Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: РЕЛЕ РЕГУЛАТОРИ, електроники за мотори -производство и гаранция
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: РЕЛЕ РЕГУЛАТОРИ, електроники за мотори -производство и гаранция  (Прочетена 50728 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KIRIL KIRILOV 2
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZR600R 4JH
Публикации: 333

http://www.exelerocar.com

« Отговор #15 -: октомври 29, 2009, 11:00:09 »

Сега ме хвана яд,че съм си купил от друго място комутатор за една от бангиите,а не съм се възползвал от услугите му,но нищо за следващата ще си знам. Very Happy
Ми като не питаш  Smile на няколко пъти съм публикувал gsm_а и скайпа на Ангел тук в форума.
Няма равен на него да знаете момчета.
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #16 -: октомври 29, 2009, 11:03:43 »

Ми като не питаш  Smile на няколко пъти съм публикувал gsm_а и скайпа на Ангел тук в форума.
Няма равен на него да знаете момчета.

Кире,аз си купих комутатора преди да се появи темата...,но както и да е,имам техника,не е като да няматака че има възможност за корегиране на грешката ми... Very Happy
Активен
stinat
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1100EТ
Публикации: 298

Ел. поща
« Отговор #17 -: октомври 29, 2009, 11:23:29 »

Купих реле-регулатор от ebay - изгоря.
Поръчах от Ангел - досега всичко е наред.
Много коректен човек и не беше нужно да карам мотора на място.

Нема грешка, ЕВАЛА!
Активен
chanev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Africa Twin RD04
Публикации: 348

« Отговор #18 -: октомври 29, 2009, 22:19:08 »

Аз от скоро също съм с негово реле. Вече повече от 1000 км няма проблем, но за да ми е спокойно си монтирах един волтметър, от онези които се продават по магазините за електронни компоненти. Релето държи стабилно, дано да няма проблеми повече, че е много гадно да ти издумка релето  Very Happy
Активен
motorbox
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F650GS
Публикации: 85

Ел. поща
« Отговор #19 -: октомври 30, 2009, 09:53:36 »

Sad Sad   да ви кажа вече има оригинални реле регулатори на много добри цени въпроса е да знаеш от къде да си вземеш между 130 и 200 лв може да се вземе оригинален и примерно за друг мотор и да му се промени куплунга и да работи  понеже регулаторите практически са еднакви като устроиство само мощността и изходноонапрежение еднакво ако някои пита пишете мога да ви дам съвет 0887742584
Активен
RODRIGUEZ
"Rodriguez Motors"
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KLX650, ZX9R
Публикации: 3089

НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!! 0889289511

WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: октомври 30, 2009, 10:55:26 »

Sad Sad   да ви кажа вече има оригинални реле регулатори на много добри цени въпроса е да знаеш от къде да си вземеш между 130 и 200 лв може да се вземе оригинален и примерно за друг мотор и да му се промени куплунга и да работи  понеже регулаторите практически са еднакви като устроиство само мощността и изходноонапрежение еднакво ако някои пита пишете мога да ви дам съвет 0887742584
Въпрос за размисъл!!! Smile
Колега, ако напиша в темата където се саморекламираш, че си много далече и няма смисъл клиентите да идват в твоя сервиз, а е по удобно да дойдат в моя!?! Коректно ли ще е от моя страна?!? Very Happy
« Последна редакция: октомври 30, 2009, 10:56:58 последно от RODRIGUEZ » Активен
angel nikolov
nikolovshop
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1, Honda Transalp,Yamaha Majesti 250
Публикации: 1047

skype angel_streka72

WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: октомври 30, 2009, 13:09:37 »

пиша това на човека ,които се саморекламира защо по рано не дойде и да го кажеш за да си в помощ а сега ако искаш да направим така слашаш едно твое реле на някакъв мотор и аз слагам едно от моите на абсолютно сащ модел мотор в едно и също време и засичаме километража да видим ,кое реле ще спечели аз съм готов само казваш и го правим
Активен
motorbox
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: октомври 31, 2009, 10:23:08 »

пиша това на човека ,които се саморекламира защо по рано не дойде и да го кажеш за да си в помощ а сега ако искаш да направим така слашаш едно твое реле на някакъв мотор и аз слагам едно от моите на абсолютно сащ модел мотор в едно и също време и засичаме километража да видим ,кое реле ще спечели аз съм готов само казваш и го правим

