Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: 10-ти Национален Мото събор в гр.Сопот (24-26.09.2010)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: 10-ти Национален Мото събор в гр.Сопот (24-26.09.2010)  (Прочетена 41671 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tino
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Боевая Машина
Публикации: 244

Ел. поща
« Отговор #15 -: септември 18, 2010, 17:56:18 »

Гледам, че всички пропускат да забележат нещо в програмата.
Поне за мен е страхотно /да не кажа уникално/,
че ще чуем на живо китарата на Личо Стоунса !  apl
Активен
DOVOLEN
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: VTX 1300S
Публикации: 26

VARNA CHOPPERS

126616735
Ел. поща
« Отговор #16 -: септември 19, 2010, 12:16:09 »

Там сме  Mad rulez2
Активен
ICE_FIRE
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XV750
Публикации: 1157

« Отговор #17 -: септември 19, 2010, 23:37:55 »

Ще си го търся като наследство в Сопот,подготвяй си репертоара.... Mad

Брех, ама ти наистина ли е бат'Санде. имах известни подозрения но сега вече нямам-пълен мазохист си ти  Smile Smile Smile Mad Mad Mad
Активен
motor_maniaka
Alipiev'racing
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 929rr, F4izzzy и KDX200r
Публикации: 765

Stunt riding is not a crime!!!

WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: септември 19, 2010, 23:59:13 »

A karane 6te ima li...ili samo 6te se pie bira?
Активен
pe6o74
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 327

« Отговор #19 -: септември 20, 2010, 01:03:55 »

Първият мото-събор в Сопот беше през 1998 година.Не знам кой и как ги брои.Нека не забравяме как започна всичко.В началото наистина имаше клуб,имаше шеф и членове.От няколко години насам само шефът е един и същ,а "членовете" се събират непосредсвено преди събора.След събитието повечето естествено са недоволни от заработеното с честен труд и си дават гас или биват изгонени след кавги.И така до следващия събор.Относно "охраната" на събора-смях на квадрат.Относно скоростните отсечки-чиста случайност е ,че досега няма тежък инцидент.Организацията им е престъпно-нехайна.Няма нужда да обеснявам защо.Който е присъствал знае за какво говоря:Тясна неравна улица в комбинация от неотбито движение(камиони,леки коли)и мотористи прелитащи в двете посоки едновременно(голяма част от които даже и без каски).Но публиката е жадна за щоу.Да,но до кога?До когато някой ниско летящ изтребител се вреже с 200 км/ч в тълпата и стане белята.Дано и тази година всички имат късмет да се приберат живи в къщи.
Активен
if40
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSF600 BANDIT
Публикации: 27

Ел. поща
« Отговор #20 -: септември 20, 2010, 09:08:36 »

Първият мото-събор в Сопот беше през 1998 година.Не знам кой и как ги брои.Нека не забравяме как започна всичко.В началото наистина имаше клуб,имаше шеф и членове.От няколко години насам само шефът е един и същ,а "членовете" се събират непосредсвено преди събора.След събитието повечето естествено са недоволни от заработеното с честен труд и си дават гас или биват изгонени след кавги.И така до следващия събор.Относно "охраната" на събора-смях на квадрат.Относно скоростните отсечки-чиста случайност е ,че досега няма тежък инцидент.Организацията им е престъпно-нехайна.Няма нужда да обеснявам защо.Който е присъствал знае за какво говоря:Тясна неравна улица в комбинация от неотбито движение(камиони,леки коли)и мотористи прелитащи в двете посоки едновременно(голяма част от които даже и без каски).Но публиката е жадна за щоу.Да,но до кога?До когато някой ниско летящ изтребител се вреже с 200 км/ч в тълпата и стане белята.Дано и тази година всички имат късмет да се приберат живи в къщи.

