Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: КАК ДА ПОДОБРЯ МОТОЦИКЛЕТА СИ!  (Прочетена 17235 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Сърбина
F*ck you, Kawa is back!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6
Публикации: 1813

Ибаб хреба :)

Ел. поща
« Отговор #30 -: декември 21, 2012, 20:16:20 »

По едно време се бях запалил по Ratstyle-a и бях изшкурил на места предния калник да се вижда метала и част от грунда. Мислех да го третирам със солена вода и основи, но се отказах и после го боядисах отново. Не знам колко се вжда на снимката.
Активен
vic76
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: AVO 425 Turist 1952 , Yamaha XV 400 Virago
Публикации: 664

« Отговор #31 -: януари 01, 2013, 13:14:27 »

...имам опит с VeryWell и да кажа честно не съм много очарован особено лака за металика на 3-та година се напука или по точно се получиха някакви такива ефекти като вътрешно пропукване и то на места където слънцето най много е пекло боята ...а и не гланцират хубаво толкова лак хвърлих за да достигна максимален ефект на гланц и така и не се получи а имам опит с тези неща а за Cosmosa Сърбин прав си много идиото устойчива евтина боя ...понеже вече нямам компресор и не можах да си боядисам АВО-то навремето както трябва та цялото го боядисах със спрей поради същата причина като Сърбина лошото при спрея че боята не прилепва добре към повърхността и става твърде неустойчива и лесно пада , но пък е и супер непретенциозно ....
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоариНагледно - DIY (Модератори: KokoVmaxa, kawa_maniak89, pechoto)Тема: КАК ДА ПОДОБРЯ МОТОЦИКЛЕТА СИ!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 21 запитвания.