Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО СЪБОР ЛОЗЕН 2011 - СОФИЯ
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО СЪБОР ЛОЗЕН 2011 - СОФИЯ  (Прочетена 40780 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
snaiperisto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Купувам ЧОПЪР над 600 кубика
Публикации: 324

скайп :SNAIPERISTO

Ел. поща
« Отговор #120 -: септември 11, 2011, 22:42:55 »

За "Мис мокра фланелка", да можеше и по-добре.

Че мотористите бяха малко, може би в София мотористите наистина са малко.

Ако може да ми кажеш (може и на лични) кое точно ти приличаше на селски събор? (без музиката и кетъринга разбрах, че не си доволен) и как ти би направил МОТО такъв?

Е написал съм го в поста ми , който си цитирал...за бременните жени , за малките деца и за "селската група" .

За музиката си разбрал , ама за кетъринга не си , нямам мнение за него е случая , друг колега спомена нещо за развалено месо , топла бира и тн.

Обаче сега се сетих че един от моите "агенти" поръча две порции ЦАЦА и получихме две порции ... нещо бяло , голямо , гнусно , леко сурово...нямащо нищо общо със ЦАЦА-та...е тая гадост , май са я донесли "братята от морето" , ама беше долна...грозна ... печалбарска измама.

А и няколко пъти ни беше отправена фразата : "Ваши ли са тези мотори , бихте ли ги поместили , защото са ни "запушили" с другите коли и не можем да си изкараме нашата".

Брат , не ме разбирай погрешно , далече съм от мисълта да омаловажавам или да оплювам това което сте направили...напротив , разбирай че освен това от което не съм доволен (а то е музиката основно) , за всичко друго , мога да кажа БРАВО.

А и съм малко пристрастен към вашия клуб , имам 1-2 приятели. А пък и съм кандидат за председател Smile .. ама това е друга заигравка.
« Последна редакция: септември 11, 2011, 22:49:02 последно от snaiperisto » Активен
virago535
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 160

мразя чалгата

Ел. поща
« Отговор #121 -: септември 12, 2011, 06:52:02 »

заключете темата щото се пишат само  глупости
Активен
muxozavar
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Bandit 600
Публикации: 69

някой ден може и да се науча да карам

339908107
Ел. поща
« Отговор #122 -: септември 12, 2011, 07:10:41 »

А пък и съм кандидат за председател Smile

Smile
Активен
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR1000 К2...SUZUKI RM 250
Публикации: 3519

ремонт и подръжка на мотоциклети

« Отговор #123 -: септември 12, 2011, 07:34:39 »

дабе не е лошо да се заклаючи иначе скоро ще трябва да се масти в раздел ВЕСЕЛБА май
Активен
Vlados
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1100 XX
Публикации: 85

Ел. поща
« Отговор #124 -: септември 12, 2011, 09:32:12 »

Здравейте,
благодаря на всички, който се включиха по темата,
кой с добро, кой с лошо важно е да има постове от който да си вадим поуки.
Тема, ще бъде заключена.
Безаварийни километри. Mad Mad Mad
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО СЪБОР ЛОЗЕН 2011 - СОФИЯ

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.11 секунди с 21 запитвания.