Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г  (Прочетена 24768 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #45 -: септември 02, 2011, 15:15:03 »

Ти не се обеснявай , а зимай супермотото и влизай в боя - ще ти зема и гуми - от Кулев съм взел Голден тайър на 200 Еврака чистак бърсак сликове  Very Happy
ПП:Сега нема къде да ходищ - мой си  Very Happy

ПП2:Прав си - ще вземе да се фрустрира и да изволни целата фирма - с шефовете трее се пипа внимателно Smile
« Последна редакция: септември 02, 2011, 15:17:10 последно от The Duke » Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #46 -: септември 02, 2011, 15:47:55 »

Ти не се обеснявай , а зимай супермотото и влизай в боя

а така, колкото повече мото-та толкова повече
Активен
radomit
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF 1000A
Публикации: 578

Ел. поща
« Отговор #47 -: септември 02, 2011, 15:54:35 »

Smile Smile Smile Smile Smile
- Аре стига вече де , вии па земахте големия чирпак и сипвате яко , оставете го човеко....... той не е виновен , просто сподели неговото си мнение .......... което е извадил от снимките.......... пък и той не кара мотор отдавна и за него писта е нещо като Полиран бетон...... Нормално  Surprised той не е виждал и се притеснява просто момчето , вместо да сте добри , добронамерени и предразположени да му помогнете , вие една гора хора се изсипахте отгоре му да го налагате!
 Smile Smile Стига , дайте му малко въздух на човека  Surprised Very Happy
абе .. лоши хора .. т'ва е

Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 1832

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #48 -: септември 02, 2011, 16:01:47 »

Ти не се обеснявай , а зимай супермотото и влизай в боя - ще ти зема и гуми - от Кулев съм взел Голден тайър на 200 Еврака чистак бърсак сликове  Very Happy
ПП:Сега нема къде да ходищ - мой си  Very Happy

ПП2:Прав си - ще вземе да се фрустрира и да изволни целата фирма - с шефовете трее се пипа внимателно Smile
- SM-a мерак има чалъм нема ............ па Ти стиа съ Обеснява ами твари багажо и Хуквай на към Картофената нива , че е време за Бира след два три часа!!!!

П.П. Свинско вратле пресно 3кг съм земал  Surprised и кисели краставички съм земал  Surprised па оня ЕРМОВ нали го знаеш и той нещо са е наострил и каза че вече чакал на портала с още 10-ина пловдивчанчета да го намерят тоя от ЗЕД-Мото шев ли им е къв им е , че нещо имали да си говорят с него  Smile Smile Smile Smile  Smile
« Последна редакция: септември 02, 2011, 16:04:14 последно от nikko » Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 600 RR
Публикации: 165

« Отговор #49 -: септември 02, 2011, 17:20:26 »

Айде малко сериозно сега. На пистата може ли да се кара с текстилна екипировка или задължително трябва кожа? Смятам утре да отида до Монтана да си взема мотора и да дойда до пистата ако не друго поне да погледам как карате пък и да се запознаем барем разберете къв съм пич  Smile Smile

П.П. Поръчвай тениската. Обещавам да я облечем  Smile Smile Smile
Активен
morqka
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia RSV Mille; Moto Guzzi V50; Ducati 500; BMW R45S
Публикации: 1381

« Отговор #50 -: септември 02, 2011, 17:33:29 »

Айде малко сериозно сега. На пистата може ли да се кара с текстилна екипировка или задължително трябва кожа? Смятам утре да отида до Монтана да си взема мотора и да дойда до пистата ако не друго поне да погледам как карате пък и да се запознаем барем разберете къв съм пич  Smile Smile

П.П. Поръчвай тениската. Обещавам да я облечем  Smile Smile Smile

Mad
Само кожа. Ботуши, ръкавици, каска ,книжка....
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #51 -: септември 02, 2011, 17:46:48 »

Mad
Само кожа. Ботуши, ръкавици, каска ,книжка....

Благодаря за информацията. Моят екип е текстилен и значи само ще гледам. Няма лошо. Като си купя кожен ще карам. На живо The Duke може да се окаже по-печен и все пак да се запиша на курсовете следващата година.

