Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: ebay.com
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ebay.com  (Прочетена 40805 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1028

http://alltimecams.com

« Отговор #120 -: март 04, 2013, 16:26:13 »

Приятелю,
Ако успееш да вкараш Китай в Еврозоната лично ще те занеса на ръце до митницата и обратно.Smile
Активен
svetlio/
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: awo s, cb 750
Публикации: 1227

Ел. поща
« Отговор #121 -: март 11, 2013, 12:36:01 »

Искам да поръчам един филтър и една инсталация от Щатите(от Ибея), цената е към 80 долара на двете и 1 кг тежат, някой може ли да ми ги поръча, аз ще му ги платя на него? От Пловдив съм
Активен
YAMAHA R1
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA YZF R1
Публикации: 72

Ел. поща
« Отговор #122 -: май 19, 2013, 17:21:25 »

Имам едно въпросче, преди няколко дена си поръчах артикул от ибей и ми пратиха номер за проследяване на пратката , някой може ли да ми каже как става , как мога да я проверя? Благодаря предварително!  Smile
Активен
kaloyandivanov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR 600 RR
Публикации: 6

« Отговор #123 -: май 19, 2013, 20:07:12 »

Имам едно въпросче, преди няколко дена си поръчах артикул от ибей и ми пратиха номер за проследяване на пратката , някой може ли да ми каже как става , как мога да я проверя? Благодаря предварително!  Smile

ако не се лъжа ebay работеха с UPS
влизаш в ups.com, избираш си държава и после в дясната колона си вкарваш тракинг номера и гледаш Smile
успех
Активен
Доберман
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2157

« Отговор #124 -: май 19, 2013, 20:50:50 »

Имам едно въпросче, преди няколко дена си поръчах артикул от ибей и ми пратиха номер за проследяване на пратката , някой може ли да ми каже как става , как мога да я проверя? Благодаря предварително!  Smile
eBAY е просто посредник между купувач и продавач.
Логваш се. Горе-дясно натискаш на "my ebay". Ще ти се появят покупките. Отиваш на покупката. Долу под снимката има два бутона - Description и Shipping and payments. Натискаш на втория. Там ще видиш с коя фирма ти е пратена пратката - USPS(американски пощи), UPS, DHL, Royal Mail(Британски пощи).
Като видиш коя е фирмата, отиваш с сайта им и там ще има указания къде да напишеш тракинг номера...

Когато получиш нещата не забравяш да се логнеш в eBAY, да идеш пак на покупката си и да оставиш feedback оценка на продавача. Ще видиш бутон "Leave feedback". Обикновено, ако си получил всичко както трябва, се оставя положителен feedback. В много, много редки случаи, ако нещо се е объркало по вина на продавача и след като не сте го разнищили двамата с него по мейла и не сте се разбрали, се изпокарвате и си слагате неутрален feedback, а в ултра редки случаи, какъвто не съм имал и не вярвам да имам, си слагате един на друг негативен feedback.
Feedback оценката е много важна за теб и за продавача.. Около тези оценки се върти целият eBAY пазар, затова не забравяй, като получиш нещата да идеш и да му оставиш положителен feedback, като за коректен продавач, а той тогава от своя страна ще остави също своя положителен feedback, за теб като за коректен купувач.
« Последна редакция: май 19, 2013, 21:05:48 последно от Доберман » Активен
mpetrov
Archangel's
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1 , Yamaha Road Star Warrior
Публикации: 2045

Biker Angel be my guide

Ел. поща
« Отговор #125 -: май 19, 2013, 21:40:08 »

Пишеш www.track-trace.com - там си избираш доставчика и до къде да се проследява/в случая БЪЛГАРИЯ/ ....натискаш Post/EMS, там слагаш номера и натискаш бутона Track with options опцията е държавата
« Последна редакция: май 19, 2013, 21:42:36 последно от mpetrov » Активен
YAMAHA R1
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA YZF R1
Публикации: 72

Ел. поща
« Отговор #126 -: май 19, 2013, 21:48:35 »

благодаря много  rulez1
Активен
motogogo46
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL 1000V Varadero
Публикации: 76

Ел. поща
« Отговор #127 -: февруари 16, 2016, 18:33:31 »

няко връщал ли е стока закупена от там чче ми се налага да го правя а нещо не мога да разббера как точно да го изпратя
Активен
Доберман
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2157

« Отговор #128 -: февруари 16, 2016, 18:42:40 »

Стоката има ли опция за връщане? Ако има тогава натискаш My eBay > Purchase history това е списъкът от стоките, които си купувал през последните незнам колко месеца. Срещу всяка стока има падащо меню "more actions", от него избираш "return this item". От там следва една дълга процедура с въпроси защо връщаш стоката и прочее. После ако всичко е коректно eBay ще те свърже с продавача, за да се разберете за подробностите.
« Последна редакция: февруари 16, 2016, 18:47:31 последно от Доберман » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: ebay.com

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.157 секунди с 20 запитвания.