Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Zedmoto trackdays - 2014  (Прочетена 6034 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« -: март 05, 2014, 19:19:35 »

Zedmoto trackdays - 2014

Верни на мото си "от мотористи за мотористи", екипа на Zedmoto и през 2014 ще продължи да развива любимото си начинание, а именно организацията на трак дни или иначе казано дни на писта.

Всеки притежател на мотор притежаващ категория "А" или състезателен лиценз вече може да безопасно да изпробва уменията си, както и възможностите на мотора си в контролирана среда - писта Дракон, с.Калояново.

Цени и изисквания:

5 лв. - зрител (за ден)
45 лв. - участник (за ден) - Времеизмервателната техника и застраховката са включени в цената.

Запитвания и заявки на ел. поща: dessy@zedmoto.com

Трябва да имате:

Кожен екип, каска, ботуши, ръкавици, технически изряден мотор, шофьорска книжка, кат.А (или състезателен лиценз)

Ще се радваме да покараме заедно!

Април:
Zedmoto track day
06.04.2014 (неделя)
California Superbike school
11.04-13.04

Юли:
Zedmoto track weekend
19.07.2014
20.07.2014

Август:
Zedmoto track weekend
16.08.2014
17.08.2014
California Superbike school
22.08-24.08

Активен
yeti
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX-9 R
Публикации: 211

Ел. поща
« Отговор #1 -: юни 30, 2014, 22:54:30 »

И тук да питам 19-20 остават ли...трима души може ли да караме един мотор и при какви условия....писах на пощата ,ни вест ни кост, на Серес отиваш и караш тук предварително ли трябва да се запишем и къде след като никой не отговаря на имейла....
« Последна редакция: юни 30, 2014, 22:56:02 последно от yeti » Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7040

atheism-bg.com/

« Отговор #2 -: юли 01, 2014, 00:44:53 »

И тук да питам 19-20 остават ли...трима души може ли да караме един мотор и при какви условия....писах на пощата ,ни вест ни кост, на Серес отиваш и караш тук предварително ли трябва да се запишем и къде след като никой не отговаря на имейла....
Отиваш и караш, записвания на място. Плащате си таксата и тримата пък ако искате и не карайте. Ако пък можете карайте тримата пет мотора.

П.п.
Не съм от тамошната управа ама така ми се чини да е  Smile
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #3 -: юли 01, 2014, 05:21:43 »

@yeti
Здравей,
Всеки един трак ден/уикенд си остава освен ако изникне нещо твърде отлагащо го ...а до 19 има бол време тъй че за сега си е там - разбирай ако падат метеорити или вали сняг по пистата своевременно ще сте информирани ,дали,или и т.н.
Инфо има в тракдей ентусиастс българия във фейса,а за тези без такъв - тук и на нашия сайт - zedmoto.com
Никога не сме държали на предварителните записвания - просто те ви гарантират място - т.е. ако за конкретния ден има 100 мотора е напълно възможно да не можете да се запишете на място (но досега сме стигали "само" до 80 на ден  Very Happy)

ПП:На Серес на трак ден ВИНАГИ е със записване - не бъркай свободно каране т.е. когато пистата е свободна с трак дей  Very Happy - първо на едното има линeйка и време-измерване,маршали и купон,а на другото влизаш и караш с/у 30 евро и ако се омажеш чакаш и се надяваш да ти върже с пристигането на линейката от града (казвам го само за да сме наясно с терминологията)
trackbike.gr правят трак дни на Серес  
Та на въпроса 3 човека с един мотор...ако сте на едно ниво в карането си какво правите ? групите са разделени на начинаещи, напреднали и ред (демек сеч)...ако предположим че сте и тримата на едно ниво всеки от вас ще кара максимум 2-3 сесии за да се редувате (надявам се разбираш какво ти казвам)...плюс тъй гумите ще сършат на 3-ойна езда за полвината ден...нас не ни бърка ще ви направим некъв дискаунт...
« Последна редакция: юли 01, 2014, 06:06:10 последно от The Duke » Активен
yeti
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: юли 01, 2014, 08:56:23 »

50 евра ми взеха на Серес,линейка имаше,на пистата бяхме 3 мотора.Начинаещи сме и поради финансови причини 3-ма инвестираме в един мотор.Направо ни пиши,гуми бол...Излиза ,че свободните дни на Серес е най-добре...35 евро за мотор и по 15 на човек....и целият ден е пред теб,единия ш мери с хронометъра,другия ш маа с флага кат маршал и купона е готов...
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 1861

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: юли 01, 2014, 10:47:09 »

Само не се сещам как на СЕРЕС имате линейка на свободен ден........ ама хубаво е че сте били спокойни  Very Happy ( а по последни данни СЕРЕС е по разкопана дори от Калояново)
 BTW - чакаме 19 & 20 с нетърпение , че на 18-ти да напрайм кебапите и салатите  Surprised Smile
Активен
buffalo
Томислав Трайков
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: F4i Sport
Публикации: 966

« Отговор #6 -: юли 01, 2014, 12:13:21 »

