Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: Да помогнем на Ангел
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Да помогнем на Ангел  (Прочетена 37688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: .
Публикации: 109

WWW Ел. поща
« Отговор #105 -: април 17, 2010, 11:33:27 »

Сайта е хакнат от два дни....постепенно изчезна информацията от почти всички папки...
Доста от вас използват термини, които не разбирам. Свързала съм се с NS1, която поддържа хостинга, ще възстановят информацията.....
Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #106 -: април 17, 2010, 11:44:38 »

Между другото...., за да не преразказвам, това е кореспонденция между мен и Niki Stoyanov (който не познавам) във Фейсбук!

Niki Stoyanov 15 април в 23:03
vmesto da har4i6 ostanalite pari za nekvi teniski da gi be6e dala na niakoi v nujda...neblagodarnici... pomaga se na 4ovek kato Gogo ili bolni deca, a ne na bezmoza4en motorist .

Teodora Nedyalkova 15 април в 23:33
Как не те е срам!

Niki Stoyanov 16 април в 01:43
kak teb ne te e sram??? az dosta znam... o4akvai gospodarite na efira... coming soon .

Teodora Nedyalkova 16 април в 04:46
Оставам с впечатление, че всъщност не знаеш, защото в противен случай не би се държал по този начин, както и да е. Достатъчно грижи имам.....направи, каквото сметнеш за добре!

Това е. Само предположение, но може би има нещо общо с хакването...стана по едно и също време.
Активен
KIRIL KIRILOV 2
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZR600R 4JH
Публикации: 333

http://www.exelerocar.com

« Отговор #107 -: април 17, 2010, 12:05:26 »

М,да действително има проблем в сайта.На 100% гарантирам че информацията се изтрива умишлено от човек,а не проблем от вирус или нещо подобно.Тествах сайта и е чист като сълза.
Но има лек и за такива хора  Smile
Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #108 -: април 17, 2010, 12:07:44 »

Сайта е въстановен!!!
Целенасочено е хакнат. Има всякакви хора..... Ще вземем мерки да се не случва повече!
Активен
elfi30
елфче
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Tweet 125
Публикации: 1764

втасахме я - минахме на скутер

« Отговор #109 -: април 17, 2010, 12:12:36 »

Теди, възмутително е това, което са направили. Така или иначе - ние сме с вас. Ако имате нужда от подкрепа или от някой, който да му обясни на този идиот каква е каузата ви - просто се обади.

Прегръдки от нас с Тути.
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Tiger955i; ZX12R;CBR1100XX;XT660X;XTZ750;KLX650;NT400;AN400;XJ750;CX500;CB400N;Tuareg125; и други
Публикации: 13694

Вярваш на всичко прочетено? Е, колко да си тъп?

« Отговор #110 -: април 17, 2010, 12:32:30 »

Кой е тоя боклук Niki Stoyanov? Някой познава ли го? Някво инфо за него? От кой град е поне?
Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #111 -: април 17, 2010, 12:42:30 »

Мисля, че вече знам кой....от София е.
Оказва се конфлинктна личност, която си търси повод да се забавлява на чужд гръб, сигурно му е много скучен живота на този човек. Правя постъпки да се срещна с него и ще го направя ....
Елфи, благодаря ви!
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Tiger955i; ZX12R;CBR1100XX;XT660X;XTZ750;KLX650;NT400;AN400;XJ750;CX500;CB400N;Tuareg125; и други

« Отговор #112 -: април 17, 2010, 12:54:53 »

Теди, не бъди глупава. Подай сигнал към съответните власи. Едни хора с черни качулки и бронежилетки много рязко ще го посетят в ранна доба и ще има много до обяснява, докато лежи с очи към протрития мокет. Въпросните хора страдат от остра липса на добри обноски и чувство за такт. Very Happy Хакването на сайтове се третира като разновидност на тероризма. Сети ли се коя инстанция се занимава с такива смешници? На въпросната търсеща конфликти мижитурка ще и преседне от конфликти веднъж за винаги. Ще му се затъкне чак гръцмуля. Някой високо поставени хора и инстанции си търсят изкупителни жертви за показни арести и възмездия. Просто им дай каквото търсят, ще им дойде добре дошло. Те търсят точно такива мижитурки, дето са лесне за схрускване, но ги хрускат много шумно и с добре отворена уста, та да се види хубаво по телевизията. Тоя крастав компютърен плъх покрай своя пешкир ще опере и чуждите пешкири и ще проклина деня в който се е захванал с точно този сайт. Very Happy Един вече изгоря така. Послушай ме те си знаят работата. Просто подай сигнал и посочи човека, а те ще го проверят и после ще му се стъжни. В политическо отношение времената са доста подходящи, та възползвай се и го насади на пачи яйца. Very Happy Обади се и ти на господари на ефира, та да се вдигне шум и повярвай началниците на господата с качулките ще се възползват от безплатната медийна реклама. Smile
« Последна редакция: април 17, 2010, 13:02:24 последно от ЧЕФО » Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #113 -: април 17, 2010, 13:14:19 »

