Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Потвърдени са датите за California Superbike School България 2011
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Потвърдени са датите за California Superbike School България 2011  (Прочетена 19539 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
udan
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 146

« Отговор #15 -: декември 19, 2010, 08:04:58 »

udan и kawa_maniak89, колко мислите че са хората в БГ дето могат да "преподават"  Smile.
Незнам.
Надявах се от ZEDMOTO да познават, а идеята ми е чиста химера. Ясно ми е, че няма как да стане.
Активен
Hell
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 650 FA
Публикации: 167

« Отговор #16 -: декември 19, 2010, 11:42:29 »

Единствения смислен от пост от последните няколко...За какво ти е да се усъвършенстваш на друг мотор,а  не на този ,който притежаваш?Мислиш ли Hell , че няма никаква разлика?
Защо да караш ново Сузуки , а не дърто МЗ ?
Защо да караш Рейндж Роувър, а не Лада Нива ?
Защо ще си купиш каска за 400-500лв, а не за 100лв ?
Примерите са безброй. Надявам се двамата по-горе да вдявате за какво става въпрос.

Не съм карал нито едно ниво. Сигурно няма и да изкарам , но ако ми се отвори възможност , ще го направя. Защото си заслужава !

Защо на друг мотор ли?...Написал съм го достатъчно ясно - най-малкото защото ако се катурнеш спазвайки изискванията на обучаващия, щетите са за твоя сметка, а при обучение, за обучаващата фирма това си е консуматив с амортизационни отчисления и т.н., които си влизат в разходите по дейността....Ти се научи на друг мотор, а после като искаш вече ги прилагай на твоя...
С извинение, ама колко от Вас карат все една и съща машина която са си купили ....за цял живот ли????...поне не личи от обявите във форума...а аз съм си го взел точно с цел да си карам само него..за това съм инвестирал в нова машина...
Активен
sat99
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawazaki ZX6R 2011 г ;Aprilia RS 250 2000г
Публикации: 662

Подходящата гума променя всичко :)

« Отговор #17 -: декември 19, 2010, 11:56:37 »

Незнам.
Надявах се от ZEDMOTO да познават, а идеята ми е чиста химера. Ясно ми е, че няма как да стане.

По добре прочетете за какво става вапрос преди да пишете.В училището не учат как да се състезавате  а на други по важни неща.Те поставят усновата на която може да се развивате ,но правилната уснова а не тази която гледате по телевизията.Когато минете някое ниво разбирате колко грешна е била цялата концепция която сте имали преди това.Препоръчвам на всеки моторист дори с туристически мотор.А колкото до мотор то на запад дават и мотори но струват допълнително,не са включени в тия 400 лири.Изкарал съм 2 нива и това са най-смислено похарчените пари по мотора според мен.Тези 780лв са 1 чифт нови хубави гуми.Когато гледаш филмче и след това да се опитваш да повториш видяното ти си мислиш че правиш едно, а всъщност правиш нещо съвсем различно.Затова инструктора е там зада види каде грешиш и да ти обясни как точно ти да  коригираш грешката си.Ако ставаше само с гледане ....!!

А за състезателите на ЗЕДМОТО , ми като идете на некои тракдеи говорете с някой от състезателите ,те обикновенно са там.Те неса лоши хора и нехапят ,предполагам че за някъв хонорар ще се навият да ви научат на нещо смислено.Мезнам защо винаги чакате на готово.
« Последна редакция: декември 19, 2010, 12:06:15 последно от sat99 » Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1
Публикации: 1183

Ямбол-Варна

« Отговор #18 -: декември 19, 2010, 14:11:55 »

Значи колега ние отправихме запитване. Запитването показва желание за покупка на дадена стока или услуга, като се очаква някой по-предприемчива личност да се отзове. Естествено, че може на някой трак дей да се отиде на място и съм сигурен, че като попитам някой и без пари ще може да ми каже "абе това е грешно...така е правилно". Мисълта ми е, че ако се организираме 5 човека по 100 лв. да цакаме на някой по-способен просто да ни казва като страничен кое грешим и как може да корегираме пак ще е много полезно и съм сигурен, че ще окаже ефект върху по нататъшно развитие. Естествено всичко това е просто като идея, а тука взехте да се палите, "ама що така" "ама що иначе". Както и да е явно идеята не се хареса....лятото ще отида на пистата, ако има нещо като "отворен трак ден". Ще покарам, ще помоля някой за съвет и ще получа същия ефект без да си плащам(не говоря за супербайк скул естествено)!

