Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - КЪПИНОВСКИ МАНАСТИР - МК БОЛЯРИ - 19-21 август 2011
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - КЪПИНОВСКИ МАНАСТИР - МК БОЛЯРИ - 19-21 август 2011  (Прочетена 49129 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Wolfy
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 443

Ел. поща
« Отговор #15 -: юли 30, 2011, 10:00:31 »

Цитат
Може и да не са синоними, ама като цяло няма кой знае каква разлика в провеждането им. Все пак на едно място се събират хора с еднакви интереси.
Де да знам, не съм съвсем сигурен, че искам да давам десетки левове, за да слушам разни издухани наркомани и да гледам истински рокери  Smile , пък датата, поне според БМА, си е на Боляри. Всеки има право на избор, който иска да ходи на концерт да отива на Света Гора, който иска да отиде на събор, да отива на Капинажа, аз вече си имам ясна визия, къде ще отида.
Активен
otacon
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: gsxr 750
Публикации: 68

Ел. поща
« Отговор #16 -: юли 30, 2011, 11:33:24 »

Ми то е ясно като че ще съмне! Вождовете нещо не са се споразумели за парите от последните общи събори и сега просто си мерят пишките. Smile Нищо ново, то във всеки град вече е така...иначе лошо няма, колкото повече, толкова повече Very Happy

Тази дата винаги си е била на БОЛЯРИ просто 4и4ковците (бед Къмпани)с пари4ките които се правят на мотористи се присъдиниха към тях и явно на Боляри им е писнало от пенсионерският,комерсиален  събор и искат да възродят истинския събор от старата школа.Който е ходил на събор на Къпинажа знае ,че това е най лудият събор  който не е да отиде и ще види,едно от местата където са започнали първите мотосъбори в България.  http://imageshack.us/clip/my-videos/190/velikotarnovo2005gri6at.mp4/
« Последна редакция: юли 30, 2011, 12:07:40 последно от otacon » Активен
kolc
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Balkan 50 i Simson s pedali
Публикации: 21

« Отговор #17 -: юли 30, 2011, 18:41:01 »

Посещавах съборите на къпиновския от тяхното създаване.Много яки събори.Много ме беше яд като ги спряха.Дано пак да е като едно време.
Активен
comet_5
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki
Публикации: 8

Ел. поща
« Отговор #18 -: юли 30, 2011, 18:45:37 »

ЩЕ е като едно време  Very Happy
Активен
yordan.duylgerov
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R1000К5
Публикации: 65

МК "БОЛЯРИ"

Ел. поща
« Отговор #19 -: юли 31, 2011, 18:24:27 »

На водопада ще се организират скокове във вода от 3,5 и 10 метрова кула.. Very Happy Very Happy, както и синхронно плуване... Smile Smile Smile Smile Smile
« Последна редакция: юли 31, 2011, 18:26:19 последно от yordan.duylgerov » Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #20 -: юли 31, 2011, 19:56:49 »

Нещо отборно няма ли да има? Водна топка...  Smile
Активен
piovra
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NT 650 V Deauville
Публикации: 209

« Отговор #21 -: юли 31, 2011, 21:24:12 »

На водопада ще се организират скокове във вода от 3,5 и 10 метрова кула.. Very Happy Very Happy, както и синхронно плуване... Smile Smile Smile Smile Smile
Много хубаво, стига да пуснат водата!  Very Happy Щото миналата година отидох до там и вода почти нямаше...е, компенсирахме с бира Smile Mad
Активен
ivo_d
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XTZ 750 Super Tenere
Публикации: 35

MCC BOLIARI

Ел. поща
« Отговор #22 -: август 01, 2011, 16:08:08 »

Да,не знам що така са го направили.
Ми то е ясно като че ще съмне! Вождовете нещо не са се споразумели за парите от последните общи събори и сега просто си мерят пишките. Smile Нищо ново, то във всеки град вече е така...иначе лошо няма, колкото повече, толкова повече Very Happy
Тези които познават Гришата или поне са чували за него,знаят защо Велико Търновските събори /на МК Боляри/се правят на Къпиновския манастир на тази дата.Опитахме нещо различно на Света гора,не ни хареса как се получава и се завръщаме тук.Мисля,че не е нужно всеки път някой от нас да обяснява какво,защо,как и т.н. когато стане въпрос за събора в Търново.Ще се постараем да го направим както едно време с малки подобрения /отсечки на Междене и стънт на събора/.Иначе /повтарям се/ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ!!! Mad rulez2   
Активен
froli
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XTZ 750 SUPERTENERE
Публикации: 287

« Отговор #23 -: август 01, 2011, 17:02:55 »

Да си призная,един път съм вил,но имам много много довро впечатление от там. Само че веше мото-рок съвор. Цяла нощ сцената веше пълна с изпълнители и веше супер. Не знам дали ще се повтори,но пожелавам от все сърце да се получи пак така. Живи и здрави там съм.
Активен
Racho
Не скоростта убива, а начина на спиране.
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: VN 1500
Публикации: 521

Cogito, ergo sum

« Отговор #24 -: август 01, 2011, 18:43:38 »

Мястото си е хубаво. Добри събори ставаха там. Но имам въпросче.
Ще има ли достатъчно място за палатки, че май нещо взеха да го заграждат разни
" собственици" ?
Активен
ivo_d
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XTZ 750 Super Tenere
Публикации: 35

MCC BOLIARI

Ел. поща
« Отговор #25 -: август 01, 2011, 20:00:26 »

Надявам се да има достатъчно място за палатки,каравани /за които пък има специален паркинг с ток и вода/,шатри и др. все пак зависи колко хора ще има Smile
Активен
ivchotr
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100 E
Публикации: 5550

Ел. поща
« Отговор #26 -: август 01, 2011, 20:24:24 »

А, Балканът е доста голям. Ако не стигне мястото, до връх Чумерна има много  Very Happy
Активен
preest
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 71

срам ме е да кажа какъв

Ел. поща
« Отговор #27 -: август 01, 2011, 22:30:07 »

ще хвана да дойда и аз нищо че сега съм малко далече а там на времето ставаха готини събори Smile
Активен
panayot_84
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp
Публикации: 45

Free Wind Riders

Ел. поща
« Отговор #28 -: август 02, 2011, 09:24:46 »

Прекрасен събор бе хора не се чудете ами палете и на купона Mad rulez2 Mad rulez2 Mad rulez2
Активен
lutar
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Africa Twin
Публикации: 135

Ел. поща
« Отговор #29 -: август 02, 2011, 12:10:28 »

Тази година Ямболските РАЙДЪРСИ повлякоха крак (в две поредни седмици съборчеНЦЕ), а ВИЕ направо изгряхте с концепция...... НО времето ще покаже кой прав и на кой му е крив...

Няколко години под ред си прекарвахме много добре в Търново (най-готиното мото-мероприятие в BG), но явно вече и там няма да се ходи.

Е хайде със здраве и успех и ПЕЧАЛБА всеки му...
« Последна редакция: август 02, 2011, 12:12:01 последно от lutar » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - КЪПИНОВСКИ МАНАСТИР - МК БОЛЯРИ - 19-21 август 2011

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.253 секунди с 21 запитвания.