Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: Качествени лекари в нашия град за нас
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Качествени лекари в нашия град за нас  (Прочетена 42860 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nick
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GL1500SE
Публикации: 4080

Чл. 39. (1)

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: декември 07, 2012, 22:42:14 »

Брат ми е хирург в Пловдив в "Св.Каридад",и е добър хирург, та съм пристрастен.Но име само на лични... ;)
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4793

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #16 -: декември 09, 2012, 23:18:37 »

Очаквах в темата да се включи Чефо,тъй като е споменавал в други теми,че го боли това- онова...Да каже кой доктор във Варна е читав,че тук споменаха,че в тамошните травматологии не е за ходене.........
Активен
Fbegov
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Benelli tnt 1130 café racer, Yamaha fz6 fazer s2 GT
Публикации: 2062

Ако си прекалено предпазлив, животът ти става уме

Ел. поща
« Отговор #17 -: декември 10, 2012, 02:14:46 »

Брат ми е хирург в Пловдив в "Св.Каридад",и е добър хирург, та съм пристрастен.Но име само на лични... ;)

Ми ние си имахме съфорумник, че и травматолог от Пловдив "Doctora rr" мисля му беше ника, но не е писал от година ли, две ли за съжаление Surprised
Активен
IvOoOo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: R1
Публикации: 402

npaceto@live.com
Ел. поща
« Отговор #18 -: декември 10, 2012, 14:21:36 »

А да знаете някой добър доктор по дихателните пътища в София? Имам малък(вече не толкова малък май) проблем с дишането, а докторите в Добрич са пълни идиоти и понеже си нямат и идея какво ми има ми пляснаха веднаха диагноза астма или "нищо ти няма".
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
Moderator
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Tiger955i; ZX12R;CBR1100XX;XT660X;XTZ750;KLX650;NT400;AN400;XJ750;CX500;CB400N;Tuareg125; и други
Публикации: 13670

Вярваш на всичко прочетено? Е, колко да си тъп?

« Отговор #19 -: декември 13, 2012, 10:49:27 »

От няколко дена се напъвам да се сетя за добър травматолог във Варна и се сещам само за олигофрени. Surprised Аз поне не знам за добър специалист и никого не мога да препоръчам. Единствено съм доволен от един спортен лекар, др. Бинко Колев. Той е лекаря на спортен клуб "Черно море" и кабинета му е в спортната база на стадион "Черно море" Човека ми помогна много, когато спуках мениск. Колкото до прехваления касапин "дроктор" Говедаров, той искаше веднага да ми дупчи коляното, щото без операция не можело уж, а в същност номера бил да пребара парички от здравната каса, пък пациента го еби в мамата. Тогава приятели ме насочиха към доктор Бинко Колев и той заяви категорично, че не съм за операция, тъй като липсва блокаж на ставата и с 2-3 инжекции за по 15-тина лв. се възстанових напълно и не чувствам сериозни оплаквания. Цялото възстановяване отне 10-тина дена. Е, предупреди ме, че вече няма да съм като преди, но ще си живея без особен дискомфорт. Обясни ми, че до операция се прибягва само в крайни случаи. В моя случай с операция няма да се постигне по-добър резултат, напротив, ще се наруши капсулата на ставата и на хрущяла ще му се разкатае фамилията. Ефекта ще бъде като да сипеш пясък в обезмаслен лагер. Surprised Точните му думи бяха: "По-добре да ти оперират стомаха с мръсен, заразен с холера касапски нож, от колкото да ти режат ставата с най-стерилния скалпел на света." Това бе сравнение разбира се. Very Happy Доктор Бинко Колев си разбира от работата и доста хора го хвалят. А мита, че Говедаров бил "най-добрия" специалист във Варна по микрохирургия на мениск си има съвсем логично обяснения. Когато си единствения специалист в даден град, то ти неминуемо си най-добрия, колкото и да си некадърен, защото просто няма друг. Surprised Ако на някой му се наложи операция на мениск, то в никакъв случай да не я прави във Варна. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!
« Последна редакция: декември 13, 2012, 10:54:37 последно от ЧЕФО » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #20 -: декември 13, 2012, 18:45:13 »

