Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: Да помогнем на Ангел
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Да помогнем на Ангел  (Прочетена 42057 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abakadaba
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800
Публикации: 129

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: ноември 03, 2009, 10:50:44 »

Колеги в сайта на Ангел има Форма за дарения, която ползва платформата е на ePay и друга за дарения чрез paypal. Всеки лев от там отива директно за лечението на Ангел, не е необходимо дори да ставате от компютъра.

И незабравяйте... Няма ненаказано добро.
Активен
elfi30
елфче
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Tweet 125
Публикации: 1764

втасахме я - минахме на скутер

« Отговор #16 -: ноември 17, 2009, 13:24:35 »

Днес трябва да снимат Ангел за предаването 13+ на БНТ. Те ще се опитат да помогнат в набирането на средства за лечението му като разкажат за него и го подкрепят в няколко поредни предавания. Също така ще привлекат вниманието на младите хора към факта, че в България има много млади хора, които са затвоени вкъщи и имат нужда от помощ - финансова или морална.

http://bnt.bg/bg/productions/about/40/trinajset_plus
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #17 -: ноември 18, 2009, 01:07:22 »

Днес отворих касата, която беше поставена в клуб Усмивка на циркова площадка във Варна. Пред свидетели преброих 130лв. Очаквам един приятел да ми даде още 20лв. за Ачо и тогава ще внеса цялата сума на веднъж. Ако не до петък, то предполагам най късно през другата седмица ще ги внеса. Ще постна бордерото тук.
Активен
ICE_FIRE
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XV750
Публикации: 1157

« Отговор #18 -: ноември 19, 2009, 23:39:09 »

Не знам как да започна, мисля си че е несправедливо...Мамка му,не знам ......
Момчета, днес научих една лоша новина, касаеща член от семеиството на колегата Ангел Ангелов, които вече знаете се нуждае от нашата помощ. Аз не мога да я съобщя тук, не ми е разрешено, а и не съм аз човекът, които трябва да разгласява тези неща, но е несправедливо когато наш колега се нуждае от помощ -ние да стоим безучастни от страни, свити в черупките си. Мисля, че съдбата на Ангел е прекалено жестока към него и семейството му - то не бяха инциденти, не бяха болници, не бяха предателства, не бяха кражби и золуми на негов гръб, а сега и това. Апелирам да се вземем в ръце и със сетни сили да помогнем на този човек! Той най-вероятно няма  никога да може да кара мотор Но нека поне да може да стане и да прегърне сина си. 
Активен
elfi30
елфче
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: ноември 23, 2009, 00:29:12 »

до преди малко гледах как монтират предаването за другата неделя. Много човечно и мило представяне - на Ангел и семейството му.

В неделя от 9,30 сутринта е. Ако нямате възможност да го гледате - надявам се да го качатна сайта после.

Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: ноември 25, 2009, 21:40:05 »

Днес поръчах дизайна за фланелките на Ачо, ама не знам кога ще е готов. Надявам се до седмица две.  Very Happy  В последно време доста бавно действам, но то е защото съм малко с вързани ръце така да се каже. За сега все още не съм намерил спонсори за изработката им, но се надявам и това да стане. С готовия проект би трябвало да е по лесно.  Surprised
« Последна редакция: ноември 25, 2009, 21:41:38 последно от ЧЕФО » Активен
elfi30
елфче
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: ноември 27, 2009, 23:37:57 »

Който се е опитвал да гледа Мото ГПто по БНТ знае, че в неделя сутрин в 9,30 там върви младежкото предаване Яко и 13+  Smile Smile Smile Smile

Т.е. всеки е чакал предното да свърши, че да започнат моторите.

Обаче добрите хора от 13+ (Благодарим на Рали, Нина, Ицо, Емо и целия екип) се запознаха с Ангел и неговия проблем. И решиха да помогнат с каквото могат. А те могат да заведат Ангел и семейството му във всеки дом в неделя сутринта за кратко "на гости". И да ни ги покажат такива, каквито са - едни добри, сърдечни и положителни хора, които вярват, че с много усилия ще успеят да победят и да изправят Ангел на крака.

Тази неделя предаването ще ни запознае с Ангел Ангелов. Такъв, какъвто е днес. А в няколкото предавания до Коледа ще се опитат да прибавят нови поддръжници и преятели на Ангел, които да се опитат да му помогат - всеки по своя начин  Very Happy

Ако имате възможност - гледайте го. Или препоръчайте на ваши близки да го гледат.

http://bnt.bg/bg/productions/about/40/trinajset_plus
Активен
elfi30
елфче
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: ноември 29, 2009, 22:29:23 »

Тук може да гледате предаването, което е посветено на Ангел, на това да му помогнем и на темата - кога отваряме сърцето си?

http://193.43.26.11/bg/productions/40/edition/5062/13_29_noemvri_2009

натиснете play в малкото екранче над анкетата. 25 минути, в които няма да ви стане тъжно, а ще разберете колко много може да се направи със съвсем мъничко усилие  Very Happy
Активен
elfi30
елфче
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: декември 02, 2009, 18:45:06 »

утре в сутрешния блок на радио Пловдив журналистката Стефка Тотева ще разговаря с Теди.

Също така ще обявят предстоящия благотворителен концерт

на 27 януари Пловдив, сигурно е участието на група Хоризонт, преговаря се с други групи.

Активен
Tuti
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha R1
Публикации: 4499

« Отговор #24 -: декември 03, 2009, 20:28:49 »

Тази неделя по БНТ пак ще има материал за Ангел  Very Happy
Активен
elfi30
елфче
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: декември 05, 2009, 23:18:56 »

някой ако естанал към 9,30 - пуснете си БНТ, тъкмо ще изгледаме по едно тийнейджърско предаване, да си спомник как е било, като сме били млади...
Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: .
Публикации: 109

WWW Ел. поща
« Отговор #26 -: декември 07, 2009, 15:41:08 »

Чефо, всичко е ок, парите, които преведе от кутията, поставена на цирковата площадка са по сметката на Аньо - 76,61 евро (150 лв.)Благодаря ти! Поздрави Smile
Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: .
Публикации: 109

WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: декември 07, 2009, 15:50:30 »

Предаването "13+" на Канал 1, по което ще излъчват всяка неделя до Коледа от 9.30ч. сутринта материал за Аньо е наистина много хубаво. По много деликатен начин загатват проблеми, с които рано или късно всеки от нас се сблъсква, направено е с много любов и определено ти връща младежкия дух!
Поздрави на целия екип на предаването и благодарим, че отделихте такова голямо внимание и с такъв професионализъм подготвихте материала за брат ми!
Вярвам, че ще постигнем това, към което всички заедно се стремим - да съберем сумата от 6 хил. евро, необходима на Аньо да продължи лечението си в клиника НейроВита, Москва!
Остават още 3 хил. евро!
Благодарим на всички, които ни помогат по пътя, който вървим с Аньо!
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: декември 07, 2009, 18:57:17 »

Хрумна ми една идея. Не може ли в тази тема да се направи някакъв "брояч", който да показва оставащата сума? Няма да е автоматичен, а по скоро веднъж седмично някой да го актуализира. би било стимулиращо да виждаме как брояча приближава нулата. Какво мислят модераторите и админа?
Активен
ICE_FIRE
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XV750
Публикации: 1157

« Отговор #29 -: декември 07, 2009, 19:04:46 »

аз пък ще помоля сестрата на Ангел - Теди изчисти си съобщенията в профила, не можеш да получаваш нови  Very Happy
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: Да помогнем на Ангел

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.293 секунди с 21 запитвания.