Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО РОК ФЕСТ-ВЕЛИКО ТЪРНОВО 19-22 август 2010
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: МОТО РОК ФЕСТ-ВЕЛИКО ТЪРНОВО 19-22 август 2010  (Прочетена 45866 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kokarata
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XRV-750 (Africa Twin)
Публикации: 230

48980806
« Отговор #15 -: юли 12, 2010, 11:34:22 »

Да не говорим, че много хора са по двойки и трябва да се изръсят, двойно + пътя + консумация. Накрая цяла вечер ще слушам не музика а прекъсвачи и в бирата ми ще плуват парченца изгоряла гума.

Мерси!
Активен
jazovetza
GSM:0885022828
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA SUPER TENERE 750,YAMAHA CIGNUS-125,SUZUKI-SEPIA 50
Публикации: 1820

НИТО ДЕН БЕЗ БИРА

« Отговор #16 -: юли 12, 2010, 12:38:22 »

Абе на другите събори входа е 10лв и не предлагат кой знае какво.Мисля че за най-големия събор в България ще си заслужава най-вероятно.Погледнато от друга страна ако съдим по входа може да е 0лв и да няма сцена,музика,групи,отсечки,томбола абе нищо.Една гола поляна и кенф да няма даже и нула лева.приказвате така без да се замисляте как се организира такова мащабно мероприятие.другите събори ги правят с бюджет 10 000лв а тук само мотора който се дава от томболата е толкова.а като ви е скъпо поляни много,събори с по 500 човека още повече  Very Happy

Все по-често хората избягват мото-съборите и се убеждават, че е много по-целесобразно, приятно и весело, те самите да си организират някаква сбирка, пътешествие или друго подобно нещо!!! Very Happy
Не изключвам и ходенето на мото-събори, но не и на този с обирджииския вход от 20 лв. Sad Sad
Да са живи и здрави и да си правят мото-събори и за 50 лв. ако искат , защото е криза... Smile Smile Smile
Активен
venci79
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 309

WWW.EXTREME-ATTACK.COM

« Отговор #17 -: юли 12, 2010, 12:50:24 »

Абе на другите събори входа е 10лв и не предлагат кой знае какво.Мисля че за най-големия събор в България ще си заслужава най-вероятно.

как пък го измъдри че е наи-големият събор не ми е ясно.иначе събора не е лош но20 кинта за повечето хора са си доста парички.от Free wind riders знам че входа на старозагорският събор ще е не повече от 7лв а със сигурност не отстъпва по нищо на Търновският и отделно че Стара Загора е в центъра на България.
Активен
preachaus
jako
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: в цепията съм
Публикации: 407

MC Wild Children Varna

« Отговор #18 -: юли 12, 2010, 19:39:31 »

Браво момци, давайте в същия дух, нека да има за всеки по нещо! Няма какво да говоря за входове и ала бала, това е дрънкана че дрънкана тема! Евала ви че пак се стегнахте и пак правите нещо голямо и ви пожелавам успех, надявам се да успея тази година да ви уважа и да дойда!
Активен
yordan.duylgerov
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX-R1000К5
Публикации: 65

МК "БОЛЯРИ"

Ел. поща
« Отговор #19 -: юли 12, 2010, 21:25:19 »

Kak се организира мероприятие , сме го разисквали вече...а ако ТИ незнаеш , ще ти кажа : ОРГАНИЗИРА СЕ СЪС СПОНСОРИ.
Колега дай ги тея спонсори насам. Явно си запознат и ги имаш доста. За всеки спонсор, който ми дадеш получаваш по буре бира от мен  Mad.

Активен
venci79
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 309

WWW.EXTREME-ATTACK.COM

« Отговор #20 -: юли 12, 2010, 22:04:05 »

абе че е много трудна и скъпа е организацията на такова мероприятие няма спор.плащаш на полиция,линека,пожарна,община,кмет и куп други.но и че се печели няма спор но в краина сметка хората са положили мноого усилия и труд и е нормално да бъдат възнаградени.но и че 20лв са множко за България също е вярно така че едните са прави за себе си и другите също.няма смисъл да се караме за това е форума всеки да си каже мнението кое му харесва и кое не какво иска и какво не и организаторите съответно да си ПРЕЦЕНЯТ какво да правят.
« Последна редакция: юли 12, 2010, 22:06:12 последно от venci79 » Активен
steff
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« Отговор #21 -: юли 12, 2010, 22:18:35 »

...така че едните са прави за себе си и другите също. няма смисъл да се караме за това е форума всеки да си каже мнението кое му харесва и кое не какво иска и какво не...

Е тва е приказка на място  Mad
Активен
stanislav vasilev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан МК50-3 2Ю25 и ЧЗ 175 Спорт
Публикации: 1080

няма лоши машини-само лоши стопани

Ел. поща
« Отговор #22 -: юли 12, 2010, 22:57:28 »

Аз доколкото си спомням-преди мотосъборите се правеха предимно за мотористите и техния кеф.Мотосъбора трябва преди всичко да е шоу на две колела-а сега какво е-за Междени е ясно но другото-че то в Търново няма място за шоу и скоростни отсечки или стънт...И вход от двадесет лева не че е много ама да бъде моторджийски събор а не рокфест...Всички присъствали помним проблемите на някои мотористи с полицаите от преди 2-3 години-и то на затворения главен път София-Варна-то като мотористите не могат да се отпуснат и карат като на събор-ебем ти събора...
Активен
navigator
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...през годините различни...
Публикации: 525

« Отговор #23 -: юли 12, 2010, 23:27:32 »

