Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: Мото ПРОТЕСТ 2011 срещу нереално високите цени на данъците за моторите
Страници: 1 ... 35 36 [37]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мото ПРОТЕСТ 2011 срещу нереално високите цени на данъците за моторите  (Прочетена 98403 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sasko12345
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: kolelo s motor
Публикации: 358

Ел. поща
« Отговор #540 -: август 07, 2012, 16:49:34 »

За новия ми стар мотор искам да си платя данъка ама как да го платя като немога да го регистрирам, как да го регистрирам като нямам документ за него а как да имам като съм го събирал от части, и нямам номера на рамата която е била на табелка на самата рама. Кво праиме поуицайчета и други от системата ви нека някой да разясни как за тази машина да си платя данъка Ява 50 -1958година КАК ДА СИ ПЛАТЯ ДАНЪКА. А не да ме спирате и да ми викате на главата. Д.ба вашта гад д.ба
Активен
mendi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL 500 R - бивш; Yamaha TT 600 S - бивш; Suzuki DR-Z 400; Yamaha TDM - бивш; BETA 350
Публикации: 1078

Ел. поща
« Отговор #541 -: август 07, 2012, 17:07:46 »

Държавата определя само границите в които ще бъде данъка, които на всичко отгоре са много широки... От там на татък данъка се определя от всяка обшина по отделно.
Иначе честито на Варненци! Дано поне на тях им намалят таксата малко...
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: Мото ПРОТЕСТ 2011 срещу нереално високите цени на данъците за моторите

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 20 запитвания.