Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: Достатъчни ли са 80лв на месец ???
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Достатъчни ли са 80лв на месец ???  (Прочетена 6689 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR 1000 Race
Публикации: 9978

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: февруари 16, 2014, 00:09:10 »

Гледах репортажа по новините тази вечер. Смях. Де го dobry сега да даде коментар  Very Happy Цялата история е ярък пример как в тази държава общественото мнение може да се манипулира с един репортаж в "уважавана" медия с резултат рязкото забогатяване на някакъв тарикат. Поне от телевизията са си разбрали грешката та технично пуснаха контрарепортаж за да секнат даренията.

П.П. Откакто преди години един просяк на бул. Мария Луиза си прибра капата с припечеленото за деня, махна на едно такси, качи се в него и изчезна на някъде, а на един друг ту му липсваше я дясната ръка, я лявата, я и двете понякога, дарения на такива не давам.

Тук съм аз-  нямам намерения да давам определения на които и да е ,за каквото и да е.

Не съм аз човека,които трябва да съди някой или някои  Very Happy
Активен
Fbegov
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Benelli tnt 1130 café racer, Yamaha fz6 fazer s2 GT
Публикации: 2067

Ако си прекалено предпазлив, животът ти става уме

Ел. поща
« Отговор #16 -: февруари 16, 2014, 03:24:40 »

Всеки си избира как и с колко да живее - китайците на нашата улица, както изглежда живеят дори с по-малко. Ориз за 50-лв. плюс 10лв. свещи за романтика - жените все бременни и неможеш им свали усмивката от лицата. На същата улиа плащам 1000лв. само наем...

Всеки си има виждане за живота и щастието - някои дори работят, че и се дообразоват заради това Surprised
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: Достатъчни ли са 80лв на месец ???

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.058 секунди с 21 запитвания.