да ти кажа опитвам се да помогна на хора които не разбират толкова много от тия неща примерно че не е задължително да си купуват от хонда за по 4-500 лв бая години се занимавам и аз с подобни неща ама да си играя да правя самоделки няма смисъл логично е оригиналните продукти да са с по голямо качество а иначе има и китаиски релета вече за по 25-30 лв но нямат регулатор на напрежение и пак стават отделен въпрос за издръжливост всеки може да си пресметне по джоба! та няма смисъл да се състезаваме за каквото и да е билоло. всички неща са направени от хора за това винаги ще има по добри и от мен и от теб благодаря ти за вниманието все пак
Активен
motorbox
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #23 -: октомври 31, 2009, 10:29:50 »

Въпрос за размисъл!!! Smile
Колега, ако напиша в темата където се саморекламираш, че си много далече и няма смисъл клиентите да идват в твоя сервиз, а е по удобно да дойдат в моя!?! Коректно ли ще е от моя страна?!? Very Happy
ами аз не си правя реклама просто се опитвам да помогна на хора които по малко разберат и от мен доста години се занимавам с тия неща и още много ще ми трябват да науча много неща ако можех всичко щях да съм господ но хората могат да си преценят сами къде и в кои сервиз да ходят
Активен
mariantomev
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Ел. поща
« Отговор #24 -: октомври 31, 2009, 11:30:56 »

Виждалсъм правени релета мога да заявя че превъзхождат оригиналните (по-голям радиатор и много стабилни грец диоди)аз ако трябва да залагам , ще избера правеното реле.Подкрепям хората които са си направили труда да се занимават с това.
Не е нужно да обсъждаме това ,човекът изка да е полезен и аз се въхищавам на такикива хора.

0887 467 687  Ангел   
« Последна редакция: октомври 31, 2009, 11:34:15 последно от mariantomev » Активен
Yamaha N1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Raptor 700i и FZ-1
Публикации: 2425

Жълтите са най-бързи

Ел. поща
« Отговор #25 -: октомври 31, 2009, 12:55:33 »

Сори за спама,ама колега motorbox моля ти се,научи се да пишеш с главни букви и препинателни знаци и пак заповядай.

Иначе съм 100% съгласен,че едно правено реле от човек който си знае работата е много по-добро от всички монтирани примерно на недорозомението Хонда до 2000г.(на всяко масло-реле) Smile Smile
Активен
motorbox
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #26 -: октомври 31, 2009, 15:31:25 »

Сори за спама,ама колега motorbox моля ти се,научи се да пишеш с главни букви и препинателни знаци и пак заповядай.

Иначе съм 100% съгласен,че едно правено реле от човек който си знае работата е много по-добро от всички монтирани примерно на недорозомението Хонда до 2000г.(на всяко масло-реле) Smile Smile
Така епо лесно никои не е казвал че човека не си разбира от работата и аз поправям изгорели комутатори!
Активен
Yamaha N1
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Raptor 700i и FZ-1
Публикации: 2425

Жълтите са най-бързи

Ел. поща
« Отговор #27 -: октомври 31, 2009, 16:01:35 »

Останаха само запетаЙките. Smile Smile Smile
Активен
Христо Петков
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: suzuki intruder VS1400 suzuki TL1000
Публикации: 257

Психарикс

« Отговор #28 -: октомври 31, 2009, 16:38:44 »

Цитат на: motorbox
Така епо лесно никои не е казвал че човека не си разбира от работата и аз поправям изгорели комутатори!

Ми пусни си тема и се рекламирай там, що се присламчваш тук?
Активен
angel nikolov
nikolovshop
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1, Honda Transalp,Yamaha Majesti 250
Публикации: 1047

skype angel_streka72

WWW Ел. поща
« Отговор #29 -: октомври 31, 2009, 16:49:18 »

точно и ясно написано ,мислех преди два дни да го напиша щом се изтъкваш пусни си твоя собственна обява
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: РЕЛЕ РЕГУЛАТОРИ, електроники за мотори -производство и гаранция

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.229 секунди с 20 запитвания.