Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТОСЪБОР КАЗАНЛЪК 2011, 10-12 Юни. The Black Roses MC
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: МОТОСЪБОР КАЗАНЛЪК 2011, 10-12 Юни. The Black Roses MC  (Прочетена 48686 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Road King, PANtruder 1500
Публикации: 159

Ел. поща
« -: май 16, 2011, 20:21:17 »

Мотосъбор  The Black Roses MC 2011
10-12 Юни
Къмпинг-мотел "Крънско Ханче"

Петък:

Elinor
Епизод
Alley-Sin

Събота:

Amber
Sheky and The Bloodrain
Krossfire

Откриването ще е в 19 ч с водосвет. После ще има състезания(които ще се обявяват на място) до 20.30 ч., след което започват концертите.
В събота започваме с обиколката на града в 12.30 ч..След това от 13.30 ще проведем ендуро-състезание, за информация- Републикански Ендуро Шампионат или виж следващия ми пост по-долу. Ще има и демонстративно каране както миналата година.За победителите в ендуро състезанието, са предвидени парични награди:
1-во място- 100 лв.
2-ро място- 60 лв.
3-то място- 40 лв.
Следобед ще се проведе и обичайното клубно дърпане на въже и последващото трошене на лек автомобил. Ще има и други състезания. В 20 часа започва първата група. В 21.30 е тегленето на томболата. На всеки входен талон ще има пореден номер, тегленето ще става с компютър. Пазете входните талони в себе си!!!
Така наречената Голяма Награда от томболата ще е всъщност 2 (две) награди. Два мотоциклета. Единият е Suzuki GSXR 750, другия е Yamaha Super TENERE 750. Ще публикувам и снимки на моторите.
Цената на входа ще е 10 лв..

Цени на нощувките:

Бунгало за двама- 25 лв. на вечер.
Двойна стая- 35 лв. на вечер.
Апартамент (за двама)- 60 лв. на вечер, с възможност за поставяне на допълнителни легла- 7 лв. за доп. легло.
Телефони за резервации: +359885242439 : +359896815731 - Петър Желев

« Последна редакция: юни 09, 2011, 11:56:12 последно от puna_kazanlak » Активен
bonbona777
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: m109r
Публикации: 233

Ел. поща
« Отговор #1 -: май 16, 2011, 22:15:03 »

Mad и успех !!!
Активен
Schichtleiter
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1000 rr
Публикации: 107

« Отговор #2 -: май 17, 2011, 00:24:54 »

няма ли възможност, епизод да се изтеглят в събота ,като се има в предвид по голямата посещаемост !!!???
Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #3 -: май 17, 2011, 00:36:14 »

Няма, така се стекоха нещата... Mad
Активен
Schichtleiter
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 1000 rr
Публикации: 107

« Отговор #4 -: май 17, 2011, 00:55:22 »

Живи и здрави ,поне в събота ще се порадваме на живота . Mad
Активен
joyrex
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CBR XX 1100
Публикации: 58

111064296
« Отговор #5 -: май 17, 2011, 09:30:10 »

Живот и здраве сме там Smile
Активен
Кукумявка
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #6 -: май 17, 2011, 11:50:08 »

Носете си памперси,ако сте на бира.Освен ако  организаторите не намерят още поне 2-3 тоалетни.Иначе половината вечер можеш да си изкараш на опашка пред ВЦ-тата.
Активен
KAWA-ER5
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Sportster 883, HD VRSCDX Night Rod Special
Публикации: 278

живота е смъртоносна болест предавана по полов път

« Отговор #7 -: май 17, 2011, 12:23:57 »

ти пак кога си видял рокер да ползва тоалетна, то храсталаци колкото искаш там  Smile
Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: май 30, 2011, 17:35:50 »

На същата дата когато се провежда нашия събор,  в Казанлък се провежда и Ендуро“ Севтополис“ - първи кръг от Републиканския Ендуро Шампионат. Заедно с тях, на 11 юни - събота, решихме да организираме забавно ендуро  състезание за мотори над 530 кубика -
"Ендуро Тежкара" (тежко ендуро е все пак)

Регламента е елементарен

Състезание по двойки с елиминации.

Трасето ще е част от ендурокрос трасето за РШЕ, предварително проверено и изкарано от тежко ендуро!

Първите трима ще получат парични награди, осигурени от Би Би Си Кейбъл - генерален спонсор на Ендуро Севтополис.
Състезанието ще започне след като приключим с обиколката на гр. Казанлък, която ще е с начало 12.00 ч.

Записване в събота - 11 юни на място - северно от художествената гимназия!
13.30 часа - записване, подаване на декларация за участие (ако състезателят е под 18 години - декларацията се попълва от родител с доказателство на място!!!)
14.30 часа - свободни тренировки
15.00 часа - старт на първа двойка

Други ограничения няма
Вече има записани двама желаещи  за финансовата инжекция

Искам да знаете,  че препятствията ще са внушителни на външен вид, но елементарни за преминаване. Всички те ще имат страхотни подходи и само техниката на участниците ще определи  победителят.

