Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Потвърдени са датите за California Superbike School България 2011
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Потвърдени са датите за California Superbike School България 2011  (Прочетена 21113 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #30 -: януари 12, 2011, 13:44:38 »

Поради ангажиментите на Анди Абът в MotoGP датите за California Superbike School за Май месец се променят на 14 и 15 Май!!!
Благодаря за разбирането.
« Последна редакция: януари 12, 2011, 13:48:54 последно от The Duke » Активен
DarkNess
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R 750 K9 RoadRacing; CRF 450 R MX racing; CR 500 SM training bike, GSXR 1200 The street bike :-)
Публикации: 91

WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: януари 12, 2011, 17:41:14 »

Хахах, егати хейтърите. Абе хора май стана като във всички обяви за каквото и да е в тази Българска пазарна икономика. Аз продавам злато 24 карата по 100 лева килограма и ще се намери някой, който да ти предложи бартер за москвич или пък, че щял да плати 100 лева ама ако му направиш и пръстенчета от златото.
Това е цената и инициативата е страхотна, това училище е номер едно в света, а от клона му в Европа този е човека с най-много опит. Що не му предложим вместо пари да го почерпим свинско и ракийка и да му дадем едно кръгче с нашите мотори?
Това е начина да прогресираш в карането на мотоциклет и ще ти се отрази на вървенето на мотора несравнимо повече от нов командър, ауспухова генерация, или мега гига рейсинг мигачи.
Да не говорим, че усвоеното е по-вероятно да ви спаси ЖИВОТА в критична ситуация (недай си Боже), отколкото най-новия модел Арай за хиляди левове.

Едно малко преводче на това което е постнал Дюка по-рано специално за неразбралите
School Day - Обучителен ден (само таксата за деня на обучението, каране с твоя мотор, твоя екип, твоя гъз под екипа и тн.)
- £399.00   
Other Options - Други опции към деня
Accident Damage Indemnity (CSS hire bike only) - £35.00 - Застраховка срещу повреди на наетия от теб мотор (ако решиш да наемеш)
Bike Rental - £249.00 - наем за мотора (ако не сключиш горната застраховка и паднеш, плащаш всички щети отделно)
Leather Rental - £35.00 (наем на екипче, ако си нямаш или твоето не е подходящо)
Каската, ръкавиците и ботушите все пак трябва да си ги носиш ти, и каската ти трябва да отговаря на стандартите.

С две думи цената е добра, инициативата страхотна, който може или пък не може, но много иска да събира пари и да отива.(Много хора не си купуват/не искат да дадат пари за нови гуми за новия си SUV Мерцедес, но въпреки това са дали пари за нов Мерцедес). Курса е за тези, за които да се научиш да караш е по-важно от това, как точно изглежда това, което караш и разбира се за тези които могат да си купят най-новото и имат пари за всичко, което им се прави  Very Happy Very Happy.
« Последна редакция: януари 12, 2011, 17:53:01 последно от DarkNess » Активен
DarkNess
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R 750 K9 RoadRacing; CRF 450 R MX racing; CR 500 SM training bike, GSXR 1200 The street bike :-)
Публикации: 91

WWW Ел. поща
« Отговор #32 -: януари 13, 2011, 22:37:37 »

Ето Ви го и нагледно как изглеждат някои от нещата на които може да Ви научи чичо ви Анди:

http://www.ebike-ridingtips.co.uk/video.php

П.П. Цъкнете на The Video за да видите, какво имам предвид

Забележете с кого демонстрират техниките. Ако на някой му се струват не на място съветите на този човек, предлагам същия да ангажира направо Роси.
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #33 -: февруари 15, 2011, 21:52:51 »

Пичове, само да напомня да се размърдате, за да няма после недоволни, ходатайстващи и т.н. "нашенски пинизи" - Февруари сме и 2/3 от местата са заети! Т.е. ако искате да участвате  в Калифорния Супербайк Скул през Май 2011 - побързайте, за да Ви се получи  Very Happy
ПП:Записването може да приключи доста по-рано от предвидената дата (Април)
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 1832

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: февруари 15, 2011, 22:34:08 »

- Toя па тоя .......... Алооооуу НАСЕ де беше изчезнал като старите пари тая година бе???Неможех да ти видя очите  Surprised
 - Аз съм ангажирал датите  Smile Smile

П.П. Петре - Аз нали там мойте дати...........  Surprised
Активен
KIRIL KIRILOV 2
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZR600R 4JH
Публикации: 333

http://www.exelerocar.com

« Отговор #35 -: февруари 15, 2011, 23:31:46 »

Пичове, само да напомня да се размърдате, за да няма после недоволни, ходатайстващи и т.н. "нашенски пинизи" - Февруари сме и 2/3 от местата са заети! Т.е. ако искате да участвате  в Калифорния Супербайк Скул през Май 2011 - побързайте, за да Ви се получи  Very Happy
ПП:Записването може да приключи доста по-рано от предвидената дата (Април)
Благодаря Петър,но ще се въздържа и тази година както и миналата.
Много ми хареса возенето през 2009 когато дойдох на пистата даже заедно със Франки дойдохме лично при теб да те питам да се пусна няколко обиколки та дори и накрая сам,но ти ме погледна пренебрежително и ми намери кусур на екипа.Знам че ще кажеш не е отговарял на изискванията - но според мен и пройзводителя NITRO отговаря.
Е постоях малко погледах и знаешли какво видях? Някой на старта беше и без ръкавици,не искам да ми отговаряш но само ще ти кажа че беше със жълт мотор сети се ти кой е.

