Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мото събор "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ" гр.Кюстендил
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мото събор "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ" гр.Кюстендил  (Прочетена 22439 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vlado_gillan
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: yamaha virago 250
Публикации: 37

Ел. поща
« Отговор #30 -: август 04, 2010, 14:10:24 »

ще взема и аз да дойда тогава щом ще има диня.кажете повече инфо къде е точно памука че ще идвам за 1 път там пък и ще дойда вечерта към 10 в петъка. да не взема се изгубя по завойте някъде. чакам инфо
Активен
Vlados
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1100 XX
Публикации: 85

Ел. поща
« Отговор #31 -: август 04, 2010, 16:06:12 »

Принципно когато влезнеш в Кюстендил има табели, на къде да караш. Въпроса е да се качиш до блакана, от там нататък е лесно, караш без да се отбиваш никъде и неможе да го пропуснеш. На мен, ще ми е за втори път, така че ще е добре организаторите да напишат малко повече информация или да дадът някаква карта, снимки. Оф айде да идава петък, че ми се ходи на събор вече  Mad Mad Mad
Активен
Vlados
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1100 XX
Публикации: 85

Ел. поща
« Отговор #32 -: август 04, 2010, 16:11:53 »

Сега се сетих, може да използваш и най-подходящия подход (поне аз така правя, като незнам къде съм). Спирам до някой на улица и го питам на къде да карам  Smile  Mad
Активен
pavel_sofia
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Nightster XL1200N
Публикации: 44

Пази се от звяра

« Отговор #33 -: август 04, 2010, 16:41:02 »

Може и да качиш някоя Кюстендилска мома да те заведе до там.  Very Happy
Активен
ЕXPERI MENTAL
Ако не бех луд щех да съм ненормален!!!
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: SUZUKI GSX600R и Китайско ATV
Публикации: 325

МК "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ"

« Отговор #34 -: август 04, 2010, 18:41:57 »

Цитат
За тези ,които запомнят визуално ще пусна няколко снимки за ориентиране!!!
За пътуващите от София и Тези от Благоевград на първото кръгово движение на входа на Кюстендил
и следвате табелите.Ако пък продължите на право има варянт на първото кръстовище преди светофаритеСлед това по табелите,наближите ли гр.Болница пътя не може да се обърка продължавате по край нея и излизате на "У"образно кръстовище.Завивате на дясно и там ще има табели,както и по на горе по пътя(Може да се ориентирате както по нашите табели така и по табелите на хижа "Трите буки").Във първото село Богослов ще стигнете до туки завивате на ляво,малко завои по пътя и ще срешнете това заведеницеИ още няколко километра в завои сред осоговския балкан ще се озовете на точното място на входа,а това е хижа "Памука"
 Лек път и безаварини километри и не на последно място шофирайте разумно и безопасно.
 "Осоговски ездачи" ви очакват с изтудена бира и голямо настроение     

Активен
triplextreme
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: srad 600
Публикации: 111

Ел. поща
« Отговор #35 -: август 04, 2010, 19:15:01 »

На излизане от събора полицаите дали ще прават проблеми за без книжки ?
Активен
ЕXPERI MENTAL
ниво 4
Неактивен Неактивен

МК "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ"

« Отговор #36 -: август 04, 2010, 21:08:37 »

Very Happy :grin:снимки за ориентиране!http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,43073.30.html
« Последна редакция: август 04, 2010, 21:11:27 последно от ЕXPERI MENTAL » Активен
ЕXPERI MENTAL
ниво 4
Неактивен Неактивен

МК "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ"

« Отговор #37 -: август 04, 2010, 21:13:44 »

Еми не знам питай някой местен катаджия ако познаваш  Surprised Smile Very Happy
Активен
legio
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 735

Boardman Road Pro Carbon

« Отговор #38 -: август 04, 2010, 21:34:35 »

Не, но само ако си пиян!
Активен
triplextreme
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: srad 600
Публикации: 111

Ел. поща
« Отговор #39 -: август 04, 2010, 22:33:32 »

Не, но само ако си пиян!
Very Happy Very Happy
Активен
ЕXPERI MENTAL
ниво 4
Неактивен Неактивен

МК "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ"

« Отговор #40 -: август 05, 2010, 14:39:12 »