Има си хора за всякакви събори,срещи,излети,пътувания,пикнеци,на по бира,концерти,мото-срещи,карания,рок-фести,ретро парти,мото рокфести,сред природни срещи,хром ивенти,толерантност на две колела пред парламенти,софийски събор без организатори и клиенти.......... . Само не мога да разбера лицето М.Славова какво общо има с описаното? Surprised
п.п.Ако въпросната дама си смени клина който носи от както се завърна в БГ може и симпатична да ми стане Smile
Активен
snaiperisto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Купувам ЧОПЪР над 600 кубика
Публикации: 324

скайп :SNAIPERISTO

Ел. поща
« Отговор #24 -: юли 12, 2010, 23:47:32 »

Колега дай ги тея спонсори насам. Явно си запознат и ги имаш доста. За всеки спонсор, който ми дадеш получаваш по буре бира от мен  Mad.

Брат , има спонсори-има събор , нема спонсори-нема събор , аз ли да съм спонсора?

А и както е написано по-горе в поста на един колега...мотосъбор или рокфест е това? Щото аз се мисля за моторист , не за рокаджия...щото слушам лек метъл (предимно Manowar)и стари сръбски хитове , а на така наречените "мероприятия" , които вече даже не ги наричате мотосъбори , а "фест"-ове някакви...се свири гадна , долна , яко непрофесионална и тотално фалшива "хард ... траш ...миш-маш...гадост".

Та по въпроса за спонсорите: Спонсори ще ви бъдат тези с шатрите , които се опитват да ми продадат ключодържател за 15лв , който на "битака" струва 7лв ама за 10 броя , от този с "рок-понички"-те , дето жена му не иска да ми сипе повече карамел , от тези които ми продават студени кебапчета с вкус на тоялетна хартия на цена 1лв за бройка , а тук на "Женския пазар" са по 35ст. , от тези на които им висят транспарантите по огради и дървета и ги споменават по 100 пъти на висок тон от сцената , от тези , които ме е.ат в 35 градусовата жега с цена от 1.50лв за 0.5л мин. вода...и не ми казвайте че се плаща на общината...щото тя почти винаги е спонсор , а ако не е...значи организаторите нямат необходимите качества и връзки за да бъдат такива.

Та ако някой ше ме чака мене , да карам 500км , да дам 100лв за бензин , да платя около 60лв за хотел , да похарча поне 100лв за ядене и пиене ... па и да дам 2Х20лв за "ВХОД"...е НЕМА...малко са хората които могат да си позволят семеен разход от 300лв за един уикенд...а и вече "умират балъците".

пп  А по въпроса за Милена славова...е немам думи , изкара ми акъла като я видях и чух тук , в София , направо страх ме хвана...това "чудо" едва ли някой иска да го срещне...камо ли да го слуша.
« Последна редакция: юли 12, 2010, 23:53:31 последно от snaiperisto » Активен
dundio75
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki550 bandit
Публикации: 87

Пловдив

« Отговор #25 -: юли 13, 2010, 00:04:24 »

Всеки влак си има пътници  Very Happy
Успех на колегите от Търново rulez2
Активен
jazovetza
GSM:0885022828
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA SUPER TENERE 750,YAMAHA CIGNUS-125,SUZUKI-SEPIA 50
Публикации: 1820

НИТО ДЕН БЕЗ БИРА

« Отговор #26 -: юли 13, 2010, 00:36:25 »

Всеки влак си има пътници  Very Happy
Успех на колегите от Търново rulez2
Има...има ама на товарния влак е само скрапа! Very Happy
Наиситна успех на табана в Търново.... Smile Smile Smile
Активен
snaiperisto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Купувам ЧОПЪР над 600 кубика
Публикации: 324

скайп :SNAIPERISTO

Ел. поща
« Отговор #27 -: юли 13, 2010, 00:42:22 »

Има...има ама на товарния влак е само скрапа! Very Happy
Наиситна успех на табана в Търново.... Smile Smile Smile

Да , аз вероятно съм от "скрапа" , но ако "товарния влак" не спре на гара "В. Търново" , по телевизията няма да кажат че са минали 5000 човека , а може би около 500...щото на ВИП "гарата" е спрял само "Ориент Експрес".
Активен
daniel.k5
GUGATA
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki GSXR1000 К5
Публикации: 205

Ел. поща
« Отговор #28 -: юли 13, 2010, 08:25:13 »

Аз пак ви каня на центара там штесевидим штепокараме пак като миналата година и штенаправим купон4ето както на нас ни е добре  Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
kokarata
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XRV-750 (Africa Twin)
Публикации: 230

48980806
« Отговор #29 -: юли 13, 2010, 08:42:11 »

Хора, да ви светна нещо! Мото-рок събор в Търново ще има! В това спор няма! Просто организаторите не искат "утрепки", "утайки" и "парцали" да им пречат на забавата горе на хълма. И без това няма много място там за 10 000 човека и 5000 мотора.

Така, че аз приканвам всички, които искат да присъстват на събора все пак да си домъкнат задниците до Велико Търново. Миналата година 50% от мотористите изобщо не влязоха горе. Все пак в Търново и Арбанаси има 1000 кръчми, хотели и кафета. Пък който иска да ходи горе! Да дава 20 лв. Купона не става с пари ами с мерак!

Само едно ви моля! Без отсечки по центъра, не си махайте заглушителите и не карайте по джапанки и къси гащи. Последното е във Ваш интерес!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2010 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО РОК ФЕСТ-ВЕЛИКО ТЪРНОВО 19-22 август 2010

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.187 секунди с 21 запитвания.