Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Mото "свърталища"
Страници: 1 [2] 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Mото "свърталища"  (Прочетена 13139 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR1000 К2...SUZUKI RM 250
Публикации: 3518

ремонт и подръжка на мотоциклети

« Отговор #15 -: януари 18, 2014, 21:58:25 »

ммм готини местенца,ето кат хода до варна къде ще спя Very Happy
« Последна редакция: февруари 18, 2014, 21:46:49 последно от ЧЕФО » Активен
Malkier
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Оранжев
Публикации: 555

Long Live the Blades!

« Отговор #16 -: януари 18, 2014, 22:12:08 »

В Бургас можете да хапнете в дървеното заведение на входа на Морската или от другата страна в "Златна Котва" - има къде да се оставят моторите и могат да се наглеждат.

Ето и линк на района за по-лесно - http://goo.gl/maps/fcp6Q
« Последна редакция: февруари 18, 2014, 21:47:16 последно от ЧЕФО » Активен
Venci
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 617

« Отговор #17 -: януари 18, 2014, 23:15:29 »

В "мото свърталища" ходят лошите мотористи от гадните американски филми. Добрите мотористи ходят в цивилизовани заведения, често погрешно наричани от простолюдието "рокерски кръчми"

Моля модератор да оправи заглавието на темата  Very Happy Very Happy
Активен
bendidora
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Steed 400
Публикации: 215

спешно трябва да ме..................

Ел. поща
« Отговор #18 -: януари 19, 2014, 00:04:48 »

В "мото свърталища" ходят лошите мотористи от гадните американски филми. Добрите мотористи ходят в цивилизовани заведения, често погрешно наричани от простолюдието "рокерски кръчми"

Моля модератор да оправи заглавието на темата  Very Happy Very Happy
     Sad Sad Sad Sad Surprised Surprised Surprised Surprised eeeeeeeeeeeee как ги разбирате кои са лоши и кои са добри,да нямате апарат за преценка или сте гледали много кино Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.В Пазарджик  Черните скорпиони доколкото съм наясно си имат места за сбирки,определени заведения ,дни и часове, но понеже съм свободен електрон не съм наясно,но мога да попитам Very Happy
Активен
Adler9
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha tdm 850 4TX ; BMW K1200RS
Публикации: 243

Ел. поща
« Отговор #19 -: януари 19, 2014, 13:44:50 »

Моля модератор да оправи заглавието на темата  Very Happy Very Happy

Колега, чудех се как аджеба да именувам темата, че да не ограничавам никого . Да не е само за добри, да не е само за лоши, да не е за Пистови и Чопъри ....   Идеята ми е като се щураме насам натам , с компания или без да има инфо къде може да поспре човек в сродна и близка атмосфера Smile Хем да ти кеф за отмора, хем да си виждаш мотора, щото в тия времена мен лично не ми е спокойно като го паркирам на Х място и съм на съвсем друго Smile Пък лоши или добри ... кой го определя? Вярвам , че болшинството от колегите са съпричастни един към друг, несависимо кой от къде е и дали се познават от преди!

п.п. Нямам против модератор да коригира както сметне за добре заглавието , стига да запази смисъла !
Радвам се че вече знам няколко места които ще посетя напролет Smile  Mad Mad Mad Mad  А СЕГА ОТИВАМ ДА ПОКАРАМ ЧЕ ТУК ВРЕМЕТО Е УНИКАЛНО  Smile Smile Smile
« Последна редакция: януари 19, 2014, 13:46:43 последно от Adler9 » Активен
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: януари 19, 2014, 14:13:23 »

идеална е темата Very Happy
Активен
rado_dark
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: ZX9R
Публикации: 135

eat & drink - live & ride

« Отговор #21 -: януари 19, 2014, 15:35:42 »

Хубава и полезна тема.
 Та да кажа и за Стара Загора. Най-посещаван от мотористи е клуб Дръмс: https://bg-bg.facebook.com/RockBarDrums
Намира се на главната пешеходна улица и често се отбиват мотористи от другите градове. Иначе местните клубове си имат техни си "свърталища", ама се събират само помежду си.

