Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г  (Прочетена 22529 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dabich
ПРОДАВАМ CBR F4i '02
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Кабрио
Публикации: 979

« Отговор #30 -: септември 01, 2011, 22:51:39 »

Четеш между редовете или се заяждаш не с правилния човек, нещо немога да разбера?
« Последна редакция: септември 01, 2011, 22:54:17 последно от Dabich » Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4163

« Отговор #31 -: септември 01, 2011, 22:52:39 »

Може ама ако караш явно ти,аз се обзалагам на каквото кажеш ти ако на която кажеш ти 600-ка я изцедиш до край на 1-2-3 на правата отзад и включиш 4-та  Smile

айде почна се едно надцакване......коз, коз, каро, всичко.....
добре, аз моята "600-ка"(даже е 609куб.), на правата и 4-та и 5-та даже включвам, айде сега какво ще ми  дадеш Surprised

или остава за мене тая награда повече да спреш да сереш по темата
 Smile
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 600 RR
Публикации: 165

« Отговор #32 -: септември 01, 2011, 22:55:09 »

като ти чета постовете и се радвам от сърце

та сериозно
айде да не усирате темата...ако не ви харесва пистата си гледайте снимки от други писти, радвайте им се
спирайте от 200-та, включвайте 4-та, 5-та.....вие си знаете

Калояново си е прилична писта много по добра от всеки път от пътната мрежа по който съм карал....

Виж сега, карам мотор от няколко месеца и нямам никакви претенции да знам нещо за моторите. По тази причина и не се опитвам да давам съвети на никого. Тук всички сте с повече опит от мене ама това, че на един въпрос не можете да отговорите без да обидите или да се заядете с някого е съвсем друго нещо и не е свързано с моторджийски способности, а с обща кулутра. Завиждам ви за способностите или поне на тези от снимките по пистата. Един ден и аз ще мога да карам така ама вие културни няма да станете никога, защото това става в първите години от живота, а вие това очевидно сте го пропуснали след като един нормален разговор не можете да проведете (това се отнася само за обиждащите, които пишат в темата).

Пък и като не познаваш един човек какъв е, с какво се занимава и какво е постигнал, не е хубаво да се изказваш по негов адрес. Не че съм се обидил (няма как да се обидя от хора, които не познавам) ама до сега бях останал с впечатлението, че мотористите са задружни и се уважават. Та вместо да обидиш по-добре помогни/обясни с каквото можеш. Ако колегата от ЗедМото го беше направил другата година щяха едни 4-5000 лева да се пренесат от мойта към неговата сметка. Той започна да ръси обиди пръв и това не му прави никаква чест.
Активен
boris_vn
0898 647 384
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: cbr900rr- 97
Публикации: 1804

САМО ХОНДА МОЖЕ ДА УБИЕ ХОНДА

223
Ел. поща
« Отговор #33 -: септември 01, 2011, 23:04:26 »

Казвам квото съм видял. Колегата Dabich също написа, че пистата има много забележки. Той явно я е видял. И кво?

Асвалта на много места е разцепен от изникнала трева, има сумати неравности. Те снимките да не би да лъжат? Айде карайте си къде знаете. След като ти харесва карай. Аз предпочитам истинска писта. Нямам какво повече да пиша в тая тема. Разбрах каквото ми трябваше да знам.
аве СЪСТЕЗАТЕЛ я вземи млъкни че ставаш МНОГО МНОГО СМЕШЕН ,вчера се качи на мотор и взе да му е малка пистата ,че и намерил с кои да спори  Surprised,в италия има някои и друга писта отговаряща на твоите възможности- МОНЦА,ИМОЛА има и една тесничка ,но пък на хубаво място МИСАНО АДРИАТИКО може да ти хареса някоя пробваи  Surprised
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: септември 01, 2011, 23:07:33 »

Виж сега, карам мотор от няколко месеца и нямам никакви претенции да знам нещо за моторите.
но претенции и мнение за писта която не си видял имаш

ама това, че на един въпрос не можете да отговорите без да обидите или да се заядете с някого е съвсем друго нещо и не е свързано с моторджийски способности, а с обща кулутра
господин икономист, културист..... аз ако кажа
"тая твоята 600-ка я видях на снимка и много смешна..как въобще го караш тоя мотор?"
това за въпрос ли ще го приемеш?

