Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Винаги актуални цени на ГО.  (Прочетена 44495 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tonyco
Модератор LoW
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Varadero XL 1000 VA '10
Публикации: 2434

28456401
« -: ноември 14, 2009, 20:55:16 »

www.sdi.bg
На този сайт винаги може да проверите актуалните цени на задължителната застраховка гражданска отговорност в няколко компании. Аз лично от 3 години си поръчвам през сайта застраховките и ми ги доставят на място посочено от мен и ги плащам при доставката. До сега веднъж ми бяха сбъркали модела на мотоциклета в зелената карта но за тяхна сметка ми доставиха нова зелена карта и взеха старата така, че са коректни. Надявам се да съм бил полезен.
Активен
Gredata
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 878

0888004067
« Отговор #1 -: ноември 14, 2009, 21:27:57 »

На мен ми е чудно, защо при едни ~90 лв, а при други х4 ... 435  Surprised
Не мога да го схвата - как един застраховател и аз какво повече получавам за същата тази застраховка.... Smile
Активен
Tonyco
Модератор LoW
ниво 5
Неактивен Неактивен

28456401
« Отговор #2 -: ноември 15, 2009, 18:29:24 »

Демокрация, пазарна политика кот искаш го наричай, при бай Тошо Москвича беше на една цена на всякъде Smile.
Активен
Shider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL1000 V-STROM rider & Yamaha Super Tenere enthusiast
Публикации: 745

KARADERE ТЕАМ

« Отговор #3 -: ноември 15, 2009, 18:50:17 »

В момента има и по-изгодни предложения от тези на SDI.
Уника, например застраховат мотоцилкети на 65лв (за 1000куб.см + Зелена карта). Smile
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #4 -: ноември 15, 2009, 19:03:44 »

в петък трябваше да подновя гражданска на колата. по-точно, или да внеса последната 4-та вноска, или да направя нова. разглеждайки тизи сайт видях, че при бул инс е най-евтино, което за мен е загатка! обадих се по телефона на агента ми в бул инс и го попитах каква е минавката и за какво по дяволите става въпрос. попитах, ако си направя застраховката в sdi ( офиса им е на 50 метра от дома ми, имам и карта, а агента ми е на 1 час път ). човека ми обясни простичко, като за прост човек, че ако отида в sdi съм вътре отвсякъде! уловката: там 'зелената карта' далеч не е толкова зелена, пък и струва още пари. тамушната важи само за европейския съюз! сетете се как се заобикаля румъния, сърбия, .... при него, на място и за същата сума, получих безплатна за цялата суха част от света, на която живееме, демек, европа, азия, всичко. в момента имам застраховка и за в бангладеж ( мечтана дестинация ), макар че едва ли ще отида до там.

sdi са добър опит, но първо питайте и на други места.
Активен
Shider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL1000 V-STROM rider & Yamaha Super Tenere enthusiast
Публикации: 745

KARADERE ТЕАМ

« Отговор #5 -: ноември 15, 2009, 19:10:17 »

Стюпиде, румънците са си в Европа, откакто и ние... (друг е въпроса, че те са по-напред...)

А това, че на вас от западната част на България не ви е много удобно да заобикаляте Сърбия, на нас - останалата половина от страната ни е все тая... Mad
« Последна редакция: ноември 15, 2009, 19:12:02 последно от Shider » Активен
Dabich
ПРОДАВАМ CBR F4i '02
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Кабрио
Публикации: 979

« Отговор #6 -: ноември 15, 2009, 19:30:34 »

в петък трябваше да подновя гражданска на колата. по-точно, или да внеса последната 4-та вноска, или да направя нова. разглеждайки тизи сайт видях, че при бул инс е най-евтино, което за мен е загатка! обадих се по телефона на агента ми в бул инс и го попитах каква е минавката и за какво по дяволите става въпрос. попитах, ако си направя застраховката в sdi ( офиса им е на 50 метра от дома ми, имам и карта, а агента ми е на 1 час път ). човека ми обясни простичко, като за прост човек, че ако отида в sdi съм вътре отвсякъде! уловката: там 'зелената карта' далеч не е толкова зелена, пък и струва още пари. тамушната важи само за европейския съюз! сетете се как се заобикаля румъния, сърбия, .... при него, на място и за същата сума, получих безплатна за цялата суха част от света, на която живееме, демек, европа, азия, всичко. в момента имам застраховка и за в бангладеж ( мечтана дестинация ), макар че едва ли ще отида до там.

sdi са добър опит, но първо питайте и на други места.

Нещо тука намирисва, според мен няма как застраховка от един и същ застраховател да има различни условия (не бонуси) при различните брокери или агенти.
Активен
Tonyco
Модератор LoW
ниво 5
Неактивен Неактивен

28456401
« Отговор #7 -: ноември 15, 2009, 20:03:27 »

Стюпиде май не четеш внимателно какво съм писал 3-та поредна година си правя през SDI първо, че цените са по ниски от колкото ако ида при дилъра (не знам твоя дилър явно е много твой човек), и второ това със зелената карта са те метнали на черешата. И на мотора и на колата ми важат за на всякъде както казваш ти и съм излизал и с колата и с мотора Гърция, Македония, Сърбия, Румъния и т.н. без никакви проблеми и няма нищо задраскано в зелената карта. Ако има някакви ограничения се виждат в детайлите на съответната компания доста ясно. Също така ако цъкнете цена със и без зелена карта ще видите, че няма никаква разлика в цените тоест зелената карта е безплатна. На твоя човек му кажи много здраве Smile.
Активен
boomba
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: почиващ :(
Публикации: 37

Брат,добре се пази някой луд сМПС да не те прегази

Ел. поща
« Отговор #8 -: март 30, 2010, 23:32:00 »

Здравейте колеги!
Днес си направих ГО на Кавата ЗХ6Р 2006 по БГ Имоти.Цената е 77лв +зелена карта.Такова нещо като безплатна зелена карта (бонус) няма поне при тях.Плаща се допълнително 36лв.Питах и по другите застрахователи как е,ЛевИнс беше 98лв със зелена карта а другите са над 120 кинта.

