Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г  (Прочетена 23693 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 600 RR
Публикации: 165

« Отговор #15 -: септември 01, 2011, 19:04:52 »

Благодаря за точните и ясни отговори  Very Happy Това е да получиш компетентни отговори от баш мотористи  Very Happy
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #16 -: септември 01, 2011, 21:11:56 »

Чшш чичи,ти луд ли си или си на лудия приятел Surprised
На тъп въпрос - тъп отговор  Very Happy
ПП:Ква писта, кви 5 лева - звънкай на летящата чиния и да си те прибират Smile
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: септември 01, 2011, 21:38:41 »

Чшш чичи,ти луд ли си или си на лудия приятел Surprised
На тъп въпрос - тъп отговор  Very Happy
ПП:Ква писта, кви 5 лева - звънкай на летящата чиния и да си те прибират Smile

Много си оригинален  Smile Дано не си навършил 15, че иначе бих се притеснил за развитието ти.

Ако няма да кажеш нещо полезно не се хаби. Не ми губи времето. Не знам дали имаш нещо общо с фирмата Zedmoto, но в момента и носиш само загуби с този разговор ако можеш да схванеш за какво ти намеквам. Та ако не можеш да схванещ ще обясня за всеки случай. Препоръчаха ми ЗедМото за обучение. Имало 4 етапа и се кара на въпросната писта. Гледах едно клипче от Опел събора и състоянието на пистата не ми хареса особено та затова зададох въпрос тук. От вас очаквах отговор дали се кара нормално или не сте доволни, но карате там поради липса на избор. Вместо това прочетох някакви заядливи коментари на хора с изявени комплекси и ниска култура. Очаквах някой от ЗедМото да каже заповядай да ти покажем за какво става въпрос, ще покараш и т.н., но с този отговор не само ме отказа от записването на тези курсове, но и ме накара да забравя фирмата ЗедМото завинаги. Иначе ми предстои закупуване на цял кожен екип и си бях харесал един от сайта. За твое съжаление и още по-голямо съжаление на собственика на фирмата това няма да се случи. Иначе не ми е проблем и всяка седмица да ходя да карам на писта в чужбина. Само дето ще е по-неудобно и ще отнеме повече време придвижването.

Утре ще звънна до ЗедМото да им кажа каква готина реклама им направи един пич в moto-zone (за тяхно добро е). Аз също ще се радвам ако ми звъннат, когато някой от моите служители се държи грубо с потенциални клиенти та дори и извън работно време.

Не е нужно да ми отговаряш "чиче".
Активен
tweedle
http://www.bania-design.com
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: K5 600
Публикации: 297

Пропадалище

WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: септември 01, 2011, 22:08:13 »

Ръца пръцааааа стана весело - направо смешно Smile

Кара си се на пистата, ти ако виждаш, че се провеждат обучения от класа на CSS, мислиш ли, че е разорана нива... Излишен ти е въпроса, отделно, че има снимки, а и се прoвеждат състезания и частен шампионат - направи ли си изводите... Въпроса е реторичен.

Звънни обаче наистина в зед мото утре, да им кажеш кой какво говори от тяхно име и после пиши какво е станало Smile

За пистата е хубаво да си купищ поне литър-два компресия да има като ходиш ;)
« Последна редакция: септември 01, 2011, 22:14:03 последно от tweedle » Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: септември 01, 2011, 22:18:46 »

Ръца пръцааааа стана весело - направо смешно Smile

Кара си се на пистата, ти ако виждаш, че се провеждат обучения от класа на CSS, мислиш ли, че е разорана нива... Излишен ти е въпроса, отделно, че има снимки, а и се порвеждат състезания и частен шампионат - направи ли си изводите... Въпроса е реторичен.

Звънни обаче наистина в зед мото утре, да им кажеш кой какво говори от тяхно име и после пиши какво е станало Smile

За пистата е хубаво да си купищ поне литър-два компресия да има като ходиш ;)

Такъв отговор очаквах. Нямам представа какво точно се провежда на тая писта. Само съм гледал един клип, на който се виждаха много неравности и затова питам. И на курсовете ли ти отговарят по същия начин както пича от ЗедМото? Ако е така вероятно това е по лиценз и изискване на California riding school? Може би е добра идея да им звънна и да ги попитам?

Както и да е. Така или иначе вече не бих дал и 1 лев на тази фирма.
Активен
Dabich
ПРОДАВАМ CBR F4i '02
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Кабрио
Публикации: 979

« Отговор #20 -: септември 01, 2011, 22:20:35 »

Колега право в десетката си, смисъл нема нужда да се хабиш с обаждане в фирмата, пишеш си точно с когото трябва. Ама да знаеш, че критиките ги приемат с усмивка и като на шега.
П.П. Пистата не е кой знае какво( има си доста забележки, с които се свиква и ако си внимателен нямаш ядове ), но в Бг няма много места без насрещно движение на които да можеш да се накефиш, а и на пистата не липсват разни изцепки, така че трябва да се има 1 на ум.
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: септември 01, 2011, 22:38:31 »

Колега право в десетката си, смисъл нема нужда да се хабиш с обаждане в фирмата, пишеш си точно с когото трябва. Ама да знаеш, че критиките ги приемат с усмивка и като на шега.
П.П. Пистата не е кой знае какво( има си доста забележки, с които се свиква и ако си внимателен нямаш ядове ), но в Бг няма много места без насрещно движение на които да можеш да се накефиш, а и на пистата не липсват разни изцепки, така че трябва да се има 1 на ум.

