Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ГТП 2014  (Прочетена 54587 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kris_inc
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha TDM 900
Публикации: 248

Ел. поща
« Отговор #105 -: март 27, 2014, 11:04:49 »

Здравейте колеги,

Днес си взех ваучер за ГТП за моето моторче и до края на седмицата мисля да мина на технически преглед.
Някой от Вас случайно да е ходил там и може ли да сподели някакви впечатления.

http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=17517

Там ще минеш бързо и безпроблемно, не са идиоти или заядливци
Активен
wert0
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp
Публикации: 85

« Отговор #106 -: март 27, 2014, 20:34:21 »

За гр.Варна срещу входа на затвора има ГТП - 30лв
Активен
Georgi Nikolov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DR 350
Публикации: 3

Joro

« Отговор #107 -: март 28, 2014, 22:32:58 »

Здравейте,
Днес минах ГТП в София на ул.Сребърна 21а (Хладилника), до склад за строителни материали. Цената е 45 лв., като трябва да си носите копие от големия талон на машината и да имате платен данък, май става и за миналата година. Като цяло проверяват спирачките и светлините. Нямаше хора и става бързо. Работното време е от 8,30 - 19.00 ч. . За събота и неделя не питах. Дано съм бил полезен.Smile
Активен
Lqnkata
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Bandit 400 VC-ex, Ducati Monster S4
Публикации: 114

« Отговор #108 -: април 11, 2014, 10:20:23 »

Единственото място в Пазарджик, добре че хората са разбрани. За 15 мин и вс е наред. Гледат светлини и мигачи :)За 35лв, толкова!
http://www.bgmaps.com/link/9C10A1D13162F89D8D159F7672889E8A
Активен
heavydebo
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XV 1900 Midnight star
Публикации: 18

« Отговор #109 -: май 02, 2014, 16:06:38 »

Днес отидох да минавам ГТП в сервиз "Формула" в Пловдив. Имах всички необходими документи, но на Гражданската отговорност носех само зеленият картон. Тук вече започна егати наглото отношение от двамата "специалисти" по прегледите. Изнесоха ми лекция как много мотористи ги били измамили, даже някакъв си лейтенант не им бил платил (много интересно как е възможно да стане, ама...). Предложих им, за да не се връщам, да позвъним от моя телефон на застрахователната компания и да потвърдят валидността на застраховката, или докато трае прегледа да им се изпрати сканирано по e-mail. Отново тирада за мошениците-мотористи. Писна ми на ..... запалих мотора и се изнесох. Свързах се със сервиз "Мираж" (на "Кукленско")и се уговорих за преглед. Може и аз да съм голям кусурко, ама нямам навика да си давам парите там, където не ти ги искат, и работят по модел на обслужване отпреди 30 години.
ПП: Не ме свърташе и звъннах на управителя на сервиза. Оказа се много любезна и мила жена, която многократно се извини заради двамата простовати мързеливци. Оказа се, че може и по e-mail да се свърши работа. За съжаление ме изгубиха като клиент, не че е голяма работа, ама в днешно време всеки клиент е от полза.
« Последна редакция: май 02, 2014, 16:25:52 последно от heavydebo » Активен
glatka
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki 850 GS
Публикации: 205

offroad Пловдив

« Отговор #110 -: май 02, 2014, 16:50:24 »

Да, това за Пловдив не е правилното място.
Активен
mpetrov
Archangel's
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1 , Yamaha Road Star Warrior
Публикации: 2045

Biker Angel be my guide

Ел. поща
« Отговор #111 -: май 02, 2014, 20:59:43 »

Гражданската я сканират и я качват в масива с данните на сървера на ДАИ или там която институция държи правата..Но ГО може да се провери в интернет по Рег.Номер...Щом не искат, местиш се естествено..Smile
Активен
julliano
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R 6
Публикации: 87

Ел. поща
« Отговор #112 -: юни 19, 2014, 21:57:06 »

Единственото място в Пазарджик, добре че хората са разбрани. За 15 мин и вс е наред. Гледат светлини и мигачи :)За 35лв, толкова!
http://www.bgmaps.com/link/9C10A1D13162F89D8D159F7672889E8A

Потвърждавам
 Embarassed
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3274

« Отговор #113 -: юни 20, 2014, 10:43:14 »

