Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратМото енциклопедия (Модератор: Terziev)Тема: Екипировката - въпрос на личен избор
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Екипировката - въпрос на личен избор  (Прочетена 39132 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Talasum
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 283

211377424
« Отговор #30 -: октомври 14, 2005, 17:20:44 »

Цитат на: IzrodGaden

Родри, стига се лигави, хората са го измислили още в средновековието, рицарски шлем !

http://nepom.ru/interest/img/2115-Nepom.Ru-knightcycle3ky.jpg
 Very Happy  Very Happy  Very Happy
Активен
Fen
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 252

« Отговор #31 -: октомври 14, 2005, 17:22:16 »

Както е написано в библията-"прекаления светец и богу не е драг"
 =D>  =D>  =D>
Активен
Venci
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 617

« Отговор #32 -: октомври 14, 2005, 22:11:52 »

Пресен пример от снощи - какво е да си с екипировка. Мой добър познат се забива челно в кола с немалка скорост (над 100), без спирачен път. Днес дойде в съзнание с вече зашит черен дроб, счупена ключица, съмнения за спукано ребро и вече без опасност за живота. Мотора (VTR1000) на практика е без предница, колата е добре смазана, екипировката и каската са доста ошлайфани, но са си свършили работата и човека е цял. На влизане в Севлиево има 2-3км прав участък с нов асфалт и по 2 ленти във всяка посока. Кола управлявана от на агнето майка му, прави обратен завой от крайна дясна лента, без мигач и на двойна непрекъсната линия. Стандартна ситуация... Sad ](*,)
Активен
iavor
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1052

« Отговор #33 -: октомври 15, 2005, 01:15:29 »

Ами обикно карам с каска,яке и рукаюици!Когатотръгюам на някъде оба4е си обуюам и панталона.В града докато отиюам на работа и даскало се `устюам някак си некомфортнос койенияпанталон.Ина4е юсе о6те си нямам боту6и,но след като си купя 6те си се юозяс тях,а не с по-юисоки маратонки,както ю момента.Абсолутно праюилно-тоюа юъпрос на ли4ен избор ис поред мен най-юе4е на ли4но самооценяюане...или по-скоро юсеки трябюа да преценяюа риска!Аз не се мисля забезсмъртен-а,най-малко0 си казюам 4е нема да ми се слу4и!

Най-глупаюо мисе струюа разбирането на някой хора 4е с ЦЗ(простопример) няма смисул да нося ръкаюици или яке----юе4е толко пути са ми се подсмиюали 4е карам с ръкаюици и яке....просто не обръ6там юнимание на тоюа юее4е!Не ми е ясно тея хора кюо си мислят 4е с някой стар,или с малка кубатура мотор немойе6 дасе о4ист
Активен
YoZ
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 329

Ел. поща
« Отговор #34 -: октомври 15, 2005, 19:40:14 »

Markovivo, с последното ти мнение сьм напьлно сьгласен, браво! =D>
Абе Iavore аз че пиша с кофти правопис(заради независещи от мен обстоятелства), ама този пьт ме би  Very Happy
Активен
XaZarD
Гост
« Отговор #35 -: октомври 15, 2005, 20:43:12 »

Активен
nikih
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 100

« Отговор #36 -: октомври 20, 2005, 23:06:25 »

Тошо,
 матеряла, темата, начина по който е написано е уникален, или поне на мен ми въздейства по начин необясним поне за мен, след като я чета за 10-и път.
Мисля че е доста добро и заслужава да бъде прочетено от по голяма аудитория от нашия форум.
Аз работя в един от най-големите медиини холдинзи ако не и най-големя, та ако имам твойто съгласие бих го предоставил (матеряла) на някое от изданията ни, като разбирасе ще си запазиш авторските права и при наличие на хонорар ще си го получиш.
Активен
BORIMORT
Red Brigades
Почетен член
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BIG GIXXER !!!
Публикации: 1896

Пловдив / Бургас / Добростан

266053924 borimort
WWW Ел. поща
« Отговор #37 -: октомври 21, 2005, 09:41:56 »

Таласъм,снимката е страшна!!! Smile

Браво Тошо!!! Нека всички си вземем поука и не се мислим за безсмъртни!
Активен
Tosho
Почетен член
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 177

Ел. поща
« Отговор #38 -: октомври 21, 2005, 11:05:58 »

Цитат на: nikih
Тошо,
 матеряла, темата, начина по който е написано е уникален, или поне на мен ми въздейства по начин необясним поне за мен, след като я чета за 10-и път.
Мисля че е доста добро и заслужава да бъде прочетено от по голяма аудитория от нашия форум.
Аз работя в един от най-големите медиини холдинзи ако не и най-големя, та ако имам твойто съгласие бих го предоставил (матеряла) на някое от изданията ни, като разбирасе ще си запазиш авторските права и при наличие на хонорар ще си го получиш.

Радвам се, че намирам разбиране от съмишленици. Smile

Имаш моето съгласие. Дай материала на редакторите и ако могат и искат - да го публикуват. Авторските права не са мои, само преводаческите способности са си мои. Smile
Колкото до хонорара - нямам нищо против да има такъв. Предпочитам да го дарите на онова момче, което имаше нужда от операция, ако сметката е все още открита (Zara_girl, очаквам включване от теб!). За тези, които са забравили - кликни тук.

Има още нещо - виж си личните съобщения, Ники.
Активен
Ристо
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 268

98004119
« Отговор #39 -: октомври 21, 2005, 16:27:15 »

Сори за офтопика: Тодоресте може и още един хонорар да заработи, аз ще предоставя материала, само не знам за какво издание е подходящ  Very Happy
Активен
Tosho
Почетен член
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 177

Ел. поща
« Отговор #40 -: октомври 21, 2005, 16:50:18 »

Цитат на: Ристо
Сори за офтопика: Тодоресте може и още един хонорар да заработи, аз ще предоставя материала, само не знам за какво издание е подходящ  Very Happy

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Чш, там малкия да мълчиш, че ще ме обявят за най-големия български фантаст.  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Активен
Oza
Red Brigades
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 176

3775694
« Отговор #41 -: ноември 19, 2005, 03:19:14 »

RESPECT!
Активен
ИНСТРУКТОРА
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Ел. поща
« Отговор #42 -: ноември 19, 2005, 17:02:20 »

БРАВО,ТОШЕ!!!
Малко със закъснение го прочетох,ама по-добре неможеше да се напише!!!
RESPECT!!! Mad  Mad  Mad
Активен
Ziko
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 355

За гъзарията почивен ден няма !

35620279 zeko13
Ел. поща
« Отговор #43 -: ноември 20, 2005, 09:47:57 »

РЕСПЕКТ!!! Трябва по често да се пишат подобни статии. Mad
Активен
BURANAGA R1
CorelDRAW MASTER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: R1 2010
Публикации: 1785

Да на будизма, агресията и миш-маша...

Ел. поща
« Отговор #44 -: ноември 20, 2005, 23:45:33 »

Темата е просто..."неам думи" и понеже не мога да измислям такива гениални творби , се радвам когато ги чета. Добре това стана, че се бях отчаял от простотии.... Mad  Mad  Mad
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратМото енциклопедия (Модератор: Terziev)Тема: Екипировката - въпрос на личен избор

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.173 секунди с 20 запитвания.