Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: Да помогнем с каквото можем на с.Бисер
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Да помогнем с каквото можем на с.Бисер  (Прочетена 6988 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krasimir
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Sprtster XL 1200 L
Публикации: 244

« -: февруари 08, 2012, 14:56:29 »

Това е кампания на www.offroad-bulgaria.com

За София.....Който има възможност и желание може да носи дрехи и одеала на адрес-София Зона Б5 бл.7 до вх.В помещението е м/у входовете на блока. Със сини решетки - Сервиз за битова техника- Методи - 0899278323

Бургас, който иска да дари каквото и да е за бедстващите да го донесе на селскостопанското летище в базата на Vromos. Аз имам грижата всичко да стигне до нуждаещите се !!! Телефона ми е 0899852338 Явор, По всяко време !!!

Стара Загора кв. Индустриален ул. Пружинна 12
Йордан Стоянов тел. 0878 706 714

Тук има повече информация....
http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=138790

Активен
romano
Romano
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp XL600 V
Публикации: 909

Hello,I Must Be Going.

Ел. поща
« Отговор #1 -: февруари 08, 2012, 15:29:23 »

Пункт за събиране на помощи в
 Пловдив,
 ул." Акад. Петър Динеков" 10

ФИРМА VAV 1991 Ltd.
 032 69 87 789, 0887 829 959
Активен
izalina
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZS 600, Virago 535
Публикации: 455

Live and let live

« Отговор #2 -: февруари 08, 2012, 15:31:55 »

Доколкото разбирам, в 15.00ч. ще има включване по OFFRoad Radio от човек на място - ако някой го слуша дали не може да пренесе актуалното състояние на нещата и тук - от какво и колко има нужда ситуацията към момента

не е лошо да имаме и контакт за Варна тук
Активен
romano
Romano
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp XL600 V
Публикации: 909

Hello,I Must Be Going.

Ел. поща
« Отговор #3 -: февруари 08, 2012, 17:11:52 »

Доколкото разбирам, в 15.00ч. ще има включване по OFFRoad Radio от човек на място - ако някой го слуша дали не може да пренесе актуалното състояние на нещата и тук - от какво и колко има нужда ситуацията към момента

не е лошо да имаме и контакт за Варна тук

Пристигналите там ,както и пътуващите натам споделиха в ефир,че има нужда почти от всичко, но най-вече дрехи,шапки,ботуши,трайни храни,по възможност със сертификат за произход, минерална вода за пиене,хигиенни материали. Акцията продължава в организираните пунктове и циклично тръгват кервани с коли,бусове или джипове за доставка на място в село Бисер,както препоръчаха пристигналите вече там. Хората били благодарни за всичко.Информацията от държавните медии не се препокривала с реалната обстановка и нужда,затова е и паралелната човешка грижа и дело,организирано или лично. Който направи нещо реално,навреме и на място би било най-добре.Температурата там в момента е минус 10 градуса.
 В момента пътуват организирани коли с помощи от Бургас,София и Стара Загора.
« Последна редакция: февруари 08, 2012, 17:17:52 последно от romano » Активен
krasimir
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Sprtster XL 1200 L
Публикации: 244

« Отговор #4 -: февруари 08, 2012, 19:01:25 »

http://offnews.offroad-bulgaria.com/index.php/18891/ostra-nuzhda-ot-gumeni-botushi-v-potopenite-sela-spisak-s-daritelskite-punktove
Активен
MadJara
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: К4 1000
Публикации: 64

На това нямане и котката е тигър

Ел. поща
« Отговор #5 -: февруари 08, 2012, 21:12:49 »

http://www.econt.com/2012/02/biser/ Econt предлагат безплатна помощ, аз лично събрах 2 чувала дрехи и утре ще ги пратя по куриерите!Предполагам, че доста от нас имат стари дрехи които биха били от голяма полза на бедстващите, а не на молците Very Happy
Активен
izalina
ниво 4
Неактивен Неактивен

Live and let live

« Отговор #6 -: февруари 08, 2012, 21:17:23 »

http://www.econt.com/2012/02/biser/ Econt предлагат безплатна помощ, аз лично събрах 2 чувала дрехи и утре ще ги пратя по куриерите!Предполагам, че доста от нас имат стари дрехи които биха били от голяма полза на бедстващите, а не на молците Very Happy

Много благодаря! Много полезна връзка! Дано има и повече активност за района!
Активен
izalina
ниво 4
Неактивен Неактивен

Live and let live

« Отговор #7 -: февруари 09, 2012, 13:45:10 »

Контакта за Варна е Станислав Петров
ул" Синчец" N 3 , тел 0898 45 36 35

Има осигурен голям бус, който ще пътува в събота към зоната

Желателно е да бъде уплътнен, като за момента обратната връзка показва, че има събрани доста дрехи и одеяла, а в момента острата нужда е от ботуши, чорапи, шапки, ръкавици и най-вече консервирани храни, тъй като за пакетирани, било то и с голяма трайност няма условия къде да бъдат приготвяни.

По мое мнение вероятно ще има нужда и от медикаменти - против простуди

Колегите в Добрич също ще се включат в тази доставка

Всякаква помощ е добре дошла, като за финансова в момента не съм много сигурна на кого може да се разчита, че ще отиде по предназначение, аз собствено съм скептична към СМС кампании, както и БЧК, но може би е вариант
Активен
Boris_dgr
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: 1100xx
Публикации: 295

endorphin machine

Ел. поща
« Отговор #8 -: февруари 09, 2012, 14:57:33 »

Еконт и СМС на 1255 
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: Да помогнем с каквото можем на с.Бисер

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 21 запитвания.