Обясниха ми горе долу как да стигна до пистата. Ще видя как ще я намеря. Някой от София случайно да тръгва натам в Събота около обяд? Или в неделя сутринта?
« Последна редакция: септември 02, 2011, 17:52:53 последно от ikonomika » Активен
radomit
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF 1000A
Публикации: 578

Ел. поща
« Отговор #52 -: септември 02, 2011, 18:25:33 »

.... Някой от София случайно да тръгва натам в Събота около обяд? Или в неделя сутринта?

разберете се с колегата
http://www.bikerz.bg/viewtopic.php?f=2&t=34303
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #53 -: септември 02, 2011, 19:43:49 »

@Ikonomika - бирата от мен Mad
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #54 -: септември 02, 2011, 20:21:14 »

@Ikonomika - бирата от мен Mad

Very Happy и аз ще черпя. Пък дано понауча нещо от вас. По принцип бързо схващам.

Mad
Активен
boris_vn
0898 647 384
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: cbr900rr- 97
Публикации: 1804

САМО ХОНДА МОЖЕ ДА УБИЕ ХОНДА

223
Ел. поща
« Отговор #55 -: септември 02, 2011, 20:57:18 »

Very Happy и аз ще черпя. Пък дано понауча нещо от вас. По принцип бързо схващам.

Mad
може и така да е но явно трябва да ти се обеснява ПОВЕЧЕ   Smile Smile Smile Smile
Активен
KIRIL KIRILOV 2
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZR600R 4JH
Публикации: 333

http://www.exelerocar.com

« Отговор #56 -: септември 02, 2011, 22:02:47 »

Цитат на: The Duke
@Кирил Кирилов2
Признай си че се боцкаш  Smile Калин Кулев,Гумения,Доксата Горан Цървишки, "Гришата" и Гиса - аматьори - о.к. бе Роси...не че някой някога те е виждал да караш Smile
ПП3:Трием ви глупостите (като стигна в магазето)- да не пищите - нищо умно и ценно за поколенията не казахте - СОРРИ.
Знаеш ли голям смотаняк си  Smile въпреки че на живо не изглеждаш чак толкова голям  Smile
Лъж децата,взимай им паричките и ги успивай колко добри стават,как трябва да минат и другото ниво,догодина как ще дойде еди кой си инструктор и тн и тн.  Smile

Ако решиш някой ден пиши ми и ще се радвам да покарам с теб,и тогава искам в очите да ми кажеш боцкам ли се или каквото и да е. Smile
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #57 -: септември 02, 2011, 22:23:49 »

може и така да е но явно трябва да ти се обеснява ПОВЕЧЕ   Smile Smile Smile Smile

Трудно ми е да взема заядливите ти коментари на сериозно поне не и докато се научиш да пишеш правилно. Да си неграмотен в днешно време е срамота.  Very Happy

Преди "но" се поставя запетайка и се пише обЯснява. И моля ти се спри да коментираш моите мнения. Вече видях, че освен заядливи нападки друго не знаеш да кажеш. За разлика от теб аз не съм тук да се заяждам с хората та в този ред на мисли лиши ме от твоите "оригинални" мнения и ходи си го мери с някой друг, който е на твоя акъл.
« Последна редакция: септември 02, 2011, 22:27:22 последно от ikonomika » Активен
boris_vn
0898 647 384
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: cbr900rr- 97
Публикации: 1804

САМО ХОНДА МОЖЕ ДА УБИЕ ХОНДА

223
Ел. поща
« Отговор #58 -: септември 02, 2011, 23:01:57 »

браво разкри ме  че не мога да пиша  Surprised обаче ти пак си оставаш СЛАБОТОКОВ КЕЛЕШ  дето не знае нищо,не може нищо но големи изисквания има ,я върви до калояново да научиш нещо от хората които карат ,после ако имаш бензин мини през варна да те науча аз на някои други работи  Very Happy
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #59 -: септември 02, 2011, 23:09:49 »

браво разкри ме  че не мога да пиша  Surprised обаче ти пак си оставаш СЛАБОТОКОВ КЕЛЕШ  дето не знае нищо,не може нищо но големи изисквания има ,я върви до калояново да научиш нещо от хората които карат ,после ако имаш бензин мини през варна да те науча аз на някои други работи  Very Happy

И на какво ще ме научиш? Някоя нова простотия? Ако искаш ела и ти на Калояново пък да видим.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.289 секунди с 21 запитвания.