Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО РОК ФЕСТ -В.Търново 18-21 август 2011 г.
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: МОТО РОК ФЕСТ -В.Търново 18-21 август 2011 г.  (Прочетена 44299 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bad Company MC
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 191

« Отговор #105 -: август 21, 2011, 18:55:10 »

Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Road King, PANtruder 1500
Публикации: 162

Ел. поща
« Отговор #106 -: август 21, 2011, 19:08:20 »

Мда! Много приятно беше, като махнем жегата.
Силно "железен" събор, браво!
(Г-н Стефанов, за останалата мента вие си знаете, нали.... Smile)
Активен
Bad Company MC
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 191

« Отговор #107 -: август 21, 2011, 19:14:51 »

Мда! Много приятно беше, като махнем жегата.
Силно "железен" събор, браво!
(Г-н Стефанов, за останалата мента вие си знаете, нали.... Smile)

...ей няма напиване!!! ще ти викам вече зеления пън Smile
Активен
kolc
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Balkan 50 i Simson s pedali
Публикации: 21

« Отговор #108 -: август 21, 2011, 21:43:13 »

Изтървахте големия купон на мотосъбора на къпиновския манастир.Можете само да съжалявате.
Активен
ganios
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 1100E,BMW R1100RT
Публикации: 193

« Отговор #109 -: август 21, 2011, 22:26:59 »

Изтървахте големия купон на мотосъбора на къпиновския манастир.Можете само да съжалявате.
Е няма що пияни пишлемета и прекъсвачи цяла нощ,не мерси.
Активен
killmister
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: kawasaki eliminator, suzuki GSX750 Inazuma
Публикации: 94

Born to lose, live to win

« Отговор #110 -: август 21, 2011, 23:27:13 »

Получи се много хубав събор, всичко си беше на ниво, забавлявахме се добре и догодина пак
 rulez2
Активен
vesod
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: XJ900
Публикации: 263

Ако караш твърде бързо, ще те носят много бавно

WWW Ел. поща
« Отговор #111 -: август 22, 2011, 00:36:53 »

Много хубав събор се получи, благодарско на Bad Company, прекъсвачите никак не ни липсваха. Mad
Активен
boko0615
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: ZZR1100
Публикации: 1

Ел. поща
« Отговор #112 -: август 22, 2011, 00:58:44 »

Браво на организаторите   rulez1 Купона беше на ниво, догодина пак ще присъстваме  Cool
Активен
abakadaba
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800
Публикации: 129

WWW Ел. поща
« Отговор #113 -: август 22, 2011, 09:57:14 »

Всичко беше хубаво, ама тия от Guns бяха голяма пародия Smile
Моля ви друг път не ги канете, че ще се вземат много на сериозно
Активен
batman 77
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #114 -: август 22, 2011, 10:24:56 »

Страхотен събор !Браво на организаторите и дано и в бъдеще да има такива добри мероприятия без прекъсвачи и комплексари.
Активен
wolfcud
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX-R 1000
Публикации: 44

« Отговор #115 -: август 22, 2011, 11:02:35 »

Не че обичам да си торша мотора и да "бия" прекъсвачи, ама имам питане към всички недоволни:
Като ходите на мото събор к'во очаквате???? Тишина, спокойствие и чуруликане на прички, и меден звън на арфа ли????? Surprised Surprised
Тва ми звучи все едно да отидеш на рок концерт и да искаш да намалят "мааалко" музиката щото те дразни и не можеш да си починеш.  Surprised

P.S. Разбирам да се спира с прекъсвачите в неделя (демек след 0:00 в събота) щото на сутринта всеки трябва да пътува и да е отпочинал, ама през другото време.  Surprised Surprised
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3220

« Отговор #116 -: август 22, 2011, 11:20:49 »

Ами,то "прекъсвачи" имаше,макар и епизодични.Мои приятели,които бяха пък на Къпиновския манастир,казаха че от "прекъсвачи" и "пилене" на гуми по едно време не могли да се виждат между палатките,нито пък да дишат нормално.На мен поне не ми липсват.
 Групата ("трибюта" на "Гънс")не бяха чак супер зле.Вярно,май не очакваха да ги викат и толкова на "бис"-ве,но всичко си беше супер.Организация на високо ниво (баня,водоноски,чували за боклуците и т.н. дребни неща,които правят приятно прекарването).Разбира се има много мнения.Ние,обаче сме доволни!
Активен
popov308
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki AN400 Honda XL250 Degree
Публикации: 56