до сега бях останал с впечатлението, че мотористите са задружни и се уважават. Та вместо да обидиш по-добре помогни/обясни с каквото можеш.

та вместо да изказваш такива мнения за нещо по картинка, по-добре иди виж, пробвай и тогва пиши, а и там никой няма да ти откаже да ти помогне със съвет или с каквото може

Активен
tweedle
http://www.bania-design.com
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: K5 600
Публикации: 297

Пропадалище

WWW Ел. поща
« Отговор #35 -: септември 01, 2011, 23:15:32 »

Рато ще има да бърше тука ... само му създавате работа Smile

Кой където ще да кара, истината е, че карачите са там от утре и ще си изкарат супер, а писачите се потят пред комютрите  Smile

Който ще ходи да си носи компресията !
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: септември 01, 2011, 23:18:22 »

аве СЪСТЕЗАТЕЛ я вземи млъкни че ставаш МНОГО МНОГО СМЕШЕН ,вчера се качи на мотор и взе да му е малка пистата ,че и намерил с кои да спори  Surprised,в италия има някои и друга писта отговаряща на твоите възможности- МОНЦА,ИМОЛА има и една тесничка ,но пък на хубаво място МИСАНО АДРИАТИКО може да ти хареса някоя пробваи  Surprised

Ти пък не е зле да минеш началното си образование отново и да се научиш да пишеш. Извинявай ако българският не ти е роден език.
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: септември 01, 2011, 23:22:43 »

Рато ще има да бърше тука ... само му създавате работа Smile

да, добре ще е модераторите да забършат малко та утре хората да не ни гледат глупостите  Very Happy

Ти пък не е зле да минеш началното си образование отново и да се научиш да пишеш. Извинявай ако българският не ти е роден език.
ти пък си грозен и ти миришат краката.....

защо винаги така става във форумите - някой като няма какво да напише се хваща за правописа Surprised
ама това е друга бира

ох, вЕрно мноО Ша се триЙ
Активен
boris_vn
0898 647 384
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: cbr900rr- 97
Публикации: 1804

САМО ХОНДА МОЖЕ ДА УБИЕ ХОНДА

223
Ел. поща
« Отговор #38 -: септември 01, 2011, 23:23:33 »

много келеши много нещо ,много бързи мотори карат 120-130 коня ,130-140 км.правят на първа ,чак пистата малка им идва ,баси на къде отива този свят  Surprised  
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: септември 01, 2011, 23:25:10 »

защо винаги така става във форумите - някой като няма какво да напише се хваща за правописа Surprised
ама това е друга бира

Ами не знам колега. Може би, защото е форум и ако си говорехме на живо на по бира нямаше да има такива обиди и изцепки. Като не гледаш човека в очите е по-лесно да се обижда.
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 1748

- " RBT race parts " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #40 -: септември 02, 2011, 08:28:00 »

Ами не знам колега. Може би, защото е форум и ако си говорехме на живо на по бира нямаше да има такива обиди и изцепки. Като не гледаш човека в очите е по-лесно да се обижда.

- Kолегата , не така с РОГАТА де  Very Happy - Ела АЗ ЛИЧНО С Удоволствие ще черпя една бира по няколко пъти  Surprised Smile
 Инъче ще направим нещата като преразказ в картинки и нещата протичат горе доло така .............
Петък вечер:

на сутринта вече:
 подготовка

Обличане

Кафе:

начало на деня

след това........... по дупките:

по завоите:

.... от там на сетне:

и към края на спортният ден:

.............. те нещо такова се случва из Петъчно Съботните.........
 за неделя............ след малко Smile
 - Понякога се случва и това:
Kaрачите караха караха..............