Пожелавам ти успешен сезон Duke!
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #36 -: февруари 16, 2011, 08:39:35 »

Понеже гледам че има неразбрал - темата е за Калифорния Супербайк Скул.
Предвид казаното да взема пък да отговоря:
При условие че екипа ти не е отговарял на изискванията - не виждам защо се чувстваш оскърбен - в това няма нищо лично...Да си призная нямам спомен кой си , но 100% е имало причина да не те пуснем на пистата - най-фрапиращите случаи са 2-3 макс - единия дойде с чипички ...другия вика ма к'во му е на текстила (този с чипичките при първото падане е инвалид ,а този с текстила е директно за дерматологията и присадки)...ако си някой от тез младежи не бива да се чудиш защо.
С жълтия мотор може да е бил само Доксата ,а той си има глава на раменете и колко често си я ползва вече си е негова работа ,а и не мога да светя на всички (ако съм видял че е без ръкавици и него нямаше да пусна (нищо че ми е приятел и състезател в отбора)Goshi може да потвърди че съм му отказвал и на него да кара заради текстилен екип.
А за друг младеж понеже беше голям мераклия да пробва как е на писта съм си свалял екипа да му го дам (та даже и падна с него...но той е за това).Но просто дойде и попита,какво трябва за да покарам...nigel му е ника.
Та да не бъркаме баби и жаби.В туй нещо с което се занимаваме/забавляваме няма нищо по-задължително от екипировката...а от друга страна нашите мероприятия със сигурност не са задължителни - който иска идва ,който не иска - не (то и това им е хубавото - хората които са там искат да са там и знаят защо са там)
@Koko
Обещал съм ти 2 нива -споко.А Наско е вече зарибен кросаджия-трябва нещо да му обещаеш и ще дойде Very Happy
« Последна редакция: февруари 16, 2011, 08:58:45 последно от The Duke » Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #37 -: февруари 16, 2011, 18:10:42 »

Относно училището и тракдей-четата Училището нема никва връзка с Тракдейчето,и повярвай ми едва ли господин ти Абът ще си затвори окото дори и някой друг да го направи!!
 Относно екипировката - 2009-та 1-вия трак дей Пешо лично мен не ме пусна с ТЕКСТИЛЕН ЕКИП(купих си следващата седмица и отидох и....... познай КАРАХ и Петър нямаше нищо въпреки , относно на недостаъчната екипировка - поне 4-5 човека дето познавам и сме били заедно , проявили ентусиазъм на место но са били неподготвени - са ползвали екипировка "на заем" от тоя и оня и са можели да карат......... , но чак след като имат всичко необходимо на гърба си  Very Happy

Петре - Наско не идва щото 2009 началото караше на 5-6 сек надоло на обиколка , у края карах с Ф2-ката след К8-ка а сега ша го прИскачВам  Very Happy , той заради това не смей да доее  Sad ..... стиска ли му  Smile Smile Smile Smile Smile

П.П. Насе - заебавай всички глупости и идвай че купона е все по голям(вече палатковият лагер вечер се състои от по 20-30 човека)
Активен
me4o_tyrist
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: motorista e v pensiq :)
Публикации: 161

340084360
Ел. поща
« Отговор #38 -: февруари 16, 2011, 20:59:42 »

Петре - Наско не идва щото 2009 началото караше на 5-6 сек надоло на обиколка , у края карах с Ф2-ката след К8-ка а сега ша го прИскачВам  Very Happy , той заради това не смей да доее  Sad ..... стиска ли му  Smile Smile Smile Smile Smile

стига се хвали бре!  Very Happy доре че се счупи хорнета та ме нямаше предният сезон да набереш малко самочувствие   Smile Smile

пс надявам се за предтоящия да съм на линия
сори за спама, просто не издаржах

Петре, успех в начинанието!

и последно - поздрави на хасково  Very Happy
« Последна редакция: февруари 16, 2011, 21:01:16 последно от me4o_tyrist » Активен
Ognyan
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: V Max
Публикации: 2

« Отговор #39 -: март 14, 2011, 12:28:09 »

Не мога да се ориентирам как да се регистрираме с мой приятел за обучението през май месец. Имам и друг въпрос - мотора ми не е пистов (V Max 2009), ще мога ли с него да изкарам курса?

От форума разбрах, че мога да наема екип (кожен), защото моите са основно текстилни (професионални но текстилни)- това така ли е?

поздрави
Активен
issoax
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 600 RR
Публикации: 191

« Отговор #40 -: март 14, 2011, 13:06:58 »

колега в първия пост са дадени координати
пишеш мейлче на dessy@zedmoto.com
или звънкаш на  359-887-515-904 и си задаваш въпросите
разбирате се има ли места кога ще занесеш паричките /450лв/ .. трябват също книжка и медицинско  Very Happy ... май това беше ..
Активен
Ognyan
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: V Max
Публикации: 2

« Отговор #41 -: март 15, 2011, 17:22:23 »

Благодаря колега, пратих е-мейл сега ще звънна и т.н.

Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #42 -: май 16, 2011, 01:03:55 »

http://rider.snimka.bg/motorcycles/css.592674 Very Happy
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #43 -: май 16, 2011, 09:07:28 »

Very Happy Mad
Активен
EMO
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1 Fazer 2010
Публикации: 476

Следвай мечтите си!!!

WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: май 16, 2011, 09:39:54 »

Други снимки няма ли?
Относно организацията и изпълнението на мероприятието, само мога да кажа на Пешо и компания  rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Потвърдени са датите за California Superbike School България 2011

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 21 запитвания.