Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО СЪБОР ЛОЗЕН 2011 - СОФИЯ
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО СЪБОР ЛОЗЕН 2011 - СОФИЯ  (Прочетена 42728 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
muxozavar
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Bandit 600
Публикации: 69

някой ден може и да се науча да карам

339908107
Ел. поща
« Отговор #105 -: септември 10, 2011, 10:52:24 »

пичове,нащо мнение е важно за ваз,вместо да викате няколко нещасни групи викнете две добри,сигнал,бтр,ако трябва и фсб да ни приспат също ше ги изтърпя,ако не пуснете записи на мейдън и малко стриптииз и глеите кво стаа....успех догодина Very Happy

Разбира се, и добрите и лошите коментари са важни и се вземат впредвид.

Без да се заяждам с никого, ще се радвам догодина да посетя събитие в София организирано от хора, които могат и знаят как, за да видя как се прави и от тук нататък да има все по-малко недоволни!

Безаварийни киломентри на всички
Активен
drago varvar
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW k1200rs
Публикации: 983

животът не се мери с броя вдишвания, които правим,

Ел. поща
« Отговор #106 -: септември 10, 2011, 17:03:49 »

Разбира се, и добрите и лошите коментари са важни и се вземат впредвид.

Без да се заяждам с никого, ще се радвам догодина да посетя събитие в София организирано от хора, които могат и знаят как, за да видя как се прави и от тук нататък да има все по-малко недоволни!

Безаварийни киломентри на всички

Без да се заяждам с никого и с нито един мото клуб да попитам, догодина колко мото събори и мото сбирки  ще има в радиус от 60 км от София? А дали прави впечатление на някой, че посещаемостта на мотористите намалява , а на зяпачите се увеличава,и според мен докато всяка седмица има по 2-3 събора в различни точки на страната, нещата няма да се оправят. Кога ще почнат да се разграничават мото събор и мото сбиркa? Пак казвам, не искам да обидя никой мото клуб, просто тъпи въпроси от обикновен моторист. 
« Последна редакция: септември 10, 2011, 17:26:50 последно от drago varvar » Активен
muxozavar
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

339908107
Ел. поща
« Отговор #107 -: септември 10, 2011, 18:12:44 »

Без да се заяждам с никого и с нито един мото клуб да попитам, догодина колко мото събори и мото сбирки  ще има в радиус от 60 км от София? А дали прави впечатление на някой, че посещаемостта на мотористите намалява , а на зяпачите се увеличава,и според мен докато всяка седмица има по 2-3 събора в различни точки на страната, нещата няма да се оправят. Кога ще почнат да се разграничават мото събор и мото сбиркa? Пак казвам, не искам да обидя никой мото клуб, просто тъпи въпроси от обикновен моторист. 

Правилно си забелязал проблема с посещаемостта и с многото мероприятия.

Форумите не са място за обсъждане на подобен род въпроси. (надявам се това изречение да не се възприема грешно и да падне едно безмислено писане и обясняване в 20 страници)
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5548

Ел. поща
« Отговор #108 -: септември 10, 2011, 21:17:46 »

Ами ако нещата започнат да се обръщат на бизнес, неминуемо доприпква и конкуренцията. И нещата се обръщат на пазарна икономика. На мен лично ми е по-готино да се занеса до някоя точка на страната и пътьом да посетя някоя и друга забележителност.
Активен
vgrig
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW 1100 GS
Публикации: 389

WWW Ел. поща
« Отговор #109 -: септември 10, 2011, 21:45:23 »

Ами ако нещата започнат да се обръщат на бизнес, неминуемо доприпква и конкуренцията. И нещата се обръщат на пазарна икономика. На мен лично ми е по-готино да се занеса до някоя точка на страната и пътьом да посетя някоя и друга забележителност.
  Аз лично съм обиколил  повече от една точка в страната и навън...какви са тия претенции...събора си беше екстра..важно е хората да си допаднат, а за другото брадърите се бяха погрижили..айде пак наздраве..
Активен
vgrig
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW 1100 GS
Публикации: 389

WWW Ел. поща
« Отговор #110 -: септември 10, 2011, 22:33:31 »

Пуу.. е сега се сетих и за критиката..значи има нещо?? На 20-тата бира ми стана тежко...какво ми направиха??  А и вокала с тая песен " СПАЛЕН ВАГОН" сутринта ме просълзи, ама така е с изкуството..
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #111 -: септември 10, 2011, 22:39:16 »

Аз лично съм обиколил  повече от една точка в страната и навън...какви са тия претенции...събора си беше екстра..важно е хората да си допаднат, а за другото брадърите се бяха погрижили..айде пак наздраве..

