Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО-СЪБОР БЕРКОВИЦА 2011
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО-СЪБОР БЕРКОВИЦА 2011  (Прочетена 27609 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bgatev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda
Публикации: 237

« Отговор #30 -: юли 15, 2011, 15:34:13 »

Проходим е, но ако мотора се бута или дърпа от 2-3-ма Smile
...миналата година един колега с ендуро после тегли хиляди майни на пътя, така че сам си преценяй
Активен
Night rider
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA SHADOW
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #31 -: юли 15, 2011, 16:35:24 »

Карайте си по царския път...то не че е царски има доста дупки  , но поне няма начин да объркате нещо Very Happy
Активен
dr.mushkov
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki gsx1100f, CBR600F2
Публикации: 123

Ел. поща
« Отговор #32 -: юли 15, 2011, 16:36:59 »

Карайте си по царския път...то не че е царски има доста дупки  , но поне няма начин да объркате нещо Very Happy
то че няма да се загубиме ясно... ама не ми се минава петрохан, май ще карам по дефилето и вършец...
Активен
slowtraveler
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 334

8163828
« Отговор #33 -: юли 15, 2011, 17:14:28 »

Преди седмица минах от там (София-Петрохан), но с автомобил...
Минава се, но без радостта от юркане по завоите. Износен грапав асфалт.
Южната част се ядва (свлечен участък в Гинци, ама то го знаете от години - само е станал малко по-голям). На северния склон - доста разбит. В комбинация с силно контрастната 'шарена сянка' в този участък, която маскира дупките - изисква се повишено внимание.
Чу се, че тая седмица започват ремонт, но дали са го почнали - не знам. Но ако са го почнали - може да има и изрязани участъци асфалт...
Внимавайте за пясък по завоите (свлечен от дъждовете), а в някои завои - и вода. Причината е, че канавките не са почистени, а някои - липсват..
Значително по-къс, бърз и ненатоварен път е от 'обходния', а и лошия участък е само десеттина километра. А и от друга страна - удоволствието от карането в хладината на гората си е голямо..

Пътя до Ком (след излизане от Берковица) също доста се е износил тази зима (качих се преди 2 дни). Стеснил се е заради изронените канавки.
На доста участъци два автомобила не могат да се разминат, а трафика се очаква да е сериозен. Затова - умната нагоре и надолу Mad

П.С. ако някой ще минава през Вършец внимавайте в с.Спанчевци (единственото между Вършец и Берковица). Там пътя е с доста и дълбоки дупки..
Също така - от последните дъждове почти всеки завой до Берковица(а там има остри завои) е с насипан пясък... Не се лъжете от излъскания и хубав асфалт в участъци преди и след завоя. Пясъка го виждаш като влезеш в завоя точно в ейпекса Very Happy
« Последна редакция: юли 15, 2011, 17:18:59 последно от slowtraveler » Активен
Zyl styr6el
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1,Yamaha RD 350YPVS,Yamaha JOG2,Simson C50 Suzuki K4 1000
Публикации: 63

Ел. поща
« Отговор #34 -: юли 15, 2011, 21:23:54 »

Колеги ,Петрохан е слабо казано ужасен.Особенно тези с пистарките ,да не се лъжат да тръгват на там.Минавах на скоро с кола 4х4 от там и ми се взе акъла   :+h+:Ако не се пребиете,ще си строшите моторите.Само за крос и ендуро.Дано да се получи хубав събор  Very Happy
Активен
SDP
Стефан Димов
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FJR1300
Публикации: 276

GSM 0897442121 skype: sdprakov1

Ел. поща
« Отговор #35 -: юли 17, 2011, 22:01:39 »

Събора беше невероятен.Природата страхотна. Купона много здрав.
Благодарности на всички които ми помогнаха с всичко което им бе по силите да си прибера дефектиралото конче от пътя. Върна ми се вярата в мото братството. Специални благодарности на Вени и дружина от с.Благово на организаторите на събора, Гери от Плевен ,  и на Николай /Къдравия/. Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Активен
Cassy
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Aprilia RS
Публикации: 60

« Отговор #36 -: юли 17, 2011, 22:31:48 »

Уви, този събор го пропуснах, но очаквам снимки и да разкажете как сте изкарали  Very Happy Mad
Активен
svetli
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #37 -: юли 17, 2011, 23:35:06 »

Много хубав събор поздравления на всички съпричастни с неговото организиране,изкарахме си повече от добре.Само ме е яд ,че времето скрои номер и не можахме да се порадваме на стриптизиорките Very Happy
Активен
hlap4o
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XTZ750 Super Tenere
Публикации: 325

Ел. поща
« Отговор #38 -: юли 18, 2011, 02:55:50 »

Много хубав събор поздравления на всички съпричастни с неговото организиране,изкарахме си повече от добре.Само ме е яд ,че времето скрои номер и не можахме да се порадваме на стриптизиорките Very Happy
Ама те дойдоха ли,че нещо се губели по трасето  Surprised иии дъжда ни изплющя  hpoter
Екстра беше събора,евала, на мен много ми хареса  Mad
Активен
c0ldblooded
Equal opportunity lunatic
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R 1000 K6
Публикации: 127

« Отговор #39 -: юли 18, 2011, 11:18:19 »

Събора беше супер - мястото е старахотно, групите които свиреха се представиха много добре. Единственото нещо което развали работата бяха едни олигофрени с КОЛА и БЕЗ мотори дето през цялата нощ дънеха чалгии на макс, а от организаторите никой не си мръдна пръста. Слава богу не си носех желязото че най-много да бях направил някоя глупост Confused
Активен
preachaus
jako
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: в цепията съм
Публикации: 407

MC Wild Children Varna

« Отговор #40 -: юли 18, 2011, 11:52:38 »

Има места и мероприятия, на които просто трябва да се навиеш да отидеш поне веднъж, след това вече никога няма да пропуснеш! Невероятно място, невероятни хора и организация, прекарахме си чудесно, със сигурност ще повтаряме винаги Smile
И със сигурност ще стават все повече посетителите от Варна! Благодарим на организаторите и всички други приятели в Берковица, за топлото посрещане и приятното прекарване!

п.с.1: следващия път ни оставете да отдъхнем след дългия път поне първата вечер да поспим малко, то такава ракия, като Берковската нема  Smile Smile Smile

п.с.2: скоро ще пусна и снимките които сме си понаправили.

Поздрави от Варна, обещавам да ви върнем тъпкано изживяването, като се видим на Варна Smile
Активен
Metalex_
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

WWW Ел. поща
« Отговор #41 -: юли 18, 2011, 13:29:27 »

Събора беше феноменален  Mad
Нека хората със снимките се активизират, моля Mad
Активен
li4ko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW R 1100 RS
Публикации: 142

Ел. поща
« Отговор #42 -: юли 18, 2011, 18:40:22 »

добре беше че не се чустваше жегата
Активен
preachaus
jako
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: в цепията съм
Публикации: 407

MC Wild Children Varna

« Отговор #43 -: юли 19, 2011, 10:08:27 »

незнам дали ще могат да се виждат снимките от всички, защото са във фейсбука ама колкото толкова Smile
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.257549114261887.83588.100000204008069
Активен
Metalex_
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: юли 19, 2011, 10:35:06 »

Еййй тоя Shitbook ще ви изпие мозъците... hummer
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: НАЦИОНАЛЕН МОТО-СЪБОР БЕРКОВИЦА 2011

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.06 секунди с 21 запитвания.