Забравих да вметна, че който ходи на Дръмс-а, да си паркира мотора от другата страна на улицата, където е сградата на областната администрация, защото на самата улица е забранено паркирането на МПС и куките пишат актове. Моторите са пак пред очите на посетителите, но на около 10 метра от тях.
« Последна редакция: януари 19, 2014, 15:39:27 последно от rado_dark » Активен
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: януари 19, 2014, 15:41:04 »

направете нещо като указател на всички градове с адреси и тнт...

София-.......
Бургас-.......
Варна-........
монтана-......

И ТНТ
Активен
Nixana
mcc „Sea Brothers“ Bulgaria
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 750 R Honda VT500 Custom Honda GL1200 GoldWing
Публикации: 399

« Отговор #23 -: януари 19, 2014, 15:45:08 »

Аз пък не знаех,че в Бургас се ходи на Златна котва  Surprised Мислих че пистарките спират там,само за да се показват  Smile
Ми питай,бе.......с питане,нали се сещаш......Това в кръга на шегата,иначе сбирките в Бургас са на „Гъбката“,на входа на Морската градина,и не само за показване.В зимния сезон-бистро„Фреш“в Славейков,всеки четвъртък и неделя Mad
Активен
krasimir
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Sprtster XL 1200 L
Публикации: 244

« Отговор #24 -: януари 20, 2014, 01:55:20 »

За Плевен Бар Hostel -Harley Davidson  ул.Дойран 142 , работи 24 часа

https://www.facebook.com/pages/%D0%9C%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%B0-Harley-Davidson/427175894074978?fref=ts

https://www.facebook.com/hostel.pleven?fref=ts
Активен
Painter
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL V-Strom650, ex: Honda Bros, Kawasaki KLE 500.
Публикации: 1017

Live to live. Ride to ride. Never mix these 2

« Отговор #25 -: януари 20, 2014, 12:35:52 »

Мотокъмпинга в село Идилево. Единственият в България член на световната верига за пътешественици Мотосапиенс http://motosapiens.org/moto/?q=en/node/17
Изключително сърдечни домакини, всичко което сме опитали там е било превъзходно. Самото място е красиво и оригинално устроено. Има  стаи, има и места за палатки. Всяка педя земя е поддържана, без излишен лукс и кич. По отношение на хигиената (която обикновено куца при обичайните мотосвърталища)нещата са безупречни. Даже и за хората с палатки, предвидените баня и тоалет са много по-добри от предлаганите в традиционни къмпинги. В радиус от 50-60км има достатъчно интересни дестинации, струващи  си посещението.

За събития, проведени в мотокъмпинга ще откриете поне няколко теми в мото и офроуд форумите.

ПП> Забравих да спомена, че и цените бяха учудващо народни.
« Последна редакция: януари 20, 2014, 12:42:40 последно от Painter » Активен
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: януари 20, 2014, 12:51:07 »

Mad Mad Mad Mad Mad ЕВАЛААА БРАВО,накъв телефон за връзка,пио точен адрес или нещо имаме ли Mad
Активен
Adler9
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha tdm 850 4TX ; BMW K1200RS
Публикации: 243

Ел. поща
« Отговор #27 -: януари 20, 2014, 13:04:41 »

Мотокъмпинга в село Идилево. Единственият в България член на световната верига за пътешественици Мотосапиенс http://motosapiens.org/moto/?q=en/node/17

Ей , прекрасно изглежда Smile Наистина е на доста централно място и удобрно за преходи .....
Телефони има в линка който е пуснал колегата ... аз си ги запазих  Very Happy
Активен
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: януари 20, 2014, 13:15:59 »

не съм ги видял,аз без това мисля късна пролет или началото на лятото да организирам едно преходче,което е в раьона там...така че супер
Активен
Painter
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL V-Strom650, ex: Honda Bros, Kawasaki KLE 500.
Публикации: 1017

Live to live. Ride to ride. Never mix these 2

« Отговор #29 -: януари 20, 2014, 13:29:41 »

За  пролетта ще е добре първо да звъннеш за проверка дали са отворили. Дъг и Поли (Собствениците)са пътешественици и като затворят в късна есен, обикновено тръгват на нещо от рода на "по пътя на коприната", от което се прибират напролет.  Тази година не зная къде са точно.
Много неща може да се научи човек там относно мотопътешествията на дълги разстояния.
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Mото "свърталища"

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.239 секунди с 20 запитвания.