Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мото събор "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ" гр.Кюстендил
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мото събор "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ" гр.Кюстендил  (Прочетена 23076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vlados
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1100 XX
Публикации: 85

Ел. поща
« Отговор #45 -: август 11, 2010, 16:21:22 »

Незнам за останалите, но аз си искарах супер, а мисля че и хората който бяхме си искараха супер. Особено втората вечер, беше супер на концертите. За храната, аз лично си хапвах само кюфтенца и си бяха добре, все пак ако се пуснат храни само от "чисто месценце" както се казва в една реклама  Very Happy, ще поскъпнат и цените, което няма да ни хареса. По въпроса с поскъпването на различните напитки по време на събор, мисля че това си е от кетъринга, не вярвам някой от осоговските да го е направил нарочно. Като цяло съм доволен и идеята за бирен автомат в др. край на събора си беше супер  apl. Е хайде  Mad Mad Mad и догодина пак
Активен
vlado_gillan
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: yamaha virago 250
Публикации: 37

Ел. поща
« Отговор #46 -: август 11, 2010, 18:17:00 »

събора беше на ниво хареса ми. наистина кетъринга беше зле и почти през целия събор не ядох бях за трите дена на 2-3 супи.не до цената ама не беше вкусна храната.и аз не вярвам това да зависи от осоговските ездачи дело си е на самия кетъринг това.прекарах добре на събора, макар че по пътя ме валя порои, мотора ми се пали, паднах и за капак до събора стигнах на един цилиндър. въпреки всичко това пак бих дошъл на тоя събор дори да знам че ще мина през същите перипети. колкото до ЕБАНИЕ-ТО сега малко покоментираите и тук не само нашия събор хахаха
Активен
doikov_berk
V си е V
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: VTR 1000 sp1
Публикации: 530

Цял живот мъка,патене и непоносимо тегло!!!

« Отговор #47 -: август 12, 2010, 00:23:26 »

Уникално място ,уникални хора,много добър събор!!!!!Винаги ще има доволни и недоволни важното е на болшинството да им е харесало ,а щом на тях им е харесало значи е било добре !!!!Поздрави от Берковица-догодина сме пак !!!!!! Very Happy
Активен
Мартин FZR
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: FZR 1000, HONDA CBR 929
Публикации: 140

« Отговор #48 -: август 13, 2010, 09:53:22 »

Един добър събор на страхотно място, благодарности на Осоговски ездачи, едва ли кетъринга беше под тяхно влияние, а качеството му е до възможностите на хората, които го осъществяват, на мен лично, което ми е липсвало на масата си го набавих от магазина, все пак не сме на края на света и пеша. Поздрави на новите ми приятели и особено на Вождо, огън човек.
Активен
pavel_sofia
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Nightster XL1200N
Публикации: 44

Пази се от звяра

« Отговор #49 -: август 13, 2010, 11:56:16 »

За да не оставя грешно впечатление - не се оплаквам. Аз не съм мрънкач! Както казах, изкарахме си супер цялата компания и догодина пак ще дойдем.
Това, което писах е Градивна критика. Всичко си зависи от организаторите в крайна сметка.
Активен
kumo1973
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 53

« Отговор #50 -: август 13, 2010, 12:41:59 »

Благодарим на всички които посетиха нашият събор.Радваме се ,че ви е харесал.А относно кетъринга ще се постараем през 2011 г. да бъде на нужното ниво.ПОЗДРАВИ !!! Mad
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #51 -: август 13, 2010, 13:33:42 »

Екстра беше съборЯ....много ми хареса, поне Петъка, защото съботата реанимирах в палатката  Smile
Догодина, живот и здраве пак.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мото събор "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ" гр.Кюстендил

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.053 секунди с 21 запитвания.