От няколко дена се напъвам да се сетя за добър травматолог във Варна и се сещам само за олигофрени. Surprised Аз поне не знам за добър специалист и никого не мога да препоръчам. Единствено съм доволен от един спортен лекар, др. Бинко Колев. Той е лекаря на спортен клуб "Черно море" и кабинета му е в спортната база на стадион "Черно море" Човека ми помогна много, когато спуках мениск. Колкото до прехваления касапин "дроктор" Говедаров, той искаше веднага да ми дупчи коляното, щото без операция не можело уж, а в същност номера бил да пребара парички от здравната каса, пък пациента го еби в мамата. Тогава приятели ме насочиха към доктор Бинко Колев и той заяви категорично, че не съм за операция, тъй като липсва блокаж на ставата и с 2-3 инжекции за по 15-тина лв. се възстанових напълно и не чувствам сериозни оплаквания. Цялото възстановяване отне 10-тина дена. Е, предупреди ме, че вече няма да съм като преди, но ще си живея без особен дискомфорт. Обясни ми, че до операция се прибягва само в крайни случаи. В моя случай с операция няма да се постигне по-добър резултат, напротив, ще се наруши капсулата на ставата и на хрущяла ще му се разкатае фамилията. Ефекта ще бъде като да сипеш пясък в обезмаслен лагер. Surprised Точните му думи бяха: "По-добре да ти оперират стомаха с мръсен, заразен с холера касапски нож, от колкото да ти режат ставата с най-стерилния скалпел на света." Това бе сравнение разбира се. Very Happy Доктор Бинко Колев си разбира от работата и доста хора го хвалят. А мита, че Говедаров бил "най-добрия" специалист във Варна по микрохирургия на мениск си има съвсем логично обяснения. Когато си единствения специалист в даден град, то ти неминуемо си най-добрия, колкото и да си некадърен, защото просто няма друг. Surprised Ако на някой му се наложи операция на мениск, то в никакъв случай да не я прави във Варна. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!
Знаех си аз,че ще опишеш цветисто нещата Very Happy Май картинката във Варна е трагична...А е толкова голям град....
Което ми напомни-не всички доктори разчитат добре снимките от ядреномагнитния резонас.То е като при ренгеновите снимки,които са по-прости,но на и тях не всики разчитат правилно.
Така,че,ако на някои му се наложи да допре до ЯМР (ядреномагнитен резонас) да проучи къде и в коя болница са най добрите...В Пловдив мисля,че вече са 3 резонанса...или 4....
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #21 -: декември 13, 2012, 18:54:28 »

Чефо,би ли променил заглавието на темата на "Качествени лекари в нашия град за нас"...Че аз не мога нещо  Smile Мисля,че ще е по-подходящо и насочващо
Активен
difff
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ ETZ 251, Simson S50B2, MZ ETZ 250
Публикации: 87

Ел. поща
« Отговор #22 -: декември 13, 2012, 19:30:59 »

за в Ловеч аз лично ходя при шефа на ортопедията - д-р Георги Генов и лично според мен добре се справя с тази работа. Кабинета му е в Детско отделение. Попринцип този човек се занимава с децата от академията на Литекс.
Активен
Drago Shadow
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki SV650S k6, а сега и Yamaha YZF R6 2008 г.
Публикации: 218

Yamaha R6-лудница

« Отговор #23 -: януари 04, 2013, 09:42:56 »

Прекрасни неврохирурзи в София, болница Св. Иван Рилски. Др. Минкин и проф. Романски, изключителни професионалисти, отдадени на професията и пациентите. спасиха ми начина на живот с тежка операция, която слава богу беше успешна. Не са поискали и взели лев. Хвала и поклон на тях.  rulez1 rulez1 rulez1
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #24 -: февруари 07, 2013, 22:10:42 »

