Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: ще има ли мото събор в Пирдоп
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ще има ли мото събор в Пирдоп  (Прочетена 10878 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
angelxrv
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda africa twin750 rd07
Публикации: 110

BENZIN mcc plovdiv

« Отговор #15 -: август 26, 2010, 19:20:02 »

ракията ще е студена няма проблем Mad
Активен
RACER8808
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Obortomera v lutenicata i Du6ata v RAQ

206687687
Ел. поща
« Отговор #16 -: август 26, 2010, 21:36:11 »

ракията ще е студена няма проблем Mad

ИИ ДДАА ННЕЕ ООППИИЕЕТТЕЕ ББААККЕЕТТОО ММННООГГОО
Активен
supersport
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1100 BLACKBIRD
Публикации: 287

DEVIL RIDERS MCC

« Отговор #17 -: август 27, 2010, 10:27:56 »

И Devil Riders ще ви посетят.Там сме  Mad Mad
Активен
angelxrv
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda africa twin750 rd07
Публикации: 110

BENZIN mcc plovdiv

« Отговор #18 -: август 29, 2010, 22:38:45 »

Браво на организаторите много добър събор въпреки ,че нямаше много хора,можеби заради мото курбана в Павел Баня или късното обявяване Surprised, но на мен лично ми хареса.Догодина живи и здрави пак сме там apl Cool
Активен
Valio - Srednogorie
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6R, Honda CBF 600S
Публикации: 94

« Отговор #19 -: август 30, 2010, 09:47:06 »

Голямо благодарско на всички които дойдоха, надявам се да сте прекарали добре и да сте се прибрали безаварийно. За догодина ще решим какво да правим. Това ни беше трети събор който провеждаме, като се стремяхме всеки събор да е по-добър от предишния. Така ще е и за напред - имитации няма да правим, ще правим нещо само ако сме на 100% сигурни ще е по-добро от предишното. Или ще се прави нещо като хората или изобщо няма се прави - рутината, имитацията, и биенето в гърдите винаги са ни били чужди.

П.С. - извинявам се от името на организаторите заради няколкото местни тарикати, за който събора беше събитието на годината за да се опитат да се докажат какви селски първенци са като цапат бирата и яденето на гостите с прахоляка който вдигнаха с АТВ-тата пред сцената. Оправихме се с тях, но определено такива телета са напаст за всеки един организатор на мото събор.
И накрая лично благодаря на всички приятели и познати които дойдоха само за да се видим. С някой не се бяхме виждали от сума време  Very Happy
Активен
peshimyra
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA FJ1200
Публикации: 1397

Ел. поща
« Отговор #20 -: август 30, 2010, 09:55:43 »

И накрая лично благодаря на всички приятели и познати които дойдоха само за да се видим. С някой не се бяхме виждали от сума време  Very Happy
За нас беше наистина голямо удоволствие да присъстваме и да се видим. Перфектна организация и Уникална заря  Very Happy
Браво.
Активен
pri4ina j06
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha TDM 850 3VD
Публикации: 353

Пърхотът е просто рога на прах

Ел. поща
« Отговор #21 -: август 30, 2010, 11:50:02 »

Дайте снимки, да оплакнем окото.......
Активен
Valio - Srednogorie
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZX6R, Honda CBF 600S
Публикации: 94

« Отговор #22 -: август 30, 2010, 14:26:46 »

Ето малко снимки:
http://my.opera.com/ValioBG/albums/show.dml?id=4395762
Активен
Жоро Нешев
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: kawasaki klx 650 + Трайка от снимката
Публикации: 8

Ел. поща
« Отговор #23 -: август 30, 2010, 20:39:55 »

Браво момчета! Трети събор правите и за трети път идвам. И пак ще идвам! Базиликата определено е по-приятното място от с. Чавдар. Най-вече заради рекичката и сенките. Организацията ви беше безупречна. Съдя по това , че не съм се сетил да ми трябва организатор за нещо. Дано догодина да останат сладоледи и за втория ден ..... пък и още нещо сладичко и някакви ядки към менюто, няма да навредят /нали сме дошли да си глезим червата/.

По-моето скромно мнение за сега водите в класацията най-добър събор на годината. Ще чакаме Сопотци какво ще направят да видим кой ще вземе годишния приз в личната ми класация.
Активен
Zyl styr6el
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1,Yamaha RD 350YPVS,Yamaha JOG2,Simson C50 Suzuki K4 1000
Публикации: 63

Ел. поща
« Отговор #24 -: август 31, 2010, 20:44:46 »

Поздравления и от мене момчета  Very Happy Организацията, цените на хапването , бирата  и състезанията бяха страхотни.За пръви път го посетих събора и бях измумен от красиво място дето сте избрали.Определено няма да го пропускам за вбъдеще  Very Happy
Активен
vladzlat
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: yamaha v-star 650 classic
Публикации: 23

Ел. поща
« Отговор #25 -: октомври 19, 2010, 21:59:41 »

На мен ми хареса събора, местността беще живописна, бирата- студена и на народни цени. Само не знам как този скутер спечели наградата за най- красив мотор... А също ми се стори абсурдно да се присъжда награда за най- шумен мотор по шума от аплодисментите, вместо по децибелите на машината...
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: ще има ли мото събор в Пирдоп

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.181 секунди с 21 запитвания.