после видеха нещо........

и стигнаха до незибежният край........

Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2807

ZEDMOTO.COM

« Отговор #41 -: септември 02, 2011, 09:43:37 »

@ikonomika
явно си нямаш идея (което е очевидно) и явно влизаш в интернет през пералнята....та безплатен съвет - много моля - ползвай чичко Гугъл преди да питаш глупави въпроси за да не изпадаш в неловки ситуации и много хора да ти се смеят Very Happy
Ходили сме и на Серес и на Истамбул парк, и на Хунгаро ринг - та няма нужда да ни пращаш снимки .Този понеделник пак сме на Серес - но понеже знам "типажа" съм сигурен че и там няма да дойдеш - щото е много по -лесно да се напиняш на клавиатурата от колкото на пистата ...та не се  хаби. SmileКажи и на въображаемите ти приятели и те да не идват Smile
Нищо лично - просто не вярвам да имаш приятели мотористи ,задавайки толкова ламерски въпроси.Пояснявам - тази тема е информативна - какво и къде се случва - ако искаш идваш ,ако не искаш - не идваш.Правя за теб превод в ефир - тук не питаш глупави въпроси Smile

ПП:Аз съм Петър Лозанов - гугълни ме  Very Happy
ПП:Да мотористите сме задружни, а това че си си купил мотор оня ден не те прави такъв автоматически - позапознай се с хора, покарай с тях и ги прецени ги сам, отиди тук -так ,пък тогава скачай да пищиш на средата на интернеДо за тоя или оня.Демек-кога стана негър ,кога ти почерне гъза Very Happy
@Кирил Кирилов2
Признай си че се боцкаш  Smile Калин Кулев,Гумения,Доксата Горан Цървишки, "Гришата" и Гиса - аматьори - о.к. бе Роси...не че някой някога те е виждал да караш Smile
ПП3:Трием ви глупостите (като стигна в магазето)- да не пищите - нищо умно и ценно за поколенията не казахте - СОРРИ.
« Последна редакция: септември 02, 2011, 10:04:08 последно от The Duke » Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

- " RBT race parts " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #42 -: септември 02, 2011, 10:55:17 »

...........ПП3:Трием ви глупостите (като стигна в магазето)- да не пищите - нищо умно и ценно за поколенията не казахте - СОРРИ.

A си ме триинал а съм те бутнал казвам ти  Sad Sad Smile

- Колега скии ся:
http://www.youtube.com/user/vanko33racing#p/a/u/0/A6Y4cIXDNM4
Активен
morqka
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia RSV Mille; Moto Guzzi V50; Ducati 500; BMW R45S
Публикации: 1381

« Отговор #43 -: септември 02, 2011, 11:01:46 »

Виж сега, карам мотор от няколко месеца и нямам никакви претенции да знам нещо за моторите.

Да ти поръчам ли шърт с този слоган?
 Very Happy
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

- " RBT race parts " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: септември 02, 2011, 13:08:59 »

Да ти поръчам ли шърт с този слоган?
 Very Happy
Smile Smile Smile Smile Smile
- Аре стига вече де , вии па земахте големия чирпак и сипвате яко , оставете го човеко....... той не е виновен , просто сподели неговото си мнение .......... което е извадил от снимките.......... пък и той не кара мотор отдавна и за него писта е нещо като Полиран бетон...... Нормално  Surprised той не е виждал и се притеснява просто момчето , вместо да сте добри , добронамерени и предразположени да му помогнете , вие една гора хора се изсипахте отгоре му да го налагате!
 Smile Smile Стига , дайте му малко въздух на човека  Surprised Very Happy
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.273 секунди с 21 запитвания.