Досега подобно състезание не е правено и мисля е време да дадем шанс на тези момчета да се изявят подобаващо.
За победителите в ендуро състезанието, са предвидени парични награди:
1-во място- 100 лв.
2-ро място- 60 лв.
3-то място- 40 лв.

Моля всички желаещи за участие да ми пишат на лично съобщение, за да сме наясно колко участници  ще има.
(скоро ще има и снимки от трасето)
« Последна редакция: юни 09, 2011, 11:57:31 последно от puna_kazanlak » Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #9 -: май 31, 2011, 14:31:23 »

За първи пристигнал на събора ще има ли награда?????  Surprised
Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #10 -: май 31, 2011, 14:33:35 »

За първи пристигнал на събора ще има ли награда?????  Surprised

Разбира се Серго, ще има- два гаечни ключа № 19 или просто работни ръкавици, да не си изцапаш копитцата докато носиш едни тежки железни неща.... Mad
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Suzuki 1100FR

« Отговор #11 -: май 31, 2011, 14:36:26 »

А за най късно дошъл?????  Surprised
Бах ти и офертата ми вкара,аз се надявах поне бира да речеш,а ти експлоататор..... Smile
Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #12 -: май 31, 2011, 14:39:39 »

За най-късно дошъл пак същото, само ще има и бонус- метла с дълга дръжка.
Пък за бира, абе може да се уреди нещо, все пак и на робите се полага по къшей хляб и канче вода. Ще вземеш да ми пукнеш в ръцете, Дидка ще ме уволни. Very Happy
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Suzuki 1100FR

« Отговор #13 -: май 31, 2011, 14:45:02 »

Пък за бира, абе може да се уреди нещо

Е колко си хитър,за именния ден искаш само с толкова да минеш,не е те и срам... Smile Smile Smile Smile

За най-късно дошъл пак същото, само ще има и бонус- метла с дълга дръжка.

Искаш да развалиш семейната дисциплина ли?????  Surprised Smile Smile Smile Smile

все пак и на робите се полага по къшей хляб и канче вода. Ще вземеш да ми пукнеш в ръцете, Дидка ще ме уволни. Very Happy

Ако допуснеш това да се случи,не те виждам,никога няма да ти прости,че ме е гледала 14г.,а ти се ме уморил от глад.....  Smile Smile Smile Smile

Активен
JBR
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda
Публикации: 9

« Отговор #14 -: юни 01, 2011, 19:02:40 »

Носете си памперси,ако сте на бира.Освен ако  организаторите не намерят още поне 2-3 тоалетни.Иначе половината вечер можеш да си изкараш на опашка пред ВЦ-тата.

Да бе повярвах ти.  Smile

Разбира се Серго, ще има- два гаечни ключа № 19 или просто работни ръкавици, да не си изцапаш копитцата докато носиш едни тежки железни неща.... Mad

Той Серго щял да си носи раздвижен

и в мината ако нямат ръкавици да си вземе от бърза помощ.

Пъне,ти не я ли сглоби тази сцена вече,от онзи ден си заприказвал за нея?

Бах ти и офертата ми вкара,аз се надявах поне бира да речеш

До колкото знам ти не пиеш,но до кога не знам, пък и тя бирата пиене ли е. ?!?!?

Пък за бира, абе може да се уреди нещо, все пак и на робите се полага по къшей хляб и канче вода.

Затова написах не знам до кога ще издържи,като постоянно се намира някой да го изкушава.
"Не го примамвай..." Пъне на канелките трябва да сложиш бележки с надпис "На Серго бира не се продава или дава" може и "За Серго до тук",това едва ли ще го спре,защото той знае,че "Без корупция няма събор!",не че ме интересува как ще се оправяте с него то това си е ваш проблем.
Като знам какъв е вегетарианец бая хляб ще хапне с водата.

Ще вземеш да ми пукнеш в ръцете, Дидка ще ме уволни. Very Happy

Само да не откине и да избяга.

А за най късно дошъл?????

Хич недей и да ходиш тогава,ако пък се излъжеш ще ти дадат три метли и фенерче на к@ра ще ти закачат та да си светиш.

Е колко си хитър,за именния ден искаш само с толкова да минеш,не е те и срам... Smile Smile Smile Smile

Той не празнува,а и не обича да черпи.

Искаш да развалиш семейната дисциплина ли?????  Surprised Smile Smile Smile Smile

Труда е с възпитателна цел,после ще бъдеш благодарен.

Ако допуснеш това да се случи,не те виждам,никога няма да ти прости,че ме е гледала 14г.,а ти се ме уморил от глад.....  Smile Smile Smile Smile

Дидка ще му се разсърди малко,че я е предварил,но после ще и мине и вероятността е много голяма даже да го почерпи,че се е отървала.

Успешен събор на Черните Рози.

Хайде време не остана.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТОСЪБОР КАЗАНЛЪК 2011, 10-12 Юни. The Black Roses MC

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.236 секунди с 22 запитвания.