Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: ГТП на мотори и мотопеди...какво ни чака.
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ГТП на мотори и мотопеди...какво ни чака.  (Прочетена 41200 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iiivailo
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1
Публикации: 159

« Отговор #150 -: януари 25, 2015, 00:44:38 »

Аз съм от Нови Искър,тук пунктовете за прегледи са 2:един в кв.Кумарица и един в село Доброславци,и на 2та е по-40лв.
Активен
soadfan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Пластмасов PC25
Публикации: 690

« Отговор #151 -: януари 25, 2015, 17:56:06 »

Аз съм от Нови Искър,тук пунктовете за прегледи са 2:един в кв.Кумарица и един в село Доброславци,и на 2та е по-40лв.

От Нови Искър до Бенковски е един к*р място. Там е по 25 лв. Аз от Младост се разходих, поради простата причина, че са едни от малкото работещи в Събота (Дунев ми обяви 50 лв за същата услуга, защото важал за 2 години, разбийш ли)
http://gtp-sofia.com/contact.php
Активен
mendi
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Honda XL 500 R - бивш; Yamaha TT 600 S - бивш; Suzuki DR-Z 400; Yamaha TDM 850
Публикации: 1044

Ел. поща
« Отговор #152 -: януари 26, 2015, 10:59:22 »

Аз пък не разбирам за какво е цялото рИване... Прегледа важи за 2 години, ако 50 лева ви бъркат по добре не се занимаваите с мотори въобще. Скъпо хоби е по начало.
Активен
gogomen72
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ ETZ 150
Публикации: 68

Ел. поща
« Отговор #153 -: януари 26, 2015, 12:58:11 »

Аз пък не разбирам за какво е цялото рИване... Прегледа важи за 2 години, ако 50 лева ви бъркат по добре не се занимаваите с мотори въобще. Скъпо хоби е по начало.
Аз пък не разбирам защо да не си спестим 20-25лв.?    Surprised      Като сметнеш колко време в годината го караш излиза 50лв.преглед на година че и повече.Темата е добра.И за колите има голямо разминаване в цените на прегледите даже в един и същ град.
Активен
stanislav vasilev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан МК50-3 2Ю25 и ЧЗ 175 Спорт
Публикации: 1080

няма лоши машини-само лоши стопани

Ел. поща
« Отговор #154 -: януари 26, 2015, 18:59:31 »

Истината е не че съм за 50-100 лева даже...а че прегледа не си струва парите...И да не чувам-Ама той е толкова пари щото е на 2 години веднъж. SadДай тогава на товарните бусове които минават на 6 месеца преглед да им вземат по 12.50 на преглед ааа... SurprisedИ ако на някого му е хоби-на мен не ми е...
« Последна редакция: януари 26, 2015, 19:01:29 последно от stanislav vasilev » Активен
dakata71
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 482

« Отговор #155 -: януари 26, 2015, 22:34:28 »

Ей заради такива като теб и данъците са високи.На чия страна си изобщо? И защо според теб да караш мотоциклет ,по подразбиране трябва да е скъпо удоволствие? Да не би с колите да е по-евтино?Ами със застраховките?Колко щети ще причиниш с кола и колко с мотор,щото и в двата случая при мен застраховката е 160 лева?Като гледам тия звезди над аватара ти си ги добил с писане на празни приказки.
Активен
soadfan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Пластмасов PC25
Публикации: 690

« Отговор #156 -: януари 27, 2015, 06:31:46 »

Никой не реве. Въпросът е принципен, защо да му давам двойна такса, заради хубавите кафяви очи на приемчика?
В Бенковски таксата е наполовина, обслужването на ниво. Накрая дори ми ламинира талончето удостоверяващо ГТП-то, free of charge.
Кажи ми защо да ходя при Дунев?
Активен
AIA
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Невидим
Публикации: 190

Ел. поща
« Отговор #157 -: януари 27, 2015, 08:59:07 »

Никой не реве. Въпросът е принципен, защо да му давам двойна такса, заради хубавите кафяви очи на приемчика?
В Бенковски таксата е наполовина, обслужването на ниво. Накрая дори ми ламинира талончето удостоверяващо ГТП-то, free of charge.
Кажи ми защо да ходя при Дунев?

+1  Mad

Аз при Дунев не бих отишал и за проверка на налягането в гумите, няма такива мърлячи!!!
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #158 -: януари 30, 2015, 16:33:12 »

+1  Mad

Аз при Дунев не бих отишал и за проверка на налягането в гумите, няма такива мърлячи!!!

Има нещо такова. Някои от механиците явно са ги хванали в гората  hummer Миналата година колата както си вървеше и загасна. Бре, да ти таковам таковатата... Запали някак си и отидох на работа. В почивката запретнах ръкави и я почнах. Оказа се, че свещите са увеличили просвета от износване  Smile Бил съм забравил да ги сменя явно. Както и да е. Нямах нови и просто им докарах просвета на необходимия размер. Прегледах капачка, палец, кабели (единият като е влажен чат пат хвърляше искра) и всякакви други връзки с бобината, маси и т.н. Колата запали, изчисти работата и уж всичко беше наред. Ма мен ме глождят съмнения и след работа отивам при Дунев. Вкараха я в сервиза и обясних на механика какво се е случило и аз какво съм направил до момента. Идеята беше да направят каквито замервания могат с апаратурата, та да видим има ли някъде проблем, за който няма как да разбера на око. Механикът ме гледа с някакъв безумен поглед и ме прати да чакам в кафето. Близо час. Викнаха ме и ми разправят, че на колата нищо и няма освен единия кабел, който като се намокри хвърля искра към съседните. И ми го демонстрира с един пулверизатор. Ма пич, това и аз го констатирах даже без пулверизатор. Закачихте ли я на компа? Не. Ама видяхме, че накладките ти са за смяна. Ама аз това го знам, бе. И кой ви е карал да ми гледате и накладките и да ми губите времето? Думи нямам просто. Определено съм ги забравил като опция. Иначе изкараха едни 50 кинта ей така без нищо  Surprised
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3019

« Отговор #159 -: януари 30, 2015, 16:46:34 »

Ти пък защо им ги даваш ?!? Те какво всъщност са направили ?!?
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #160 -: февруари 02, 2015, 22:20:07 »

Ми поне потвърдиха, че всичко е О'К  Smile Друго си е експертното мнение  Smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: ГТП на мотори и мотопеди...какво ни чака.

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.227 секунди с 20 запитвания.