Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - СТАРА ЗАГОРА 22 – 24.07.2011 г.
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - СТАРА ЗАГОРА 22 – 24.07.2011 г.  (Прочетена 29857 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Road King, PANtruder 1500
Публикации: 160

Ел. поща
« Отговор #30 -: юли 24, 2011, 15:46:37 »

Младенеее,уволнен си! Що ти свърши ментата вчера бе... hummer
Иначе....много ползотворен събор.
Активен
saopaolo
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 272

« Отговор #31 -: юли 24, 2011, 15:55:31 »

Младенеее,уволнен си! Що ти свърши ментата вчера бе... hummer
Иначе....много ползотворен събор.
Ментаата свършила...аз дочух че и гривните свършили..;)много народ се изсипа,без малко да спечеля баса с Камен ако не ви бяха свършили гривните щях да изкарам 10 бири.
Активен
Cassy
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia RS
Публикации: 60

« Отговор #32 -: юли 24, 2011, 16:46:38 »

А, забравих да кажа, че съм изключително доволна, че вече имам първата си значка от мотосъбор  Cool За което много благодаря на организаторите!  apl Mad
Активен
Suzuki
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: °Crescent Rizla° Suzuki GSX-R750 K1
Публикации: 1706

Комплексиран плиткоумен псевдомоторист!

« Отговор #33 -: юли 24, 2011, 17:14:29 »

а защо нямаше почетна обиколка на Стара Загора и гонки  Surprised Sad
Активен
piovra
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda NT 650 V Deauville
Публикации: 209

« Отговор #34 -: юли 24, 2011, 19:11:28 »

Виждам, че пак аз първа ще изкажа впечатленията си от събора  Very Happy
Страхотен събор - добре подбрано място за провеждане на мотосъбор, готини хора, добра организация, приятна обстановка, добър кейтъринг, ниски цени, достатъчно тоалетни (които останаха изненадващо чисти! funny).. с две думи: супер беше! Направи ми впечатление, че имаше много хора още от първата вечер, което мен лично ме зарадва, а предполагам и организаторите също.
Браво на организаторите!  aplБяха се постарали и това си пролича.  Very HappyБраво и на stunt-ърите, които се представиха чудесно. Mad Много съм доволна от събора!  CoolОстанах с хубави спомени и страхотно впечатление, което ще ме накара догодина да повторя, макар че тази година си тръгнах преждевременно (това е и причината за малкото количество снимки този път).
А ето ги и снимките: http://shokaritetnata.snimka.bg/motorcycles/free-wind-riders-motos-bor-stara-zagora-2011.608739.all
Още веднъж браво ии живот и здраве догодина пак! Mad

Определено може да съжаляваш, особено за изявата на момчетата от "Ерголям"! Впечатляваш 2,5 часов концерт! Поздравления за тях и организаторите! Mad Събора беше чудесен! Ето малко снимки и от мен.

Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #35 -: юли 24, 2011, 21:46:13 »

изявата на момчетата от "Ерголям"

за мен изненадата на вечерта бяха крашбрейк. не харесвам техния стил, но не мога да се изкривя и да кажа нещо лошо за тях. те буквално вдигнаха на крака дори и чалгаджиите по масите! ( не че всички хора по масите са чалгаджии, но има и такива )
ер голям свирят много добре, но вокала им е безкрайно слаб. лично мое мнение, знам че масово се харесват. пък и ер голям съм ги слушал и гледал вече, и то от няколко години насам.

бе, гаден събор, какво ви казвах ... Smile
Активен
glatka
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki 850 GS
Публикации: 206

offroad Пловдив

« Отговор #36 -: юли 24, 2011, 22:52:14 »

Заслужена похвала към организаторите. С удоволствие идвам всяка година на събора. Тази година за кратко, но...хванах "финалната права".

http://chrichri.snimka.bg/motorcycles/motos-bor-st-zagora-23-7-2011.608989.all
Активен
suzuki_02
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Transalp
Публикации: 39

М.К. ''ЗМЕЙОВЕТЕ''

Ел. поща
« Отговор #37 -: юли 25, 2011, 09:04:06 »

Често казано съборчето стана страхотно имаше много игри и то все забавни.Браво на организатори те и догодина пак да направят сащия може и по хубав
Активен
iivan
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Shadow
Публикации: 61

Ел. поща
« Отговор #38 -: юли 25, 2011, 10:35:31 »

Здравейте на всички,съборът беше много готин,организация на ниво. жалко че бях за малко.но догодина пак.
поздрави на Cassy ,Винаги да побликува хубави снимки.
 Very Happy Mad
Активен
Metalex_
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

WWW Ел. поща
« Отговор #39 -: юли 25, 2011, 12:33:44 »

Ще си ударя гъза в тавана, че не дойдох, мамицата му Surprised Surprised Surprised
Активен
KamenD
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: honda vtx 1800
Публикации: 17

Ел. поща
« Отговор #40 -: юли 25, 2011, 17:50:42 »

Специално за Пъна е предвидено за напред от завода производител  Мента в "разфасовка" от 50 литра. Пламен, баса си е бас - 10 от тебе, 10 /бири/ от мене. Никой не позна по "субективни"  причини.   
Активен
martin4yy
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 600
Публикации: 15

Ел. поща
« Отговор #41 -: юли 25, 2011, 20:48:27 »

Ще си ударя гъза в тавана, че не дойдох, мамицата му Surprised Surprised Surprised

И аз, много ме е яд  Sad
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТОСЪБОР - СТАРА ЗАГОРА 22 – 24.07.2011 г.

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.168 секунди с 22 запитвания.