Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО РОК ФЕСТ -В.Търново 18-21 август 2011 г.
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: МОТО РОК ФЕСТ -В.Търново 18-21 август 2011 г.  (Прочетена 46241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ВАНКО
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: XV 1900S
Публикации: 44

Ел. поща
« Отговор #120 -: август 22, 2011, 17:35:46 »

Всичко беше перфектно! Поздрави Mad Mad Mad
Активен
ВАНКО
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #121 -: август 22, 2011, 17:38:27 »

Не че обичам да си торша мотора и да "бия" прекъсвачи, ама имам питане към всички недоволни:
Като ходите на мото събор к'во очаквате????

Тази тема се е въртяла достатъчно в нета. Така че- пОчини малко!!!
Активен
niki_XL400V
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: L4 1000
Публикации: 3450

« Отговор #122 -: август 23, 2011, 15:23:35 »

Е и тука ли да почиваме, бе Ванко... па не чети като не ти уйдисва. или си чети, ма не рупай
Активен
Harley Rider
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley-Davidson
Публикации: 201

« Отговор #123 -: август 23, 2011, 18:21:04 »

Не че обичам да си торша мотора и да "бия" прекъсвачи, ама имам питане към всички недоволни:
Като ходите на мото събор к'во очаквате???? Тишина, спокойствие и чуруликане на прички, и меден звън на арфа ли????? Surprised Surprised

...дааа,големи мъжаги с яки мотори дънят пркъсвачи и правят сеир на селяните от околните села.красива гледка! комплекси ли избивате, бе момчета? отидете малко по Европата да си сверите часовниците.там отдавна сте излезли от мода. ще се чудят в кой век сте.те румънците ни надминаха и в това отношение. а, мотосъборите са за това,да се съберат хора с еднакви интереси ,да изпият по бира,да хапнат и да се наслаждават на музиката.
тук е мястото да благодарим на всички,които посетиха Мото рок феста...и на тези които не го посетиха. ние имаме амбицията да покажем доколкото можем, как според нас трябва да се случват нещата през 21 век. на когото му е харесало ще се видим отново през 2012-а
« Последна редакция: август 23, 2011, 18:47:01 последно от Harley Rider » Активен
izalina
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZS 600, Virago 535
Публикации: 455

Live and let live

« Отговор #124 -: август 23, 2011, 18:24:26 »

Аз отново съм доволна - добра организация, достатъчна навалица, чудесно настроение!
Ако ми позволите само една препоръка - да се ограничи някак достъпа на келешите, които явно нямат нищо общо ни с мотор, ни с морал, ни с цялата идея на подобни мероприятия ... кофти е да пострада първи ред палатки и да си търсят хората после багажите из деретата ... дори и едни чорапи да ти вземат - гадното чувство пак си накъртва, а имаше доста по-пострадали. Май куцаше една идея охрана.
Иначе благодаря за всичко и до нови срещи пак там!  
Mad
Активен
Harley Rider
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley-Davidson
Публикации: 201

« Отговор #125 -: август 23, 2011, 18:34:00 »

Аз отново съм доволна - добра организация, достатъчна навалица, чудесно настроение!
Ако ми позволите само една препоръка - да се ограничи някак достъпа на келешите, които явно нямат нищо общо ни с мотор, ни с морал, ни с цялата идея на подобни мероприятия ... кофти е да пострада първи ред палатки и да си търсят хората после багажите из деретата ... дори и едни чорапи да ти вземат - гадното чувство пак си накъртва, а имаше доста по-пострадали. Май куцаше една идея охрана.
Иначе благодаря за всичко и до нови срещи пак там!  
Mad
..не са келешите  Mad
Активен
zdravko_gti
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CBR 929 RR
Публикации: 5

Ел. поща
« Отговор #126 -: август 23, 2011, 20:22:56 »

Аз за парви пьт присаствах и сам доволен.
Слушал сам само добри приказки за Тьрново и се оказаха вярни така че поздрави и догодина пак.
А за тези на който не им е харесало мога само да кажа какво са правили там като не им харесва.
Активен
ВАНКО
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #127 -: август 24, 2011, 12:50:52 »

Е и тука ли да почиваме, бе Ванко... па не чети като не ти уйдисва. или си чети, ма не рупай

Незнам какво означава РУПАЙ,но ако е това за което се сещам,то не е присъщо за мен.За теб незнам.
Активен
lutar
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Africa Twin
Публикации: 135

Ел. поща
« Отговор #128 -: август 29, 2011, 13:06:05 »

..не са келешите  Mad
Ако може малко по-конкретно....
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО РОК ФЕСТ -В.Търново 18-21 август 2011 г.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.172 секунди с 21 запитвания.