Само не се сещам как на СЕРЕС имате линейка на свободен ден........ ама хубаво е че сте били спокойни  Very Happy ( а по последни данни СЕРЕС е по разкопана дори от Калояново)
 BTW - чакаме 19 & 20 с нетърпение , че на 18-ти да напрайм кебапите и салатите  Surprised Smile
Сорри за спама, ама тоя Серес не е ли затворен за ремонт от днес или ще чакат да се превърне в оффроуд трасе  Surprised
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #7 -: юли 01, 2014, 13:53:00 »

Да,затворен е.
Активен
yeti
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: юли 01, 2014, 21:07:35 »

BTW - чакаме 19 & 20 с нетърпение , че на 18-ти да напрайм кебапите и салатите  Surprised Smile
Отивам аз на Серес и гледам никой ,два мотора единия български...гледам софийски бус викам ще питам,къде се плаща, колко се кара, екипировка...Приближавам аз с фз-то обуто с чисто нови спорт турист гуми и на зададените ми въпроси се отговаря с иронична усмивка и въпрос..."Ма ти с тоя мотор ли, и с тия гуми????!!!!! Sad, ей там вляз и питай..
Горе долу подобно отношение получих и тук.Веднага ми бе обяснено/Отиваш и караш, записвания на място. Плащате си таксата и тримата пък ако искате и не карайте. Ако пък можете карайте тримата пет мотора/..Линейка на Серес имаше дали е била за парлама не знам,в началото на май пистата бе перфектна с една единствена неравност на мисля трети завой.Гумите щели да свършат, е убаво де ма тва,че сме с един мотор не значи ,че сме голи като пушки и няма да дойдем с 3 комплекта чистак нови гуми..На Серес масово се ползва един и съш мотор от двама, дори въпросните "мотористи" бяха с един мотор...Зададох елементарен въпрос,условия,дати,записване...Ако на Калояново е само за карачи да ходим да си се блъскаме по-дупките на Серес...А и съм от село що значи дискаунт..
« Последна редакция: юли 01, 2014, 21:37:03 последно от yeti » Активен
Begachka
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600RR
Публикации: 48

« Отговор #9 -: юли 02, 2014, 00:18:12 »

Задължително ли е всеки да е с гуми, които ще свършат същия ден? За начинаещи като мен, които никога не са карали на писта би трябвало да няма особено значение ако съм със същите гуми, с които карам по пътя. Пък и искам да покарам на писта при осигурена линейка без да гоня рекордни времена.
Активен
Danco
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ну-ла
Публикации: 290

сексито :)

« Отговор #10 -: юли 02, 2014, 00:54:34 »

Yeti не знам какво очакваш... още от първия ти коментар "на Серес това, онова"... има тема, сайт, мейл. Като не са отговорили на мейла веднага ще отговорят когато могат... Някой решил да направи нещо, и то от добро желание, защото на дали ще изкара кой знае какви дивиденти, но друг веднага "вие нищо не правите, вижте гърците..."  И не може още от първия коментар да питаш за условия, разбирай "намаление", от колосалната сума 45 лева, а после "ние ще дойдем с 3 комплекта чисто нови гуми", които струват 1500 лева...

Никой никъде не видях да пише с к'ви гуми да се кара или с к'ъв цвят екип... Изискванията са ясно написани, като те най-вече касаят собствената ви безопастност.

Съжелявам за спама, но се дразня когато някой се мъчи да направи нещо, а други вместо да са солидарни и благодарни само мрънкат...
Активен
yeti
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #11 -: юли 02, 2014, 08:00:56 »

И тук да питам 19-20 остават ли...трима души може ли да караме един мотор и при какви условия....писах на пощата ,ни вест ни кост, на Серес отиваш и караш тук предварително ли трябва да се запишем и къде след като никой не отговаря на имейла/
Ето го поста бе баце,никъде не питам и не се моля за отстъпка щот видиш ли сме трима,исках да знам въобще възможен ли е такъв вариант на Калояново,съответно дадох за пример Серес...И тримата имаме собствени моторетки, под финансови причини имах впредвид, че някак си не ми се вижда рентабилно да набивам пари в мотор ,който ще карам 3-4 пъти в годината....схвана ли...
http://www.moto-zone.bg/mototrader/index.php?p=list_adds_one&id=228812
Относно гумите....
Ето ти POWER 3 на 300 кинта комплекта, проверено,дот 2014,испанско производство,пича е много коректен...взимайте докато има
« Последна редакция: юли 02, 2014, 08:54:22 последно от yeti » Активен
anonimen
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: нямам вече
Публикации: 32

« Отговор #12 -: юли 02, 2014, 10:44:23 »

Колега, виж колегата The Duke ти е отговорил съвсем точно. Погледни под снимките ти е обяснил ако тримата искате да карате какво може да се направи. Аз карам с Ф2 и не мога да се оплача Smile
Активен
yeti
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #13 -: август 10, 2014, 09:08:06 »

Събота и неделя ще се дава ли газ?
Активен
julliano
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R 6
Публикации: 87

Ел. поща
« Отговор #14 -: август 10, 2014, 09:20:35 »

Събота и неделя ще се дава ли газ?

Zed Moto track weekend ще се проведе на 16-17 Август на писта Дракон, с.Калояново!
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto trackdays - 2014

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.13 секунди с 21 запитвания.