П.П И да кажа, че не ангажирам никой с мнението си и е много вероятно да не съм прав най-малкото защото не съм карал на писта!
Активен
sat99
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: декември 19, 2010, 16:11:33 »

Значи колега ние отправихме запитване. Запитването показва желание за покупка на дадена стока или услуга, като се очаква някой по-предприемчива личност да се отзове. Естествено, че може на някой трак дей да се отиде на място и съм сигурен, че като попитам някой и без пари ще може да ми каже "абе това е грешно...така е правилно". Мисълта ми е, че ако се организираме 5 човека по 100 лв. да цакаме на някой по-способен просто да ни казва като страничен кое грешим и как може да корегираме пак ще е много полезно и съм сигурен, че ще окаже ефект върху по нататъшно развитие. Естествено всичко това е просто като идея, а тука взехте да се палите, "ама що така" "ама що иначе". Както и да е явно идеята не се хареса....лятото ще отида на пистата, ако има нещо като "отворен трак ден". Ще покарам, ще помоля някой за съвет и ще получа същия ефект без да си плащам(не говоря за супербайк скул естествено)!

П.П И да кажа, че не ангажирам никой с мнението си и е много вероятно да не съм прав най-малкото защото не съм карал на писта!
Радвам се на ентусиазма ти.Браво! Значи нагодина ще се видиме.
Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ямбол-Варна

« Отговор #20 -: декември 19, 2010, 16:38:04 »

И като стана въпрос някой знае ли дали има такива "отворени дни" и кога са ? Сега гледах сайт-а за пистата и календара им за 2011 още не е попълнен, а информация не намерих за предстоящите събития?
Активен
sat99
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: декември 19, 2010, 16:42:33 »

И като стана въпрос някой знае ли дали има такива "отворени дни" и кога са ? Сега гледах сайт-а за пистата и календара им за 2011 още не е попълнен, а информация не намерих за предстоящите събития?
Имаи търпение , ще има тракдни но явно още не са ясни точните дати ,когато ги уговорят Дучето ще пусне инфо. Very Happy
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2807

ZEDMOTO.COM

« Отговор #22 -: декември 19, 2010, 16:44:10 »

това е страхотно както е написано
искам обаче само да попитам нещо....
за тези 450лв?...при условие че ще има майстор "инструктор прикрепен към Вас", къде е логиката на цената при все че аз си осигурявам мотоциклета????  Все едно да изкарам курс за категория на моя мотоциклет/поне аз така го разбирам/
Моите уважения, но опит се придобива освен с теория и с практика, а за целта обучаващите осигуряват и техниката. Каква е гаранцията че спазвайки всички команди на инструктиращия няма пак да се топурнем двамата и да си потроша чисто новата машина????
Според мен е твърде висока цената която сте определили за това теоретично обучение, макар че никак не  еевтин този вид удоволствие, въпреки това считам че машините трябва да с аосигурени от организаторите...
Да тогава и аз бих дал пари за да почуствам на живо теорията която ще ми преподават....
иначе просто ще си взема някой трошляк за 1000-1500лв, ще чета в сайтовете видео уроците и ще карам на пробата и грешката:)
Не искам да приемате това като отрицателно отношение към Вашата инициатива, просто изказвам мнение.
Успех и безаварийно обучение на кандидатите!!! Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.superbikeschool.co.uk/school.php?sid=CS-110422-SL Smile
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #23 -: декември 19, 2010, 16:45:25 »

Има някой който знае ,но все още прави календара...като го направим ще Ви информирам 100%
Активен
niki85@abv.bg
Дебелия Чичко
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 7 служебни
Публикации: 543

Зед фото

98368627
« Отговор #24 -: декември 19, 2010, 16:56:09 »

За 50 лв на ниво Дебелия Чичко ще ви обучава пред магазина на окръжна болница около стълба, дето върти тролей осмица.
Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ямбол-Варна

« Отговор #25 -: декември 19, 2010, 17:15:19 »

За 50 лв на ниво Дебелия Чичко ще ви обучава пред магазина на окръжна болница около стълба, дето върти тролей осмица.
Ники става въпрос за няколко съвета на любителско ниво, а не да сме конкуренция на Роси !  Very Happy
Активен
niki85@abv.bg
Дебелия Чичко
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 7 служебни
Публикации: 543

Зед фото

98368627
« Отговор #26 -: декември 19, 2010, 17:17:49 »

Сори, значи не ставам. Аз само за конкуренция на Роси подготвям. Кирилова.
Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ямбол-Варна

« Отговор #27 -: декември 19, 2010, 18:27:57 »

Е на Кирилова сме и конкуренция на шише ракия....там треньори не ни трябват  Smile
Активен
issoax
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 600 RR
Публикации: 191

« Отговор #28 -: декември 23, 2010, 17:07:41 »

15 януари край на промоцията и за двата "кръга" ли е в т.е и за дните през юли  glasses2
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #29 -: януари 08, 2011, 15:24:01 »

За съжаление - Да т.е. побързайте че промото изтича *15.1.2011
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: Потвърдени са датите за California Superbike School България 2011

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.22 секунди с 21 запитвания.