Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: призив за помощ  (Прочетена 5228 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hesoss
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawazaki ZX10R 04-05
Публикации: 44

« -: декември 01, 2014, 15:51:04 »

ПРИЗИВ! МОТОРИСТИ И ДОБРИ ХОРА !
С повечето от вас не се познавам лично, може би сме се засичали по пътищата!
В момента нашия приятел и колега има нужда от помощ! Колегата е пуснал следната обява, че продава мотора си!
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=4&adv=51416919404781090
Принудил се е да го продава, защото му трябват пари за да замине извън България за лечение на дъщеричката му! Парите са му нужни за престоя (всичко е доста скъпо), лечението е осигурено доколкото имам информация.
Имам следната идея, ако всеки е готов да помогне с 10-20-30лв. кой колкото има възможност съм сигурен, че ще съберем не малка сума пари!
Аз нямам дете поне за сега, но знам, че това е единственото нещо заради което човек си заслужава да живее!
Можем да подадем една ръка на колегата, все пак децата са нашето бъдеще и настояще!
Един жест, една подадена ръка, една детска душа!
Вие избирате!
Моля всеки който е готов да помогне и да разпространи по някакъв начин идеята да го заяви!
Благодаря на всички предварително!
Сметката му е :BG39PIRB91704603815048
Банка Пиреус
Борислав Ангелов Близначки
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 1587

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #1 -: декември 01, 2014, 20:39:15 »

Може да ме понаплюете, но пусни инфо за детето......
Активен
hesoss
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: декември 02, 2014, 12:54:34 »

Няма за какво да те плюя колега, малката Лина се роди това лято и нашите чудесни доктори от тогава мисля, че беше август месец до сега не могат да я диагностицират. Дали има вродена липса на имунна система, ако е това ще е необходима трансплантация на костен мозък, която понеже не се прави в БГ има фонд, който спонсорира лечението в чужбина. Фонда поема операцията и лечението, но не и престоя. В момента изследванията и са пратени в Италия и до колкото знам се чакат резултатите, малката е в ковьоз от раждането си и трябва да е постоянно в стерилна среда. При всички положения тя ще замине в Италия на лечение и от диагнозата и зависи това лечение дали ще е месец или година/и. Колегата Боби си продава мотора с цел финансиране на престоя там, но не съм сигурен дали тези пари, който ще вземе от него ще са достатъчни да плати само престоя там, а понеже лечението се поема от въпросния фонд той няма право да открие дарителска сметка, за това ние неговите приятели и колеги мотористи решихме ако може да му съберем някакви пари колкото и да са все ще са му от ползва.
Активен
hesoss
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: декември 02, 2014, 13:55:27 »

"Ние от Crazy Cust, също заставаме зад каузата на нашия колега моторист Боби. Познаваме го лично и гарантираме, че това е истина, която трябва да спаси неговото детенце, вероятно и бъдещо мотористче. Очакваме детаили, за сметката. Ще я публикуваме, за тези които го почувстват и искат да помогнат...В допълнение на това, ще даряваме по 10лв, от всяка изработена от нас седалка, докато това е необходимо!"
Активен
yamaha_fan
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Thundercat, ZX9R
Публикации: 75

над моя мотор е по мощния,а над него е господ.

« Отговор #4 -: декември 03, 2014, 00:31:00 »

Нз как стоят нещата с дарителските смс-и  но ако е възмонжно отворете такава сметка.На момента бих пратил няколко смс-а.Предполагам и не само аз!
Активен
Dido_
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Сузуки Бъргман...и още едно :)
Публикации: 39

Не става само с каране, трябва да си и без акъл !

Ел. поща
« Отговор #5 -: декември 03, 2014, 00:47:57 »

Кажете начина как да помогнем..ако е да пратим по банкова сметка 50-100 лв,още утре,но не знам дали ще е достатъчно....Може би с смс-и е по-добре.
Адмирации за колегата Хесос-лятото беше кръводарител,сега пак помага...жив и здрав!
Дано детенцето се оправи и кураж на родителите!
Активен
yavor20v
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000
Публикации: 452

Ел. поща
« Отговор #6 -: декември 03, 2014, 11:53:42 »

Здравейте!
Ще имам грижата да преведа и моята помощ по тази банкова сметка следващите дни.
Дано детенце да се оправи и то бързо!
Едната ми дъщеричка също се казва Лина!
Дано повече хора се включат в тази инициатива!
Успех!
Активен
hesoss
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: декември 03, 2014, 12:22:37 »

Колеги благодаря ви предварително за отзоваването.... в първия пост има сметка по която който може и има възможност да преведе някакви пари.... Боби няма право да отвори дарителска сметка или такава която е вързана с ДМС -смс защото фонда за детска трансплантация поема самата операция а той трябва да плати престоя на детенце и съответно на майката
Активен
ku4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZZR1400
Публикации: 540

« Отговор #8 -: декември 03, 2014, 12:28:36 »

И аз ще помогна с каквото мога, а за  sms-сите мисля , че няма нужда да се дават пари на мобилните оператори. Кураж на родителите наистина децата са най-скъпото
Активен
MotoAngels
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA YZF Thunder Cat
Публикации: 13

Moto Angels

WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: декември 12, 2014, 15:36:29 »

Ина и Боби са добри хора, които неведнъж са се включвали във всякакви дарителски кампании.
Сега ние заставаме до тях в изпитанието, защото никой не е застрахован. Фондът покрива лечението и престоя на малката Лина каквато и да се окаже окончателната диагноза, а неясни остават срокът, средствата и условията, при които майка и може да я придружава.
Отпечатахме картички за обичайно веселите празници с надеждата да им вдъхнем сили в изпитанието и да усмихнем всички с картините на 6-годишната Меги.
В момента налични във Варна, от понеделник и в София.
Ако сте съпричастни следете ФБ-странцата ни за подробности.
Доброто се връща

Меги  Very Happy

Активен
ivobivo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: 2001 Suzuki GSX-F 750
Публикации: 412

КАСКА оставена на пътя означава "СПИРАЙ И ПОМАГАЙ"

WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: декември 13, 2014, 18:08:25 »

Ами включих се и аз с левовата равностойност на един резервоар бензин по горната сметка на колегата...стискаме палци всичко да мине успешно и дори да не се стигне до продажбата на хубавия мотор Smile
Активен
BGRIDER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 618

WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: декември 16, 2014, 16:02:02 »

Здравейте, ние от Бг Райдър заставаме зад тази кампания, провеждана от Мото Ангели Варна. Ако някой проявява интерес към картичките, може да ги намери в нашите магазини. От днес са налични в магазина на ул. Лидице N10, а от утре и в обекта ни на бул. Васил Левски.
Пожелаваме Ви Весели Празници
Поздрави на всички Екип на Бг Райдър.
Активен
nepokorna
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R6
Публикации: 5

Ел. поща
« Отговор #12 -: декември 17, 2014, 00:58:19 »

Привет, hessos,да попитам само - сметката е левова или в евро?
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #13 -: декември 17, 2014, 11:32:53 »

Има ли значение? Аз преведох левове.
Активен
Dido_
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Сузуки Бъргман...и още едно :)
Публикации: 39

Не става само с каране, трябва да си и без акъл !

Ел. поща
« Отговор #14 -: декември 17, 2014, 18:49:20 »

Сметката е левова,иначе има значение за таксата-ако е валутна,таксата е над 30 лв,но не е и няма такса,споко
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: призив за помощ

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.282 секунди с 21 запитвания.