Ставаше въпрос за това, че наистина съборите са доста и идеята почва да се разводнява. Особено пък като има няколко по едно и също време. Бяха се потрудили наистина, ама честно казано, само докато пътувахме към търновските мероприятия, по пътя имаше повече мотори отколкото на Лозен. Вярно е, че Търново е с някакви традиции, но пък Лозен е на един хвърлей място от София, където има доста мотористи. А бяха дошли хора и от клубове в страната. Така че времето ще покаже къде на хората им е най-гот и дали една инициатива ще се утвърди като практика. За момента Лозен има шансове според мен, понеже на организаторите не им липсва желание.
Активен
snaiperisto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Купувам ЧОПЪР над 600 кубика
Публикации: 324

скайп :SNAIPERISTO

Ел. поща
« Отговор #112 -: септември 11, 2011, 00:26:18 »

Ма този събор , мотористите бяха малко според мене .
 Имаше доволно количество кибици , имаше прилична бройка майки с деца , имаше пищящи деца , имаше деца , танцуващи върху масата ни и пластмасовите ни чаши подскачаха и се разливаше скъпа течност , имаше и бременни жени ... имахме "честа" да сме комшии по маса със солидна група от местни , лозенски  НЕмотористи , деклариращи : "Ние сме си дома , тая поляна е наша", които както повечето от вас , посетили мероприятието чуха как свирят с уста и крещят истерично...а и май "потанцуваха" с охраната в петък срещу събота.

Събитието беше хубаво , добре организирано , хората се постараха да няма "прекъсвачи" и груби селски прояви , но малко приличаше на селски събор , не ма МОТО такъв.

А и сега се сетих...абе как па веднъж някой от организаторите на събори въобще (не само на този) не помисли за това , че като прави нещо , нещо като игра , въобще каквото и да е...и го прави пред сцената...Е ПА НИЩО НЕ СЕ ВИЖДА БЕ , защо трябва да се бутаме като говеда , защо трябва само 20-30 човека да гледат "мис мокра фланелка" примерно?
 Да не говориме за простотията , че и наградите от томболата бяха теглени от там...да не са ви забранили да се качвате на сцената?
« Последна редакция: септември 11, 2011, 00:32:04 последно от snaiperisto » Активен
muxozavar
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

339908107
Ел. поща
« Отговор #113 -: септември 11, 2011, 07:44:36 »

Ма този събор , мотористите бяха малко според мене .
 Имаше доволно количество кибици , имаше прилична бройка майки с деца , имаше пищящи деца , имаше деца , танцуващи върху масата ни и пластмасовите ни чаши подскачаха и се разливаше скъпа течност , имаше и бременни жени ... имахме "честа" да сме комшии по маса със солидна група от местни , лозенски  НЕмотористи , деклариращи : "Ние сме си дома , тая поляна е наша", които както повечето от вас , посетили мероприятието чуха как свирят с уста и крещят истерично...а и май "потанцуваха" с охраната в петък срещу събота.

Събитието беше хубаво , добре организирано , хората се постараха да няма "прекъсвачи" и груби селски прояви , но малко приличаше на селски събор , не ма МОТО такъв.

А и сега се сетих...абе как па веднъж някой от организаторите на събори въобще (не само на този) не помисли за това , че като прави нещо , нещо като игра , въобще каквото и да е...и го прави пред сцената...Е ПА НИЩО НЕ СЕ ВИЖДА БЕ , защо трябва да се бутаме като говеда , защо трябва само 20-30 човека да гледат "мис мокра фланелка" примерно?
 Да не говориме за простотията , че и наградите от томболата бяха теглени от там...да не са ви забранили да се качвате на сцената?

За "Мис мокра фланелка", да можеше и по-добре.

Че мотористите бяха малко, може би в София мотористите наистина са малко.