Само да спомена как се развива моето лечение...
Бих си един курс инджекции.От понеделник съм на друг вид инджекции-колагени за става.Чувствам се доста по-добре и се надявам да се оправя поне на 80-90%.Бавно става,но има надежда.
Пред кабинета моя лекуващ лекар др. Симидчиев,разни фудболисти,скиори...
Надявам се и колегата Еsper да може да каже добра дума за лекуващия го лекар,обеща да сподели преди месец.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #25 -: декември 27, 2013, 14:41:14 »

Тази двете теми:

http://www.motoforum.bg/index.php/topic,7894.0.html

май са си полезни една на друга.
Дано да няма какво да допълваме в тях през настъпващата година!
« Последна редакция: декември 27, 2013, 14:54:24 последно от Grobarq » Активен
ezhko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F 650 GS Dakar; BMW R 100 RT
Публикации: 119

Нагъл - щото е бодлив!

Ел. поща
« Отговор #26 -: декември 27, 2013, 23:50:29 »

Ето и от мене информация.
Тъжният ми опит засега доказва, че операция без последваща ИНТЕНЗИВНА и ПРОДЪЛЖИТЕЛНА рехабилитация помага малко.
А ето и препоръка за София:
Д-р Здравка Цветанова от ортопедията в Горна Баня.
Горещо я препоръчвам, след като помогна на жена ми за счупено коляно, а на мен да за сериозни проблеми с шийния отдел на гръбнака.
Виждал съм я да помага при тежки проблеми с рамена и кръст.
И и свалям шапка ... малко останаха знаещи, можещи и мотивирани.
Активен
s_mitko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 919 RR
Публикации: 137

« Отговор #27 -: май 03, 2014, 09:54:42 »

Град Пазарджик - МБАЛ "Пазарджик" , д-р Ивайло Тодоров - завеждащ е на отделението по ортопедия и ми е приятел и също е моторист  . Може да кажете , че Димитър Клисаров ви го е препоръчал . Като си натроших крака преди месец и половина даже бяхме заедно и директно ме качи в личния си автомобил и ме закара в ортопедията да ме гипсира .
Активен
Ice_queen^^
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 125R
Публикации: 1554

« Отговор #28 -: май 03, 2014, 12:23:17 »

Наистина хубава тема! Сега... Понеже зъбите една част от тялото с много проблеми, тези които са от Бургас и имат възможност, да не ходят на зъболекар в Бургас! Поне моят личен опит това показа! Не може да ти направят преден зъб, да отидеш на работа и той да падне  Smile Smile Smile Сега се смея, ама тогава не ми беше смешно  Smile
Та значи препоръчвам ви от София д-р Сали Франсис. И клиниката, и работата му са на светлинни години от тези на "специалистите" в Бургас.Намира се на ул. Пирин 12. Верно взима малко по-скъпо от обикновено, но качеството си има цена. Smile. Ако някой иска контакти, да пише на лични.
За личен лекар в Бургас, препоръчвам д-р Димитрина Ангелова - специалист с много опит, най-вече "детски болести", но и много възрастни сме при нея.  Very Happy

За ортопед в Бургас препоръчвам д-р Зайков от МБАЛ - Бургас.
« Последна редакция: май 03, 2014, 12:26:47 последно от Ice_queen^^ » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #29 -: юни 16, 2014, 13:55:05 »

Пловдив,клиника "Тримонциум",доктор Симидчиев-ортопед-травматолог.
........................................

По някакъв начин да им се изписват града,имената и клиниките в които лекуват в началото на темата.

Доктор Симидчиев се е преместил в клиника Пълмед на Пещерско шосе.Новата най-западна сграда, 303 кабинет.
В предвид съботната ми случка на път за Казанлъшкия събор....пак ще го посетя...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: Качествени лекари в нашия град за нас

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.208 секунди с 21 запитвания.