Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО РОК ФЕСТ-ВЕЛИКО ТЪРНОВО 19-22 август 2010
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: МОТО РОК ФЕСТ-ВЕЛИКО ТЪРНОВО 19-22 август 2010  (Прочетена 47017 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
drago varvar
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW k1200rs
Публикации: 983

животът не се мери с броя вдишвания, които правим,

Ел. поща
« Отговор #180 -: август 24, 2010, 08:49:41 »

Ние не бяхме на събора, нито на гонките, но това не означава, че не сме били в района. Посоката която ни даде мото събора, ни позволяваше много возене извън стандартния маршрут от София. Тръгнахме по под балкана, Кърнаре, Троян и спане в Идилево. На сутринта Прохода на републиката (Хаинбоаз е невероятен),Казанлък обратно по Хаиноаза, Трявна, Дряново, Къпиново. На края Троян, Кърнаре, Панагюрище,Вакарел София. То на човек като му се вози, му се вози. Много як уикенд се получи и за нас.
Активен
custom
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XV1900,Kawasaki Z650,AWO Turist
Публикации: 55

Cafesaki

« Отговор #181 -: август 24, 2010, 12:29:18 »

Е,няма ли някоѝ,коѝто да пусни малко снимки от самия събор де-да видим каква е била наградата от томболата,коѝ я е спечелил...някоѝ интерени машини,на Милена кръшната снага даже и т.н.
Активен
Extreme
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: DRAG Climber
Публикации: 256

Ел. поща
« Отговор #182 -: август 24, 2010, 12:36:25 »

Аз не разбрах само защо изгониха пича със стоковото Сузуки? Чесно тогава са издразних на МАХ. Не мой разбера с какво той не заслужи възможност за изява? Не беше по слаб карач от другите така че.....
Незнам за другите но .. аз и другите около мен настръхнаме като го гледахме ... евала на пича добре го владее но ... мястото беше малко а и след 2-рото пускане как щеше да се прехвърли през кормилото ... А и не са изгонили до колкото знам .. казаха че му изтича времето .. а тои не искаше да излиза .. нещо такова се получи затова се здърпаха  Very Happy
Активен
Mima_A
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: радвам се на хорските
Публикации: 74

http://boliari.free.bg

398955282
« Отговор #183 -: август 24, 2010, 16:01:15 »

Ето ти я Милена-при пристигането й в Търново на пътуващата сцена   Very Happy
Активен
Mima_A
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: радвам се на хорските
Публикации: 74

http://boliari.free.bg

398955282
« Отговор #184 -: август 24, 2010, 16:13:54 »

Хм... Не знам на кой е този мотор, ама... собственикът му да знае, че  се влюбих в него  (в мотора,де) Embarassed

Сега...ако девойката случайно се разпознае...Ш' ме прощава, ама много хора се питахме дали това е новата мода за посещение на такива сбирки  Smile

Този също много ми хареса на мен  Smile

ПП: Имам над 100 снимки, но няма смисъл да качвам един по един всички мотори, които ми харесаха... Засега толкова... А някъде из фейсбук видях снимка на наградата (моята снимка нещо не се получи), така че някой да ви я постне да я видите  Very Happy

Лек и безавариен път на всички от мен!
Активен
Hell
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 650 FA
Публикации: 167

« Отговор #185 -: август 24, 2010, 17:42:23 »

Mima_A, бусата е варненска....не си казала не сме те уредили  Smile
Активен
HeLi0s
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: DR650-R
Публикации: 413

Ел. поща
« Отговор #186 -: август 24, 2010, 20:31:24 »

Незнам за другите но .. аз и другите около мен настръхнаме като го гледахме ... евала на пича добре го владее но ... мястото беше малко а и след 2-рото пускане как щеше да се прехвърли през кормилото ... А и не са изгонили до колкото знам .. казаха че му изтича времето .. а тои не искаше да излиза .. нещо такова се получи затова се здърпаха  Very Happy
Ае дайте снимики да го видим то пич.
Активен
Pepy86_GSXR
Павел Евгениев Павлов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 K4 :)
Публикации: 1062

Ел. поща
« Отговор #187 -: август 24, 2010, 22:26:07 »

За кой пич със стоково сузуки говориш. Този който се пусна на стънта на Междене ли?
Да колега точно за него!

И не му казаха че времето си му е свършило ,а направо си го изгониха...точно за това се и сдърпаха!
Активен
venci79
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 309

WWW.EXTREME-ATTACK.COM

« Отговор #188 -: август 25, 2010, 00:25:09 »

Да колега точно за него!

И не му казаха че времето си му е свършило ,а направо си го изгониха...точно за това се и сдърпаха!

а иначе как се казва това момче и от къде e?досега каточели не съм го виждал по стънт сбирките.
Активен
buffalo
Томислав Трайков
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: F4i Sport
Публикации: 966

« Отговор #189 -: август 25, 2010, 00:36:01 »

Момчето е Тоши от Монтана или познат на повечето като Тоши-Ямашката  Very Happy.
Ето негови снимки от миналогодишни събори Smile

Активен
venci79
ниво 4
Неактивен Неактивен

WWW.EXTREME-ATTACK.COM

« Отговор #190 -: август 25, 2010, 00:47:33 »

Тоши не го слуша много главата,откачалка е.
Активен
HeLi0s
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: DR650-R
Публикации: 413

Ел. поща
« Отговор #191 -: август 25, 2010, 02:16:45 »

Тоши...волна програма Smile

Активен
yordan.duylgerov
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R1000К5
Публикации: 65

МК "БОЛЯРИ"

Ел. поща
« Отговор #192 -: август 25, 2010, 09:51:27 »

Да колега точно за него!

Колега, никой не е имал нищо лично към момчето. Евала му, много добре владее мотора. Притеснението дойде от това, че мотора му не е гласен за стънт и му беше нужно много място за да покаже на какво е способен, а публиката беше много на близко. Лично аз молих около 30 пъти публиката да се прибере и да освободи място за да може момчетата да си покажат майсторлъка. Отново подчертавам, че никой няма нищо лично към момчето и такива спречквания каквито се получиха не са приятни на никого. На такива събития на първо място е сигурноста.  Mad
Активен
venci79
ниво 4
Неактивен Неактивен

WWW.EXTREME-ATTACK.COM

« Отговор #193 -: август 25, 2010, 11:38:35 »

а това мероприятие от къде е
Активен
Shtembara
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xj 600s
Публикации: 183

« Отговор #194 -: август 25, 2010, 12:40:24 »

Това беше миналата година на местността Гарваница близо до Крушунските водопади. Мото събора беше организиран от "Черните ястреби" - Летница и "Пътни братя" - Плевен
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО РОК ФЕСТ-ВЕЛИКО ТЪРНОВО 19-22 август 2010

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 21 запитвания.