Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: призив за помощ  (Прочетена 5600 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
IVANKO4X4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSF 1250 BANDIT ABS;KAWASAKI ZX-12R NINJA;KAWASAKI KLR 650;KAWASAKI VULCAN;SUZUKI V-STROM 1000;JAWA 350 С КОШ
Публикации: 1281

Erwin Rommel: Повече врагове, повече чест...

Ел. поща
« Отговор #15 -: декември 17, 2014, 23:01:43 »

Много хора имат нужда от помощ,и аз всеки път се питам "на този ли да помогна,на онзи ли?" Давайте да се съберем да дадем на човека дори и само заради това че ни свързват моторите, па и не само заради това!!!!
Активен
hesoss
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawazaki ZX10R 04-05
Публикации: 44

« Отговор #16 -: декември 18, 2014, 19:51:05 »

здравейте колеги, извинявам се че доста време не съм влизал тук но просто ме завъртяха разни лични неща който пропаднаха но здраве да е
искам да изкажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на мото ангелчетата за иниациативата и за ангажираността
искам да пожелая на всички весело посрещане на празниците и да сте здрави

сметката на Боби е левова и в момента се чакат днк тестове от Италия с надяваме се всички правилната диагноза
Активен
Begachka
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600RR
Публикации: 48

« Отговор #17 -: декември 25, 2014, 02:17:43 »

Днес беше много хубав ден за каране, но предпочитам да преведа един пълен резервоар по сметката. Моля се и тази тема да стигне до повече добри хора, които биха помогнали от сърце. Бързо оздравяване на малката и много здраве на цялото му семейство, а и на всички нас.
Весели празници и дано наистина стават чудеса!!!
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: призив за помощ

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.062 секунди с 21 запитвания.