разболее всеки.

Абе и аз го казах преди точно това баш на страницата им: "Добре де, ако карам V-Max не мога ли да се разболея?!" Нахраниха си ме и после стана караницата, като ми изтриха няколко поста и ме баннаха след като ги попитах "hipster only event" ли е това. Имам си даже скрийншот от първия им отговор. Smile

В смисъл все едно ти казват "ти можеш да дариш, ама не можеш да дойдеш, щот караш Хонда Шадоу". Само по себе си това е абсурдно...
« Последна редакция: септември 02, 2015, 14:18:16 последно от Доберман » Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1407

« Отговор #5 -: септември 02, 2015, 14:23:47 »

... каферейсъри и други преработки, май няма да е много посетено събитието.

незнам как ще е в България, но на острова родобен тип мироприятия се радват на голям успех и посещаемост... то тук си е като движение/култура итн... Very Happy
предполагам че в България ще се събере най голяма навалица ако има безплатна бира, кебабчета и чалга.... пък ако има и някой да издевалтества над някоя пистарка става чудоооо.....
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #6 -: септември 02, 2015, 14:31:35 »

Джентълмените може и да не харесват големи компании (навалици), но у нас вероятно не е голям проблем да се поиска ескорт от полицията. Като се сетя, че миналата година имаше уж спонтанно събитие под наслов "голямото нощно каране", което в крайна сметка се оказа организирано със съответния полицейски ескорт и отцепване на движението, мисля че и джентълмените могат да се прежалят с компанията на ендуристи, пистаркаджии и обикновени туристи. Особено, когато става въпрос за подобна инициатива.
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #7 -: септември 02, 2015, 14:42:04 »

Ей, да не забравите да поканите Чефо!
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #8 -: септември 02, 2015, 16:13:09 »

Събитието е само за кафе рейсъри и тракери а междо другото и да се помогне за борбата с рак на простата. Приемете го че все едно на БМВ събора да се събират пари за благотворителност. Разбира се всеки е добре дошъл , даже може и да дари без да присъства. Разбира се, не сме тайно общество на което само посветени могат да се радват, могат да присъстват всички. Просто събитието е направено за този тип мотори и това е атракцията така да се каже.
Активен
radomit
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF 1000A
Публикации: 578

Ел. поща
« Отговор #9 -: септември 02, 2015, 16:49:27 »

Събитието е само за кафе рейсъри и тракери а междо другото и да се помогне за борбата с рак на простата. Приемете го че все едно на БМВ събора да се събират пари за благотворителност. Разбира се всеки е добре дошъл , даже може и да дари без да присъства. Разбира се, не сме тайно общество на което само посветени могат да се радват, могат да присъстват всички. Просто събитието е направено за този тип мотори и това е атракцията така да се каже.
разчупете правилата .. като за сефте в Бг. .. който е с кафе - с костюм и вратовръзка .. ендуро - с фрак .. туристите - костюм и папионка  Smile
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #10 -: септември 02, 2015, 17:10:27 »

разчупете правилата .. като за сефте в Бг. .. който е с кафе - с костюм и вратовръзка .. ендуро - с фрак .. туристите - костюм и папионка  Smile

Част от идеята е и да се популяризира тази култура. Ето официално кой може да участва:

http://www.gentlemansride.com/about/style-guide

Общо взето всичко със старинна (джентълменска) визия. Пластмасови пистаци - НЕ.
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #11 -: септември 02, 2015, 17:42:06 »

франки, чакаме снимка с костюма
те така

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3981

Ел. поща
« Отговор #12 -: септември 02, 2015, 19:56:42 »

не знам що се натискате да ходите,като сте с други мотори Surprised Surprised Surprised
точно това че че са само определени машини е готиното.много добър и оригинален замисъл според мен.
ако ида с пистарката и щракна 2 прекъсвача и бай Иван с кебабчетата ще си е като всеки един мотосъбор.дано успеете да се съберете повече машини,ще е уникална гледка.
Активен
BEERO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 543

Стари машинки, добри обноски...oldschool...

462345923
« Отговор #13 -: септември 02, 2015, 21:44:24 »

Майтапът на страна - ако намеря (без да се престаравам в търсенето) блейзър, ще се включа в инициативата.

Само да вметна - поне в досегашните издания, съм забелязвал и oldtimers - така, че според мен AWO T/S, M72/61/66, MZ RT125 и прочие, също ще се вписват.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #14 -: септември 02, 2015, 23:26:44 »

Майтапът на страна - ако намеря (без да се престаравам в търсенето) блейзър, ще се включа в инициативата.

Само да вметна - поне в досегашните издания, съм забелязвал и oldtimers - така, че според мен AWO T/S, M72/61/66, MZ RT125 и прочие, също ще се вписват.
Да, всичко до 1970 година може да се включи. Задължително си вземи блейзър и идвай, ще е голям майтап.
Който иска в понеделник в 19 часа на Мементо ще се съберем да обсъдим как и от къде ще минаваме.

не знам що се натискате да ходите,като сте с други мотори Surprised Surprised Surprised
точно това че че са само определени машини е готиното.много добър и оригинален замисъл според мен.
ако ида с пистарката и щракна 2 прекъсвача и бай Иван с кебабчетата ще си е като всеки един мотосъбор.дано успеете да се съберете повече машини,ще е уникална гледка.

Точно. Това не е откриването на сезона. Това е точно определено събитие за точно определени хора  Smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбития (Модератор: puna_kazanlak)Тема: 2015 Distinguished Gentleman’s Ride

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.12 секунди с 20 запитвания.