Ел. поща
« Отговор #117 -: август 22, 2011, 13:59:20 »

Не че обичам да си торша мотора и да "бия" прекъсвачи, ама имам питане към всички недоволни:
Като ходите на мото събор к'во очаквате???? Тишина, спокойствие и чуруликане на прички, и меден звън на арфа ли????? Surprised Surprised
Тва ми звучи все едно да отидеш на рок концерт и да искаш да намалят "мааалко" музиката щото те дразни и не можеш да си починеш.  Surprised

P.S. Разбирам да се спира с прекъсвачите в неделя (демек след 0:00 в събота) щото на сутринта всеки трябва да пътува и да е отпочинал, ама през другото време.  Surprised Surprised
Я ми го обяснете сега това за прекъсвачите, що за "спортна дисциплина" е? Според мен, който не може да усуква ръчката на пътя, пристига на някой мотосъбор и започва да прави това на място. Също мисля, че по този начин въпросният "моторист" демонстрира на всички останали колко го влече селянията и колко не му пука за другите, които не могат да си чуят приказката... а, също и показва, че не е давал свои пари за мотора /най-вероятно ги е получил от тати/ и ако го скапе, някой пак ще му даде.... Какво е общото между рокконцерта и изнасилването на някой мотор и слуха на останалите, въобще не разбрах. И накрая - предстои мотосъбора във Варна /Камчия/, най-сериозния мотосъбор за лятото. Вижте правилата за прекъсвачите /същото правило важи и за чалгата/. Вероятно организаторите също "не разбират от рокконцерти"!     
Активен
Metalex_
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

WWW Ел. поща
« Отговор #118 -: август 22, 2011, 14:07:52 »

С прекъсвачи, без прекъсвачи събитието беше уникално.. rulez1
Има ли хора със снимки?
Активен
wolfcud
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX-R 1000
Публикации: 44

« Отговор #119 -: август 22, 2011, 14:30:00 »

Я ми го обяснете сега това за прекъсвачите, що за "спортна дисциплина" е? Според мен, който не може да усуква ръчката на пътя, пристига на някой мотосъбор и започва да прави това на място. Също мисля, че по този начин въпросният "моторист" демонстрира на всички останали колко го влече селянията и колко не му пука за другите, които не могат да си чуят приказката... а, също и показва, че не е давал свои пари за мотора /най-вероятно ги е получил от тати/ и ако го скапе, някой пак ще му даде.... Какво е общото между рокконцерта и изнасилването на някой мотор и слуха на останалите, въобще не разбрах. И накрая - предстои мотосъбора във Варна /Камчия/, най-сериозния мотосъбор за лятото. Вижте правилата за прекъсвачите /същото правило важи и за чалгата/. Вероятно организаторите също "не разбират от рокконцерти"!     

Никой не е казал, че е спортна дисциплина. Дисциплината се нарича "Най-шумен мотор", който иска участва.  Very Happy
Парите за мотора от къде ги е взел ми е все тая. Дали е селяния е въпрос на мнение.
Както при рокконцерт, ако ти е прекалено силна музиката не стойш под колоните, а някъде в дъното или извън концерта(стадиона) така и на мотосъбор, ако искаш да си приказваш сладко-сладко се дръпни встрани или в някоя тиха и спокойна кръчма.
Личен опит: където съм ходил и извън България вдигането на шум по съборите е преоритет и никой не прави проблем за това поради простата причина, че му е пределно ясно къде е отишъл.
MotoGP къмпинг (личен архив)

(двигател от фиатче с 2 сирени и три лампи, три дни бълващ огън през аспусите, ма той и за тва е създаден) имам и клипче на въпросното устройство в действие, ама нещо не мога да го кача, ако може някой да помогне.
И накрая - как прецени, че събора във Варна/Камчия/ е "най-сериозния"?!?!?!?!?  Surprised
КОГАТО ИМА ПРАВИЛА (особенно предварително обявени) всеки би следвало да се съобразява.  Mad
Когато ОБАЧЕ организаторите са преценили, че всеки може да си изнасилва собствения мотор и да вдига шумотевица не виждам какъв е проблема  Surprised
Който не му харесва, не ходи или спи в околностите дето е тихо и романтично.  Very Happy

Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2011 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО РОК ФЕСТ -В.Търново 18-21 август 2011 г.

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.28 секунди с 22 запитвания.