Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Споделям гараж. Търся гараж под наем. Давам гараж под наем.
Страници: [1] 2 3 ... 25   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Споделям гараж. Търся гараж под наем. Давам гараж под наем.  (Прочетена 89644 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5107

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« -: декември 20, 2011, 22:26:07 »

Преди малко гледайки времето навън ми светна,че само преди 10 дни моторът ми беше на платен паркинг и се чудех къде да го прибера!Може би малко съм закъснял,може би вече има някъде подобна тема.Мисълта ми е,че може да си направим тема за взаимопомощ при прибирането на топличко на машините ни за зимата.А и не само Very Happy Темата е за коопериране  на хора от близки места да си държат някъде заедно моторите.
Ако има подобна тема и не съм я забелязал-модераторите знаят какво да правят.
« Последна редакция: март 23, 2012, 13:05:19 последно от ЧЕФО » Активен
stodi
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR600RR 2006
Публикации: 291

WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: декември 20, 2011, 22:35:34 »

аз съм на 12км. от пловдив.. и  бих споделил гаража си с колега нищо не ми пречи  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2 -: декември 20, 2011, 22:39:25 »

Оп..забравих да спомена,в момента се подвизавам в Кърджали и мотора ми е тук.Взех голям гараж,така,че спокойно могат да влязат още 2-3 мотора.Който е от региона и поради някакви причини е без гараж в момента мога да го приютя.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3276

« Отговор #3 -: декември 21, 2011, 08:59:15 »

За Пловдив: в района на Мебелна къща,Тракия има подземни гаражи със свободни такива.Спокойно събират поне 4 мотора.Наема е 60лв. на месец.Мога да дам телефони за връзка.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: декември 21, 2011, 19:15:32 »

За Пловдив: в района на Мебелна къща,Тракия има подземни гаражи със свободни такива.Спокойно събират поне 4 мотора.Наема е 60лв. на месец.Мога да дам телефони за връзка.
Къде са тези гаражи? В новите кооперации ли?Мен ми е малко далече като пребивавам там,но ще го имам в предвид
Активен
glatka
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki 850 GS
Публикации: 205

offroad Пловдив

« Отговор #5 -: декември 21, 2011, 20:48:17 »

Къде са тези гаражи? В новите кооперации ли?Мен ми е малко далече като пребивавам там,но ще го имам в предвид

Бай-хуйо, при Здравко до "Тракия" има нямколко клетки,където можеш да го държиш,ама ти забегна към Кърджали.  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #6 -: декември 21, 2011, 21:22:11 »

Бай-хуйо, при Здравко до "Тракия" има нямколко клетки,където можеш да го държиш,ама ти забегна към Кърджали.  Very Happy
оооо,най-голямата Глътка в мотосвета Very Happy...Радвам се,че ми посети темичката...
Аз си намерих гараж бе...Просто се сети,че обсъждахме в друга тема тук кой,кога и дали е прибрал мотора.....Та се сетих,че може би все още има мотори по платени паркинги и под навеси...Та който има възможност да се кооперира с някой да изкарат зимата на сухо и топло
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #7 -: декември 22, 2011, 14:34:41 »

Темата е полезна. Mad Промених заглавието за да става ясно, че целта е взаимопомощ. Мисля, че така е по-добре.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: декември 22, 2011, 22:05:34 »

Темата е полезна. Mad Промених заглавието за да става ясно, че целта е взаимопомощ. Мисля, че така е по-добре.
Ада по-подходящо заглавие си сложил! Mad
Късно се сетих за темичката,но винаги може да се наложи на някой да сменя гараж посред зима.Доста от нас са под наем.Ако смяташ,че е полезна,бодни и едно кабърче Very Happy
Активен
miro_biasa
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda cbr
Публикации: 122

Ел. поща
« Отговор #9 -: февруари 22, 2012, 23:46:03 »

а някои случайно да знае гараж под наем във Бургас около стария битак във М.Рудник,или да направим партия с някого
Активен
paneca
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Ямаха ХТ 600 2kf
Публикации: 36

Ел. поща
« Отговор #10 -: март 05, 2012, 17:29:33 »

Ако има мотор от Габрово , който няма на против да вземе за съквартирант едно ендуро за сезона ще сме много благодарни  Very Happy За контакт на тел 0878 255 593 Панчо или на лични.
Активен
paneca
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Ямаха ХТ 600 2kf
Публикации: 36

Ел. поща
« Отговор #11 -: март 10, 2012, 17:40:49 »

Намерих гараж , вече не търся!
Активен
kiriaka
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki VN 900 Classic 2013
Публикации: 642

301467308
Ел. поща
« Отговор #12 -: март 15, 2012, 11:52:51 »

Търся гараж в София- кв. Банишора. Говоря за споделяне с колега, не за самостоятелно наемане. Някой?
Активен
veazel
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 705

177629867
« Отговор #13 -: март 19, 2012, 15:10:44 »

Края на месеца се освобождава подземен гараж в Младост 2, София. Наемът е 100лв на месец, бяхме 3 мотора и става. Ако има зарибени мога да дам контакти - пишете на ЛС.

Поздрави,

Марин
Активен
Sotakone
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki marauder
Публикации: 80

« Отговор #14 -: март 19, 2012, 16:05:03 »

Търся гараж в София, кв. Борово. Варианти за споделяне на гараж с колега или паркомясто в подземен паркинг са добре дошли. 
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 25   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Споделям гараж. Търся гараж под наем. Давам гараж под наем.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 20 запитвания.