Ако може да ми кажеш (може и на лични) кое точно ти приличаше на селски събор? (без музиката и кетъринга разбрах, че не си доволен) и как ти би направил МОТО такъв?
Активен
killmister
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: kawasaki eliminator, suzuki GSX750 Inazuma
Публикации: 94

Born to lose, live to win

« Отговор #114 -: септември 11, 2011, 08:21:17 »

Аз както писах преди няколко поста съм доволен от събора, но ми се стори че имаше много коли, особено в неделя, все пак мисля че целта е да се събират мотори а не автомобили, и КИБИЦИ както се изрази колегата
Активен
legio
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 735

Boardman Road Pro Carbon

« Отговор #115 -: септември 11, 2011, 08:29:50 »

В София и като цяло в България мотористите съвсем не са малко, но все повече (включително и аз) се отказват да посещават така наречените "мото" събори. Пиша мото в кавички не случайно, а защото тенденцията на хилядите подобни мероприятия в нашата родина е над 50% от присъстващите да са безмоторни зяпачи, които в най-добрия случай са довели децата си на екстравагантна зоологическа градина - да разгледат тези странни същества, наречени мотористи. Наистина, колкото повече народ се събере, толково по-голяма ще е печалбата за организаторите, но щом идеята ще е такава, то по-добре на такъв род мероприятия, думичката "мото" да не се изписва и да си бъде просто "събор".

П.П.: Не съм бил на вашия събор и нямам никакво намерения да стъпвам по такива места, докато нещата продължават по този начин.
Активен
forry
Freerider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: скутерче
Публикации: 814

fory_underground@abv.bg forry
Ел. поща
« Отговор #116 -: септември 11, 2011, 09:00:58 »

... може би в София мотористите наистина са малко.

Е, тук си в голяма грешка! Мотористите в София въобще не са малко, напротив! С всяка година се увеличават! Погледни статистиката за регистрираните и пререгистрирани мотори ако не вярваш!
    Личното ми мнение е, че:
1. Съборите станаха ужасно много и това донякъде разми всичко около тях, включително и интереса на потенциалните посетители мотористи.
2. Както и някой спомена по-горе-аз (както предполагам и доста други) бих предпочел да покарам някой друг километър, за да стигна до събора, а не да врътна 5-6-8 км градско, за да пристигна.
3. Много от мотористите просто спряха да ходят на събори! А защо всеки има глава на раменете и може да си отговори....
Активен
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR1000 К2...SUZUKI RM 250
Публикации: 3516

ремонт и подръжка на мотоциклети

« Отговор #117 -: септември 11, 2011, 09:44:55 »

дабе ма несе знае колко от тия дет карат в софия са....тукашни Smile Smile
Активен
muxozavar
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

339908107
Ел. поща
« Отговор #118 -: септември 11, 2011, 13:07:34 »

Аз както писах преди няколко поста съм доволен от събора, но ми се стори че имаше много коли, особено в неделя, все пак мисля че целта е да се събират мотори а не автомобили, и КИБИЦИ както се изрази колегата

След, като няма мотористи има коли. Тъпо, но факт. По принцип, ако има достатъчно мотористи коите не се допускат в събора.

Е, тук си в голяма грешка! Мотористите в София въобще не са малко, напротив! С всяка година се увеличават! Погледни статистиката за регистрираните и пререгистрирани мотори ако не вярваш!
    Личното ми мнение е, че:
1. Съборите станаха ужасно много и това донякъде разми всичко около тях, включително и интереса на потенциалните посетители мотористи.
2. Както и някой спомена по-горе-аз (както предполагам и доста други) бих предпочел да покарам някой друг километър, за да стигна до събора, а не да врътна 5-6-8 км градско, за да пристигна.
3. Много от мотористите просто спряха да ходят на събори! А защо всеки има глава на раменете и може да си отговори....

Факта, че много хора си купиха мотори неозначава нищо. И това си личи много ясно на по-големи и организирани събития и на цялостното поведение и култура на тези хора. А може и само така да ми се струва

Нека да не излизаме много извън темата свързана със събора.  Very Happy
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #119 -: септември 11, 2011, 22:30:38 »

В крайна сметка, времето ще покаже. Догодина живи - здрави, пак ще имате възможност да организирате събор, пък ние да го посетим.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО СЪБОР ЛОЗЕН 2011 - СОФИЯ

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.166 секунди с 21 запитвания.