Дано не е истина това, което пишеш
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #21 -: септември 20, 2010, 11:30:53 »

Сигорно си прав дано се видим на събора да те черпя една бира няколко пъти Mad аз около 10:30ч в събота ще съм там живот и здраве

Нямаш грижи,в събота към 15ч. ще съм на събора живот и здраве,за бири винаги съм готов,можеш да ме потърсиш в шатрата на The Riders MC.
По принцип никак не съм труден за откриване,стига да поразпиташ по събора на къде съм и веднага ще ти кажат все някой ме е видял че се метлея на някъде...  Very Happy
Все пак да не се объркаш да почерпиш някой друг ето ти една снимка с моята физиономия ляво на снимката Аз, в дясно Ранди;

Ще си го търся като наследство в Сопот,подготвяй си репертоара.... Mad

Сандо,черпя бира,ако ме поканиш на концерта на Краси хаххахах  Smile Smile Smile

@Франки,нещо не ти вдявам маневрата,Ранди кара мотор. Very Happy

Абе ще Ручим ли?  Surprised Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Е па ти къ мислиш?!?! Smile Smile Smile Smile
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Suzuki 1100FR

« Отговор #22 -: септември 20, 2010, 12:29:42 »

Като гледам има и лазарет с професионално медицинско обслужване... само повечко бира трябва за да се захранва...  Smile Smile Smile Smile Smile Smile

А уж бях почивка,а ама на бивш спасител няма хахаххах  Very Happy Smile Smile Smile
Така е Ранди после добре раздвижва кракъ до бирарията и обратно хаххах  Smile Smile Smile
Активен
Dani7
http://kredor.com/lat2bg/
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: от златица
Публикации: 918

268345246
Ел. поща
« Отговор #23 -: септември 20, 2010, 12:30:13 »

Някой от петък с кола, няма ли да има ?
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Suzuki 1100FR

« Отговор #24 -: септември 20, 2010, 12:47:18 »

Някой от петък с кола, няма ли да има ?

Нещо не разбрах?????  Surprised
Обосно ви се.
Активен
Dani7
http://kredor.com/lat2bg/
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: от златица
Публикации: 918

268345246
Ел. поща
« Отговор #25 -: септември 20, 2010, 12:52:28 »

Нещо не разбрах?????  Surprised
Обосно ви се.

Обосновавам се : Някой с кола, който ще минава по подбалкана в петък за събора да мине да ме забере, че сама не ми се ходи ;)
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Suzuki 1100FR

« Отговор #26 -: септември 20, 2010, 12:57:01 »

Обосновавам се : Някой с кола, който ще минава по подбалкана в петък за събора да мине да ме забере, че сама не ми се ходи ;)

Най вероятно аз ще мина да те взема,тъкмо ми  е по път,но пък от друга страна знам,че си имаш кола та затова не ти разбрах въпроса....  Very Happy

Тбаси Траките,ще трябва да им искам хонорар за това че им държа темата активна толкова време хаххахахха  Smile Smile Smile
Активен
navigator
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...през годините различни...
Публикации: 525

« Отговор #27 -: септември 21, 2010, 00:24:21 »

Много простотии чета тук напоследък, дайте нещо полезно бе - кога,от къде,в колко и прочие.В петък кой, в колко и от къде ще тръгва от Големо село? Ха сега де - щото постоянното присъствие тук само постове трупа безсмислени. хайде със здраве Very Happy
Активен
ChemPrince
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati 1198S, Ducati Multistrada 1200S
Публикации: 1125

« Отговор #28 -: септември 21, 2010, 01:34:20 »

Ей като споменахте лифта.... двамата с Loading Master какъв студ брахме преди години... спря тока за близо час и висяхме на лифта, че и позаваля по едно време... клинч! После седнах долу на пейките под шатрите да пия, там се запознах с едни "гадни" парапланеристи (до ден днешен мои страшни приятели, "доктора" и "прасето"  Smile).... натрясках се и посреднощ звъня на услуги да си поръчам такси до хотела в центъра. Отговора беше че такси в Сопот няма  Sad повъртях се, поусуках се, взех едно за изпът и черта през махалите да търся хотела. Заваля! Помня че беше тъмно като в г*з, едни кучета ме гониха.... спъвах се, падах, ставах... мокър до кости и в плачевно състояние излязох точно пред хотела. Женицата вътре имаше такива огромни очи  Sad... И т.н. и т.н.
Сори за спама колеги, любими спомени са ми това. Желая ви приятно изкарване!  Very Happy
Активен
Vankata84
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R6
Публикации: 10

Ел. поща
« Отговор #29 -: септември 21, 2010, 14:49:46 »

от Плевен някой ще ходи ли,и от каде ще се тръгжа и в колко 4аса?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: 10-ти Национален Мото събор в гр.Сопот (24-26.09.2010)

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.232 секунди с 21 запитвания.