Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Към модераторите  (Прочетена 69422 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
NFORCED
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: багер
Публикации: 91

« Отговор #15 -: юни 20, 2011, 16:36:41 »

Да, ползвай последните версии на Firefox http://www.mozilla.com/ или Chrome http://www.google.com/chrome/ по твой избор...
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: honda
Публикации: 521

« Отговор #16 -: октомври 12, 2011, 11:27:37 »

Имам въпрос към модераторите: Възможно ли е и допустимо ли е да пусна подписка в темата за Митко/maprilq, ще изложа текст и който иска да я подкрепи. Ще помоля за отговор, за което благодаря.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Race Custom
Публикации: 7042

atheism-bg.com/

« Отговор #17 -: октомври 12, 2011, 11:29:21 »

Имам въпрос към модераторите: Възможно ли е и допустимо ли е да пусна подписка в темата за Митко/maprilq, ще изложа текст и който иска да я подкрепи. Ще помоля за отговор, за което благодаря.

Можеш да пускаш всичко което е законосъобразно.
Активен
maika
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: honda
Публикации: 521

« Отговор #18 -: октомври 12, 2011, 11:35:33 »

Можеш да пускаш всичко което е законосъобразно.

Благодаря.
Активен
Gergov
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBRF4
Публикации: 124

94563567
Ел. поща
« Отговор #19 -: октомври 17, 2011, 16:18:47 »

Преди малко писах в "Света извън моторите. - Общи приказки II. - Тема: Търся работа.", и публикацията  не се появи в т.нар. "www.Moto-Zone.bg - Информационен Център", бих искал да знам защо?
Активен
galinvayov
A LONE RIDER
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki KLR 600 '85, Yamaha XS750 '78, Балкан 250
Публикации: 1230

332556697
WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: октомври 17, 2011, 18:10:09 »

Мисля че целия раздел "Света извън моторите" не излиза в "Информационен Център" с цел да не се претрупва. Там излизат само мото-темите.
« Последна редакция: октомври 17, 2011, 18:12:18 последно от galinvayov » Активен
RaTTo
началник
Администратор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR1000
Публикации: 902

MotoZone

69253274
« Отговор #21 -: октомври 17, 2011, 21:26:34 »

Да, galinvayov е прав, точно това е причината.
Активен
sme6ko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XT 600E
Публикации: 237

Пурко

« Отговор #22 -: октомври 18, 2011, 10:11:38 »

Защо като отвориш тема трябва да я гледаш от долу на горе,демек на обратно.Не е ли по лесно отваряш и почваш да преглеждаш без да слизаш до края на страницата. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Активен
RaTTo
началник
Администратор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSXR1000
Публикации: 902

MotoZone

69253274
« Отговор #23 -: октомври 20, 2011, 08:58:01 »

Когато отваряш тема от "Информационен Център" е направено така че да те препраща към последното мнение в тази тема, логиката е такава защото там са изведени последните теми по които има някакво движение.
Иначе ако си в раздел там при цъкане в/у името на темата те отвежда в нейното начало, има обаче още няколко допълнителни иконки които може да те отведат до последното мнение (намира се най-вдясно по реда) или на иконката "News", която те отвежда към постовете които не си прочел в темата.
Активен
hoshi78
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA TDM 900
Публикации: 436

Tвоята Dръзка Мечта тел.0886 321 002

Ел. поща
« Отговор #24 -: октомври 30, 2011, 21:11:45 »

Аз искам да попитам защо не мога да си сложа подпис на аватара имам право само на 1 символ.Предварително благодаря за помоща която ще ми окажете Very Happy
Активен
ChemPrince
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati 1198S, Ducati Multistrada 1200S
Публикации: 1125

« Отговор #25 -: октомври 30, 2011, 22:25:37 »

Аз мога ли да попитам... Не, знам отговора. По- скоро да споделя, че ме дразни (силно казано всъщност), като отварям "непрочетени публикации" и се почва: жило за ИЖ, капак за Ковровец, спица от Балканче, продавам яке скъсано, търся гайки от Тула и какво ли не още...  А всъщност сред тая морга за части си търся нещо за четене, не за купуване и продаване.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #26 -: октомври 31, 2011, 02:17:18 »

Аз искам да попитам защо не мога да си сложа подпис на аватара имам право само на 1 символ.Предварително благодаря за помоща която ще ми окажете Very Happy
Тъй като софтуера на форума не позволява да се забранят подписите се използва трик - ограничават се до 1 символ. Идеята е че подписите се използват за реклама - слагат се линкове към външни сайтове което вдига тяхният рейтинг без да помага на форума. За това и подписите са забранени.
Активен
drfrancky
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

atheism-bg.com/

« Отговор #27 -: октомври 31, 2011, 02:24:38 »

Аз мога ли да попитам... Не, знам отговора. По- скоро да споделя, че ме дразни (силно казано всъщност), като отварям "непрочетени публикации" и се почва: жило за ИЖ, капак за Ковровец, спица от Балканче, продавам яке скъсано, търся гайки от Тула и какво ли не още...  А всъщност сред тая морга за части си търся нещо за четене, не за купуване и продаване.

Ако използваш "Прегледай последните 10 публикации в този форум" то виждаш точно това което е написано и в линка - последните 10 публикации Smile Явно последно това са писали хората. За съжаление няма как да се филтрира съдържанието така че да виждаш само това което искаш.
За разлика от "www.Moto-Zone.bg - Информационен Център" където тези раздели са изключени, то тук виждаш всички публикации във форума независимо от подфорума в който са.
Активен
ChemPrince
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati 1198S, Ducati Multistrada 1200S
Публикации: 1125

« Отговор #28 -: октомври 31, 2011, 23:56:00 »

Ако използваш "Прегледай последните 10 публикации в този форум" то виждаш точно това което е написано и в линка - последните 10 публикации Smile Явно последно това са писали хората. За съжаление няма как да се филтрира съдържанието така че да виждаш само това което искаш.
За разлика от "www.Moto-Zone.bg - Информационен Център" където тези раздели са изключени, то тук виждаш всички публикации във форума независимо от подфорума в който са.

Не използвам "Прегледай последните 10 публикации в този форум", използвам линка в дясно от аватара и под времето на активност "Непрочетени публикации", под него е "Нови отговори на моите публикации". Ясно че във този форум всяка обява в борсата също е публикация, но... мое мнение, това не би трябвало да е така. Както и да е, споделих кое не ми харесва, надявам се че не е проблем?

пп А филтър да виждаш само това което искаш са измислили много отдавна... алкохол, трева и т.н.  Very Happy

Със здраве!
Активен
skydog
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: honda transalp
Публикации: 10

Ел. поща
« Отговор #29 -: март 04, 2012, 17:03:37 »

защо не ме допуска към профилите на участници във форума- не мога да ги разглеждам....
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Към модераторите

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.203 секунди с 20 запитвания.