Ще сигнализирам, благодаря за съвета...
Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #114 -: юни 21, 2010, 13:37:05 »

Щастлива съм да ви кажа, че успяхме да съберем сумата от 6450 евро, необходима за трети етап на лечение и на 5 юли Аньо ще постъпи в клиниката за две седмици. Предвиждат се три трансплантации.
Благодарим от сърце на всички хора с добри сърца!!! Бъдете здрави!
Благодарим и на България Еър, които за пореден път направиха жест към Аньо и поеха самолетното пътуване!
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #115 -: юни 21, 2010, 15:17:45 »

apl Mad Късмет на Ангел. Следващия път като го видя искам да ми се похвали, че прави крачка след крачка сам. Успех! Mad
Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #116 -: януари 06, 2011, 16:42:40 »

С благодарност към всички мотористи пиша във форума. Радвам се, че ви има, че сте единни, защото това ви прави силни!!! Пожелавам ви здрава, щастлива и успешна 2011 година!

В края на окт. 2010 брат ми Ангел трябваше да постъпи в клиниката, в която се лекува в Москва, но тъй като не успях да събера необходимата сума от 6 000 евро той пропусна две трансплантации. За шест месеца, с помощта на изключително много хора събрахме средствата и днес с радост ви съобщавам, че на 12 януари 2011 г. Аньо ще постъпи отново в клиниката, за да продължи лечението си и премине през четвърти етап от своята програма. Ще претърпи поредните трансплантации и интервенции.

Благодаря на всички, които продължават да ни подкрепят, познати и непознати. Благодаря ви, че сте до Аньо, че отделяте от времето и средствата си и дори го обиквате! Неговото подобрение ни кара да гледаме с още по-голяма надежда и вяра, че скоро ще се изправи на крака. Той върви бавно, но сигурно по своя път!

Предстоят ортопедични операции и още поредица от трансплатации, за които са необходими повече от 30 000 евро. Вярвам, че ще успеем да съберем и тези средства, за да доведем до успешен край излекуването на Аньо и да го видим отново на крака!

www.angelangelov.net

Активен
Doctora RR
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600RR 2006
Публикации: 939

« Отговор #117 -: януари 06, 2011, 17:02:01 »

какви ортопедични операции по-точно? Имам много познати в тази специалност и още повече в мойта си-хирургията,ако може с нещо да помогнем казвай  Very Happy
Активен
tedy_tda
ниво 3
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #118 -: януари 06, 2011, 17:11:00 »

От клиниката трябва да издадат ортопедично заключение и тогава да се пристъпи към операциите. Не знам точно в кой момент това ще се случи, но ще ви кажа, когато стане факт. Трябва изкуствено да се удължат сухожилията на двата крака, за да може стъпалата да застанат на 90 градуса (изчаква се максимално да се отпуснат с рехабилитация, защото се повлияват положително от нея), да се оправи коляното на десния крак, защото е било счупено и зараснало накриво и накрая, след като Аньо проходи да се постави изкуствена протеза в тазобедрената става. Благодаря ви, ще имам предвид и ще се свържа с вас, когато настъпи момента. И благодаря за всеки съвет!
Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #119 -: януари 08, 2011, 11:57:35 »

Оффф, тая криза много кофти обърка работите. А бяхме тръгнали с голямо темпо напред, но нещеш ли работите се забавиха.
Ха дано на лято по съборите да посъберем пак парички.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиБлаготворителност (Модератор: drfrancky)Тема: Да помогнем на Ангел

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 21 запитвания.