Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Винаги актуални цени на ГО.  (Прочетена 48527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KIRIL KIRILOV 2
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZR600R 4JH
Публикации: 333

http://www.exelerocar.com

« Отговор #15 -: април 06, 2010, 23:30:34 »

ГО за 2010г. при "ДЗИ"
аз нямам коментар ,а вие?
http://www.moitepari.bg/grajdanska-otgovornost/dzi-motocikleti-motopedi-i-trikolki-fl~057e2ba5-aa18-49f4-8c26-

Аз давам шише уйски и безплатно обслужване на мотора до края на сезона(работата) ако някой постне тук снимка на полица за мотор над 501сс  
Smile Smile Smile
« Последна редакция: април 06, 2010, 23:36:28 последно от KIRIL KIRILOV 2 » Активен
shrota
moto-danger
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 334

Suzuki DL 1000 V-Strom

348532627
WWW Ел. поща
« Отговор #16 -: април 07, 2010, 11:36:08 »

неразбирам на какво се дължът тези големи разлики. Левинс 55 лева за 1000сс, а при ДЗИ 350 лева?
Активен
JORO-SLIVEN
НА МЕН РОКЕРИТЕ СА МИ ФЕНОВЕ!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vtr 1000 SP-1 Superbike,ducati-indiana
Публикации: 8602

Бог кара SUZUKI

« Отговор #17 -: април 07, 2010, 11:38:57 »

неразбирам на какво се дължът тези големи разлики. Левинс 55 лева за 1000сс, а при ДЗИ 350 лева?
на това ,че не искат да застраховат мотори
 Smile
Активен
ivogiev
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Husaberg FS650E ' 06
Публикации: 1110

209937428
« Отговор #18 -: април 07, 2010, 12:16:24 »

на това ,че не искат да застраховат мотори
 Smile

тия педалчета всичките са седнали с дебелите си гъзове на маса и са си поделили пазара предварително.
много ясно че когато ГО на едно място е 55лв,а на всички други е 200-400лв, мотори ще правят ГО само на ниската цена.
Същото е и с другите неща,шибаняците си играят шах,а ние сме пионките.
Какво ли ще стане ако тея дето са взели пазара на моторите решат че не им отърва и догодина сложат 170лв примерно?
Явно имат свободата да го правят от държавата,но аз 170лв за ГО на мотор няма да платя-ебал съм ги.
Активен
Zazata
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: sef
Публикации: 21

o

Ел. поща
« Отговор #19 -: април 24, 2010, 03:59:47 »

Много сте зле !!! Пазара се регулира сам както винаги. Ако аз продавам шише ракия за 50 лв а Иван за 100 лв ? от каде ще го купите ?? Оооо Ами сега ако пита някой каква е ракията > Ами еднаква е : ) Сега сериозно (Закона е ясен и категоричен Имаш ли полица ГО никой не може да те пипне с пръст а ако нямаш оправяй се ) И така всяка компания си определя цената както си поиска. Така е не ревете --- давате по 10 лв за ракия ама 100 лв за застраховка са много ? Така ли е ?? А за бенз колко давате ???? Мани мани Чета ви глупостите и се ядосвам КАТО НЯМАТЕ ПАРИ НЕ КАРАЙТЕ КОЛИ И МОТОРИ !!!! В БГ всеки се оплаква колко е зле. Няма такава държаваааааа ще повърна !
Активен
JORO-SLIVEN
НА МЕН РОКЕРИТЕ СА МИ ФЕНОВЕ!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vtr 1000 SP-1 Superbike,ducati-indiana
Публикации: 8602

Бог кара SUZUKI

« Отговор #20 -: април 24, 2010, 10:09:48 »

Много сте зле !!! Пазара се регулира сам както винаги. Ако аз продавам шише ракия за 50 лв а Иван за 100 лв ? от каде ще го купите ?? Оооо Ами сега ако пита някой каква е ракията > Ами еднаква е : ) Сега сериозно (Закона е ясен и категоричен Имаш ли полица ГО никой не може да те пипне с пръст а ако нямаш оправяй се ) И така всяка компания си определя цената както си поиска. Така е не ревете --- давате по 10 лв за ракия ама 100 лв за застраховка са много ? Така ли е ?? А за бенз колко давате ???? Мани мани Чета ви глупостите и се ядосвам КАТО НЯМАТЕ ПАРИ НЕ КАРАЙТЕ КОЛИ И МОТОРИ !!!! В БГ всеки се оплаква колко е зле. Няма такава държаваааааа ще повърна !
а ти си много добре Smile Smile :-)от всичката ти изписана гадост,разбрах единствено да си правим ГО от 380лв вместо от 60лв.аз лично не разбрах що....сигурно щото всички караме мотори и треа имаме пари Smile

пп.ракията не е еднаква Very Happy ама това е друга тема
Активен
muncho
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 124

« Отговор #21 -: април 24, 2010, 23:09:29 »