Днес отидох да минавам ГТП в сервиз "Формула" в Пловдив. Имах всички необходими документи, но на Гражданската отговорност носех само зеленият картон. Тук вече започна егати наглото отношение от двамата "специалисти" по прегледите. Изнесоха ми лекция как много мотористи ги били измамили, даже някакъв си лейтенант не им бил платил (много интересно как е възможно да стане, ама...). Предложих им, за да не се връщам, да позвъним от моя телефон на застрахователната компания и да потвърдят валидността на застраховката, или докато трае прегледа да им се изпрати сканирано по e-mail. Отново тирада за мошениците-мотористи. Писна ми на ..... запалих мотора и се изнесох. Свързах се със сервиз "Мираж" (на "Кукленско")и се уговорих за преглед. Може и аз да съм голям кусурко, ама нямам навика да си давам парите там, където не ти ги искат, и работят по модел на обслужване отпреди 30 години.
ПП: Не ме свърташе и звъннах на управителя на сервиза. Оказа се много любезна и мила жена, която многократно се извини заради двамата простовати мързеливци. Оказа се, че може и по e-mail да се свърши работа. За съжаление ме изгубиха като клиент, не че е голяма работа, ама в днешно време всеки клиент е от полза.

Какъв точно е бил проблема,че не стана много ясно?Носил си само зеленото картонче без самата Г.О (големия лист с всички данни) и стикера за лепене?Ако може също пиши и точния адрес (или обесни по-подробно) къде се намира пункта на бул."Кукленско шосе".Иначе тези във Формула-та са си малоумни!Аз понеже също мразя да правя нещо по няколко пъти,нося всичко за което се сетя с мен,за да не се връщам за нещо,дори супер дребно и елементарно!Аптечка в какво си носеше?
Активен
Gergov
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBRF4
Публикации: 124

94563567
Ел. поща
« Отговор #114 -: юни 20, 2014, 10:59:51 »

http://www.mirage2005.com/index-url-contacts.htm, като идваш по "Стамболийски" след гробището завиваш надясно преди магазин Квазер има пресечка от дясно има и табела за сервиз "Мираж", свиваш там караш направо по табелите да речем след 200-250 метра свиваш надясно, пак направо и стигаш до сервиза който се намира вляво.
Аз минах Февруари тази година хората и обслужването е в пъти по-добре от Формула-та.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3274

« Отговор #115 -: юни 20, 2014, 13:21:25 »

Видях го със "Стреет Вю"-то!За всички от Пловдив и околията,сервиза се намира буквално на гърба на централния офис на "ЕКОНТ".Доста удобно място,според мен!А щом и вършат работа,както трябва ... Поне имат приспособленията за валовете за проверка на спирачките!Тези във "Формула"-та нямат нищо и само ти казват "дръж сега здраво"... Smile Smile Smile
Активен
sampos
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 341

Ел. поща
« Отговор #116 -: май 14, 2015, 06:51:43 »

ГТП за София:
Минах ГТП в пункта намиращ се в кв.БЕНКОВСКИ срещу цена от 25лв. Не се чака, няма навалица в колоната за мотори която е отделена от автомобилите.

Линк с адреса и телефона на пункта:

http://gtp-sofia.com/gtp-moto.php

пп: Хубаво е темата да стане ГТП 2014 /2015  Surprised
« Последна редакция: май 14, 2015, 06:53:31 последно от sampos » Активен
cavalera8412
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: ZZR1400
Публикации: 309

Ел. поща
« Отговор #117 -: май 14, 2015, 09:06:54 »

На Рогошко шосе 1 е пункта в Пловдив ...УНИВЕРСАЛ 95 ,а за колегите от Формулата за интернет не са ли чували да влезнат в приложението на гугъл и да проверят в гаранционен фонд въпросното МПС дали има валидна Г.О http://www.informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=478&LANG=bg&mobout=0&LANG=bg
Активен
Optic
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Er-6n
Публикации: 230

« Отговор #118 -: май 14, 2015, 11:23:23 »

ГТП за София:
Минах ГТП в пункта намиращ се в кв.БЕНКОВСКИ срещу цена от 25лв. Не се чака, няма навалица в колоната за мотори която е отделена от автомобилите.

Линк с адреса и телефона на пункта:

http://gtp-sofia.com/gtp-moto.php

пп: Хубаво е темата да стане ГТП 2014 /2015  Surprised

И аз го направих там във вторник, доста бързо мина.
Активен
Battalion
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 600 F
Публикации: 82

Ел. поща
« Отговор #119 -: май 16, 2015, 13:26:32 »

Днес и аз минах там. Благодаря за инфото Smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: ГТП 2014

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 20 запитвания.