Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г  (Прочетена 24747 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Адре
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Ямаха р1 2006
Публикации: 36

Ел. поща
« Отговор #60 -: септември 04, 2011, 21:17:33 »

Сложете снимки,че не издържам вече : )  Много съм доволен днес от състезанието и от всичко!!! Браво на хората!!!Едно нещо ми е много интересно на мен в България,всеки големи претенции,големи пилоти и състезатели гледам и слушам навсякъде и най-накрая сме 50 човека.За какво само коментирате и се правите на разбирачи от всичко?Много е лесно,палите мотора и отивате да карате.
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 600 RR
Публикации: 165

« Отговор #61 -: септември 05, 2011, 18:27:14 »

Аз направих всичко възможно да дойда и дойдох ама всички си бяха отишли. Имаше някакви момчета на пистата и ни казаха "изпуснахте ги за 15 минути". Поне се повозих доволно, а ето какво се случи, за да закъснея толкова много. В събота докарах мотора на София обаче стана 15:30 и си рекох кога ще ходя кога ще се връщам няма смисъл да ида за 1 час. В събота вечерта празнувахме на приятелката ми рожден ден до неделя сутринта. Към 11 тръгнахме с нея към Калояново. Карам си по магистралата 160-180 и по едно време реших да намаля малко да се поизправя на мотора и минах в дясната лента. Тогава в лявата с нас се изравни една кола. В нея имаше мъж и жена, а жената нещо ръкомахаше и сочеше мотора. Помислих си, че са забелязали някаква повреда и отбих в най-дясната лента. Те спряха до нас. Питам ги какво става, а те ми казват "Ами ние ви гониме от 10-ина километра да ви кажеме, че ви се отвори раницата и от нея изпаднаха доста неща"  Smile Smile Smile Та от раницата всичко беше изтърсено по магистралата - дрехи, документи, обувки. Моите документи си ги държа в якето ама на приятелката ми всички документи изгубени - лична карта, шофьорска книжка, документи за кола, дебитни и кредитни карти. Поне ключовете не бяха изпаднали. Това се случва някъде на 109 км. по магистралата. Обърнахме и хайде обратно. Карам с 50 и гледаме за дрехи по пътя. По едно време видях една рокля насредата на пътя и спряхме. Събрахме каквото намерихме, но документи няма. Реших да обърна от другата страна и да се върнем наново. Обърнах, пак каране 30-40 и търсене. Събрахме си дрехите, намерихме и по-голямата част от документите с изключение на тези за колата - малък талон и застраховка. Намерихме и моторджийските ръкавици, които бяха подарък за бащата на приятелката ми - сгазени от няколко коли, но освен ожулвания по пластмасата друго им нямаше.  Smile Оказаха се читави  Very Happy

Приключихме със сибирането и газ към Калояново. По пътя се разминахме с 7-8 мотора и вече знаех, че сме изпуснали всичко. Стигнах на пистата и там имаше 5-6 момчета, които ми казаха, че са приключили и всички са си тръгнали  Surprised

Газ обратно с мотора към Монтана и се прибрахме вечерта към 10:30 благополучно. Ще опитам да дойда другия път ама без раница  Smile
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #62 -: септември 06, 2011, 00:40:20 »

Снимки от Велко Иванов
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #63 -: януари 31, 2015, 17:40:27 »

След тежки и изтощителни преговори с Ivan Kisov (на по цигарка пред магазина), решихме че е време да подновим Zed Moto шампионата...чакайте подробности  Smile
Активен
tweedle
http://www.bania-design.com
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Triumph Daytona 600
Публикации: 301

Пропадалище

WWW Ел. поща
« Отговор #64 -: януари 31, 2015, 21:37:31 »

Супер новина, Пепи! Успех!
Активен
Ice_queen^^
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 125R
Публикации: 1555

« Отговор #65 -: юни 26, 2015, 20:18:11 »

Привет!
Този уикенд ще се проведе втори ZedMoto Track day! Изискванията са ви ясни - валидна категория "А" или състезателен лиценз и пълна екипировка!

Втори ZedMoto Track Day

Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.048 секунди с 21 запитвания.