И сега както е писал Ступит мога да ходя и до Бангладеж ако ми е по джоба,но с този мотор едва ли  Smile
Поздрави!
Активен
rumba
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Aerox 70cc, Honda CBR 954RR
Публикации: 418

160292340
« Отговор #9 -: март 30, 2010, 23:39:16 »

За втора година правя застраховка през SDI. Този път си поръчах и карта за отстъпка. Днес поръчваш гражданска, утре идва с куриера. По-ниски цени от застрахователя обикновенно, а и ниски от доста застрахователни брокери.

Устойва ме, щото не губя време и за това, а ми я носят на крак  Very Happy
Активен
boris_vn
0898 647 384
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: cbr900rr- 97
Публикации: 1804

САМО ХОНДА МОЖЕ ДА УБИЕ ХОНДА

223
Ел. поща
« Отговор #10 -: март 31, 2010, 08:24:52 »

Здравейте колеги!
Днес си направих ГО на Кавата ЗХ6Р 2006 по БГ Имоти.Цената е 77лв +зелена карта.Такова нещо като безплатна зелена карта (бонус) няма поне при тях.Плаща се допълнително 36лв.Питах и по другите застрахователи как е,ЛевИнс беше 98лв със зелена карта а другите са над 120 кинта.

И сега както е писал Ступит мога да ходя и до Бангладеж ако ми е по джоба,но с този мотор едва ли  Smile
Поздрави!
е добре де ако няма да ходиш зад граница защо ти е тази зелена карта  Surprised аз си направих в ЛЕВ ИНС за 55лв. няма да пътувам зад граница ,а всеки лев е важен  Very Happy
Активен
kokobbb
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: дай боже ХР 400 скоро
Публикации: 258

бакшиш не е град в Китай

Ел. поща
« Отговор #11 -: март 31, 2010, 08:41:10 »

Не ангажирам никой с мнение,но в тоя Лев Инс не станаха ли малко проблеми покрай ареста на г-н Алексей Петров-доколкото знам има вероятност да им отнемат лиценза и тогава става кофти-а колкото до цената там-55лв с зелената карта-аз лично си я направих в Интерамерикан-76лв с зелена карта на 4 вноски
Активен
boomba
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: почиващ :(
Публикации: 37

Брат,добре се пази някой луд сМПС да не те прегази

Ел. поща
« Отговор #12 -: март 31, 2010, 15:36:49 »

е добре де ако няма да ходиш зад граница защо ти е тази зелена карта  Surprised аз си направих в ЛЕВ ИНС за 55лв. няма да пътувам зад граница ,а всеки лев е важен  Very Happy
Ще ходя в испания и там ще го карам без зелена карта няма как да стане,а ми трябваше най-евтината понеже там нямаш право да караш повече от 3 месеца с бг номера и застраховки.
Интересното е ,че там ми искат 2200 евро  Surprised  за застраховка понеже стажа ми е 4 години и алтернативата е да го прехвърля на по дърт от мен с повече стаж.Ако си над 45 застраховката е 200 евро. Very Happy
Активен
JORO-SLIVEN
НА МЕН РОКЕРИТЕ СА МИ ФЕНОВЕ!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vtr 1000 SP-1 Superbike,ducati-indiana
Публикации: 8596

Бог кара SUZUKI

« Отговор #13 -: април 06, 2010, 22:21:30 »

ГО за 2010г. при "ДЗИ"
аз нямам коментар ,а вие?
http://www.moitepari.bg/grajdanska-otgovornost/dzi-motocikleti-motopedi-i-trikolki-fl~057e2ba5-aa18-49f4-8c26-ff5ca7930750
 Smile Smile Smile
    * при Месторегистрация София град - "С" и "СА", Пловдив - "РВ", Варна - "В", Бургас - "А", Стара Загора - "СТ", Благоевград - "Е", Перник - "РК", Други
          o при Кубатура от 1cc до 50cc: 133.60 BGN
          o при Кубатура от 51cc до 500cc: 183.60 BGN
          o при Кубатура над 501cc: 346.60 BGN

Цена при разсрочено плащане - описание     

* при Месторегистрация София град - "С" и "СА", Пловдив - "РВ", Варна - "В", Бургас - "А", Стара Загора - "СТ", Благоевград - "Е", Перник - "РК", Други
          o при Брой вноски при разсрочено плащане 2
                + при Кубатура от 1cc до 50cc: 148.20 BGN
                + при Кубатура от 51cc до 500cc: 204.20 BGN
                + при Кубатура над 501cc: 385.20 BGN
          o при Брой вноски при разсрочено плащане 4
                + при Кубатура от 1cc до 50cc: 148.40 BGN
                + при Кубатура от 51cc до 500cc: 204.40 BGN
                + при Кубатура над 501cc: 385.40 BGN
Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1744

« Отговор #14 -: април 06, 2010, 22:25:40 »

Яснооо,пак на ЛевИнс ще е тя ами...
http://www.moitepari.bg/grajdanska-otgovornost/lev-ins-motocikleti-~13833e19-3a1d-49dd-825b-ca0f31fc3524
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: Винаги актуални цени на ГО.

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.323 секунди с 20 запитвания.