:DАйде аз потеглям за събора ,че работа ме чака,трябва да се помага Very Happy
Очакваме ви!!! Mad rulez2 rulez2 hpoter rulez2 Mad Razz Razz Razz Razz Cool Cool Razz Razz rulez2 Mad
И карайте внимателно!!! agranom
Активен
supersport
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1100 BLACKBIRD
Публикации: 287

DEVIL RIDERS MCC

« Отговор #41 -: август 06, 2010, 16:55:07 »

И Devil Riders сме там............. Very Happy Mad
Активен
pavel_sofia
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Nightster XL1200N
Публикации: 44

Пази се от звяра

« Отговор #42 -: август 10, 2010, 16:14:32 »

Странно, няма никакви отзиви от Събора в Кюстендил!? Аз ли ще съм първия?
Добре:
-Имаше доволно хора, ние бяхме весела компания и си направихме страшен купон.
-Прекъсвачи и шум в малките часове нямаше. То ние изкарахме двете вечери до 4-5 часа, така или иначе... Нищо не ни е пречило нито да се забавляваме, нито да спим.
- Направихме си палатките на много хубава полянка, под дръвчета. Ама втория ден установихме, че кенефите, които бяха на 50 метра засмърдяха ужасно.
- Парадното каране нещо не беше организирано добре. Колоната се разкъса и тези, които тръгнахме последни изобщо не се включихме. Може и ние да сме си виновни, но все пак е тъпо!
- Основното ми оплакване е от храната: За пръв път съм на събор, на който има само една единствена сергия за храна. И монополизмът си каза думата. Просто отврат!!! Супите - един пръст брашно, един пръст супа, един пръст олио! Кюфетата и кибапчетата - соеви боклуци! Първия ден имаше шишчета, които ставаха за ядене - свършиха още в петък вечерта и повече немА! Имаше и пържолки - и те свършиха преди основната вечер. Наблизо до събора няма и заведения! Изобщо да си умреш от глад, по време на празник! Срамота!
Активен
Vojdo
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda cx650
Публикации: 123

Ел. поща
« Отговор #43 -: август 10, 2010, 20:21:08 »

Една седмица събор направих заедно с Осоговските ездачи. Евала момчета всичко беше прекрасно благодаря ви са хубавата седмица.
Активен
snaiperisto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Купувам ЧОПЪР над 600 кубика
Публикации: 324

скайп :SNAIPERISTO

Ел. поща
« Отговор #44 -: август 11, 2010, 04:31:57 »

Странно, няма никакви отзиви от Събора в Кюстендил!? Аз ли ще съм първия?
Добре:
-Имаше доволно хора, ние бяхме весела компания и си направихме страшен купон.
-Прекъсвачи и шум в малките часове нямаше. То ние изкарахме двете вечери до 4-5 часа, така или иначе... Нищо не ни е пречило нито да се забавляваме, нито да спим.
- Направихме си палатките на много хубава полянка, под дръвчета. Ама втория ден установихме, че кенефите, които бяха на 50 метра засмърдяха ужасно.
- Парадното каране нещо не беше организирано добре. Колоната се разкъса и тези, които тръгнахме последни изобщо не се включихме. Може и ние да сме си виновни, но все пак е тъпо!
- Основното ми оплакване е от храната: За пръв път съм на събор, на който има само една единствена сергия за храна. И монополизмът си каза думата. Просто отврат!!! Супите - един пръст брашно, един пръст супа, един пръст олио! Кюфетата и кибапчетата - соеви боклуци! Първия ден имаше шишчета, които ставаха за ядене - свършиха още в петък вечерта и повече немА! Имаше и пържолки - и те свършиха преди основната вечер. Наблизо до събора няма и заведения! Изобщо да си умреш от глад, по време на празник! Срамота!

Е аз не съм за пръв път на събор , на който "кетъринга" е монопол...ама си траех , че май все аз коментирам негативите.

Та , както на "Предела" , бирата поскъпна до 1.60лв , така и на "Памука" една кутийка фанта струваше 2.50лв.

Е за това ядеме по кръчмите преди да отидеме на събора , а хората си носят и пиене и ядене.
 Е заради тия алчни истъпления , тая година по съборите на които ходих , имаше видимо по-малко хора.

А виковете "ебание"...най пасват на цените.

Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мото събор "ОСОГОВСКИ ЕЗДАЧИ" гр.Кюстендил

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 21 запитвания.