Ами щом собственика така си говори с потенциални клиенти няма какво да се коментира. Благодаря за информацията все пак! Ще се ориентирам към писта и обучение в чужбина.

А ЗедМото няма да го препоръчам на никой от познатите и приятелите ми.
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4185

« Отговор #22 -: септември 01, 2011, 22:47:06 »

Гледах снимки от тази писта и виждам сумати неравности, нацепен асвалт. Как карате на тази писта в това състояние? Има ли някъде в България истинска писта?

пич, икономост, теоритик, чичи или там какъвто си

първо плюеш по пистата без дори да си я видял на живо, после се обясняваш като ученичка и се правиш на ущипана мома
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: септември 01, 2011, 23:01:55 »

първо плюеш по пистата без дори да си я видял на живо

Казвам квото съм видял. Колегата Dabich също написа, че пистата има много забележки. Той явно я е видял. И кво?

Асвалта на много места е разцепен от изникнала трева, има сумати неравности. Те снимките да не би да лъжат? Айде карайте си къде знаете. След като ти харесва карай. Аз предпочитам истинска писта. Нямам какво повече да пиша в тая тема. Разбрах каквото ми трябваше да знам.
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: септември 01, 2011, 23:13:41 »

Аз предпочитам истинска писта.

rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1

ъъъ и с какво я сравняваш? на коя "истинска" си карал?
Активен
ikonomika
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: септември 01, 2011, 23:19:25 »

rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1

ъъъ и с какво я сравняваш? на коя "истинска" си карал?

Не съм карал на нито една. Това значи ли, че требва да карам на такава с неравности и израснала трева по "пистата"?

Ето ти една снимка на истинска писта в близка Гърция.

Още снимки можеш да видиш на адрес http://www.serrescircuit.gr/index_int.asp?code=300 - да виждаш неравности? Да виждаш трева на пистата между асвалта? Да виждаш цепнатини в асвалта? Аз не виждам, а на българската е пълно с такива.
« Последна редакция: септември 01, 2011, 23:25:15 последно от ikonomika » Активен
KIRIL KIRILOV 2
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZR600R 4JH
Публикации: 333

http://www.exelerocar.com

« Отговор #26 -: септември 01, 2011, 23:22:51 »

Нямам за цел и не искам да убидя никой! Но това в Калояново ако е писта аз значи съм трамвай  Smile Според мен става единствено за полигон на начинаещи мотористи,които единствено могат да тренират спиране и обръщане на мотора от ляв в десен завой и нищо повече.Каква писта може да е Калояново след като не може да включиш 4-та на обикновен 600кубиков мотор?

Твърдо заставам зад колегата ikonomika
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: септември 01, 2011, 23:33:11 »

Иначе за спиране от 200 км. в час май не е много добре да си пипа спирачка освен ако не е изключетилно наложително за избягване на ПТП?

като ти чета постовете и се радвам от сърце

та сериозно
айде да не усирате темата...ако не ви харесва пистата си гледайте снимки от други писти, радвайте им се
спирайте от 200-та, включвайте 4-та, 5-та.....вие си знаете

Калояново си е прилична писта много по добра от всеки път от пътната мрежа по който съм карал....

Активен
Dabich
ПРОДАВАМ CBR F4i '02
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Кабрио
Публикации: 979

« Отговор #28 -: септември 01, 2011, 23:41:16 »

Цитат
Да виждаш цепнатини в асвалта? Аз не виждам, а на българската е пълно с такива.
Цепнатинии има и на Серес виждал съм даже тарележ, костенурка и поточе да  минава там през един от завойте, ама пистата е класи над тази в Бг и класи назад в сравнение с други такива по света. Калифорнията се проведа тук, защото няма каде другаде май или поне неможе ( пък и тук се взимат пари пак ).
Цитат
Каква писта може да е Калояново след като не може да включиш 4-та на обикновен 600кубиков мотор?
Ами може колега, въпроса е дали ти можеш или по точно искаш и дали си струва риска, то може и с 300 по цариградско и по околомръсното ама за чий, пък и след това какво с 5 см по голям ли става? Въпроса е сам да си прецениш и да решиш. Аз също нямах смелостта да карам с повече от 160 по правата на Калояново, но пък други хора сигурно и 333 могат да вдигнат.
« Последна редакция: септември 01, 2011, 23:42:50 последно от Dabich » Активен
KIRIL KIRILOV 2
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZR600R 4JH
Публикации: 333

http://www.exelerocar.com

« Отговор #29 -: септември 01, 2011, 23:46:24 »

Ами може колега, въпроса е дали ти можеш или по точно искаш и дали си струва риска, то може и с 300 по цариградско и по околомръсното ама за чий, пък и след това какво с 5 см по голям ли става? Въпроса е сам да си прецениш и да решиш. Аз също нямах смелостта да карам с повече от 160 по правата на Калояново, но пък други хора сигурно и 333 могат да вдигнат.
Може ама ако караш явно ти,аз се обзалагам на каквото кажеш ти ако на която кажеш ти 600-ка я изцедиш до край на 1-2-3 на правата отзад и включиш 4-та  Smile
« Последна редакция: септември 01, 2011, 23:48:49 последно от KIRIL KIRILOV 2 » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Zedmoto Championship |||, ZedMoto TrackDay V - 3,4.09.2011г

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.401 секунди с 21 запитвания.