Актуална цена от началото на седмицата
Лев Инс, 800 кубика мотор, 1 вноска, зелена карта - 95 лева.
Това баше най-тънката оферта.
Активен
forry
Freerider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: скутерче
Публикации: 814

fory_underground@abv.bg forry
Ел. поща
« Отговор #22 -: април 25, 2010, 06:11:39 »

Това е цената ако моторът ти е със софийска или пернишка табела да речем! Иначе има и по-ниски цени - към 70 лв със зелена карта... Оказа се, че от тази година има и такава диференциация (правилна или не, не коментирам), но, когато преди месец правихме ГО на едни и същи возила с различна буква в номера, лъсна разликата.
    Нещата лека полека си вървят към дебела гражданска и колкото и да ревем, просто ще стане. Който не му отърва да продава мотора и да хваща трамвая...или самолета с посока на запад.

Активен
Hell
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 650 FA
Публикации: 167

« Отговор #23 -: април 25, 2010, 07:27:52 »

Актуална цена от началото на седмицата
Лев Инс, 800 кубика мотор, 1 вноска, зелена карта - 95 лева.
Това баше най-тънката оферта.

Това е пълна ...... има си специализиран сайт за застраховки, защо се питате а не влезете в сайта и да порчетете????
http://www.sdi.bg/onlineInsurance/showQuestionnaire.do   (ако се счита за реклама моля модератора да го изтрие, всеки знае как се рови в нета)
Аз карам чисто нов мотор, но с ГО за 53лв с доставката без валидност в чужбина.
Така че колеги, не се връзвайте на някой дето се опитва ни пробута скъпа ГО -> за целта ни дерат достатъчно с КАСКО!!!!
Ако недай се боже някой ви претрепе, което е труднодоказуемо, защото в БГ по презумция мотоциклетиста е виновен за всяко ПТП в което участва,  по-добре да измислят вариант автомобилистите да с аимали ГО, за да има от къде да Ви покрият щетите които никак не са малки, и по-добре си направете персонална осигуровка за около 10-30лв за медицински услуги които покриват леженето в болницата -> всички карали курса знаят че Ви правят задължително такава когато го започанете -> повярвайте ми инвестицията в нея си струва макар че не пожелавам на никого да се наложи да се възползва от нея -> по добре парите да отидат на "вятъра" както биха се изразили някои отколкото да се чудите как да Ви сглобяват ако се случи нещо, защото докторите карат нови коли, а те не падат от небето!!!
Активен
xfact
Four wheels move the body.....two wheels move the soul...
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 402

Мотор: най-красивия, най-шумния и най-високия

11808816
« Отговор #24 -: април 25, 2010, 07:44:29 »

Аз давам шише уйски и безплатно обслужване на мотора до края на сезона(работата) ако някой постне тук снимка на полица за мотор над 501сс  
Smile Smile Smile

Аз мога да постна?!?
Активен
genov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Valkyrie
Публикации: 330

Не карай по-бързо отколкото твоят ангел лети

330607133
Ел. поща
« Отговор #25 -: април 25, 2010, 10:51:25 »

Цитат
Явно имат свободата да го правят от държавата,но аз 170лв за ГО на мотор няма да платя-ебал съм ги.
А какво би казал за 190 евра,който плащам аз за мотора в Гърция?  Smile
Иначе полезна тема Тони  Mad избрах си къде да си подновя застраховката на колата...
Активен
Щирлиц
a
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX 750 ES
Публикации: 502

474431036
« Отговор #26 -: април 25, 2010, 13:43:13 »

А би трябвало цената за ГО да се формира на база нарушения на водача. Отстъпки за тези, които нямат нарушения и виновно причинени ПТП-та. Тогава "шумахеровците" рязко ще намалеят.
Активен
genov
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Valkyrie
Публикации: 330

Не карай по-бързо отколкото твоят ангел лети

330607133
Ел. поща
« Отговор #27 -: април 25, 2010, 18:59:54 »

Цитат
А би трябвало цената за ГО да се формира на база нарушения на водача. Отстъпки за тези, които нямат нарушения и виновно причинени ПТП-та. Тогава "шумахеровците" рязко ще намалеят.
Ами то си е така,поне в Гърция.
Преди месец счупих стопа на едно такси (аз бях виновен),разменихме си данните без да викаме полиция.
На другия ден отидохме до застрахователната компания да му направя φιλική δήλωση (приятелска декларация),той си получава парите за ремонта,а на мен следващата ГО,ще ми е с 6% по-висока... Confused
Активен
Zazata
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

o

Ел. поща
« Отговор #28 -: април 28, 2010, 03:40:11 »

Е не знам колко съм зле аз. Може би ти знаеш ! Ама ти караш мотор 04 г. и нямаш пари ли ?? ..........
Активен
Zazata
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

o

Ел. поща
« Отговор #29 -: април 28, 2010, 03:41:28 »

Или е 2006 ?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: Винаги актуални цени на ГО.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.113 секунди с 20 запитвания.