Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2009 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО СЪБОР КРУШУНА 2009
Страници: [1] 2 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: МОТО СЪБОР КРУШУНА 2009  (Прочетена 26176 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RaIcHeTy
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: ......
Публикации: 31

www.motofocus.net

Ел. поща
« -: септември 06, 2009, 00:08:10 »

Поради липсата на организация и поведението на хората, наподобяващо това на овцете, не успях да направя много снимки.........Организаторите имаха късмет, че нямаше инциденти въпреки множеството предпоставки за това и също така трябва да са благодарни, но и засрамени, че момчетата са свикнали да карат в такива условия и съумяват да пазят хората доколкото могат......
Нямям думи просто!!!

ЗА ВСИЧКИ СНИМКИ : http://motofocus.net/gallery/thumbnails.php?album=44&page=1
Активен
steff
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1467

« Отговор #1 -: септември 06, 2009, 00:11:42 »

Ко е станало там бе, Райче?  Surprised Готини снимки както винаги  Mad
Активен
RaIcHeTy
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: ......
Публикации: 31

www.motofocus.net

Ел. поща
« Отговор #2 -: септември 06, 2009, 01:40:23 »

Там е проблема, че нищо не стана като хората (имам предвид гонките...., напиването е ясно)...... hummer hummer hummer
Активен
galin_f
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Ел. поща
« Отговор #3 -: септември 06, 2009, 08:40:03 »

Какво да се прави! Културата ни като публика е на такова ниво  Sad... Каквато и организация да се направи докато сме такива, така ще е  Surprised. Дори и при такава организация (не съм присъствал лично) ако публиката има нужната култура като такава би се провело мероприятието по нормален начин  Very Happy. Явно ние все още сме си за твърди заграждения и това е  Very Happy... Аз също обичам да снимам за лично удоволствие, но има случаи когато ти се отщява да го правиш... а после - има ли снимки, еми няма... кофти е за снимане. Нищо лично против никои, но това е общото ни поведение като публика!!! Аз също съм се включил в числото на неграмотната публика да няма тоя на какъв се прави  Very Happy!
Активен
RadoShopa
Радостин Славов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 1000 'K9 Limited Edition
Публикации: 695

Kраста си е да го еВа...

WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: септември 06, 2009, 10:27:54 »

За това......наистина беше опасно,а и публиката повече от половината ми се стори,че за 1 път присъстват на такова мероприятие....бусове с цигани и турци  Surprised  Е....такова е мястото в региона,има ги много....!За организацията според мен просто хората бяха малко,която да я движат.....Бе "отървахме" се и този път,с изключение на един познат-изпуснал завой там на изкачването от Крушуна-хубав гладък асфалт,но с много изненадващи виражи!Това е то.....има го в картите и това "асо"!
Активен
PrEsS
R1
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: кармазъ
Публикации: 253

Съединителят прави силата!!!

« Отговор #5 -: септември 06, 2009, 10:47:08 »

Не бяха само селяците виновни от околните села незнам как се казва ама е от Плевен кара една червена Хонда VTR ако не се лъжа емиии тоя напрао ми извади нервите организатора казва сички назад дръпнете се тоя кат са развикал къв си ти че ша ми казваш незнам си кво  Sad с каква цел плюеше човека незнам изглежда има психини проблеми това момче  Surprised
Активен
RadoShopa
Радостин Славов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Kраста си е да го еВа...

WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: септември 06, 2009, 10:59:42 »

Не бяха само селяците виновни от околните села незнам как се казва ама е от Плевен кара една червена Хонда VTR ако не се лъжа емиии тоя напрао ми извади нервите организатора казва сички назад дръпнете се тоя кат са развикал къв си ти че ша ми казваш незнам си кво  Sad с каква цел плюеше човека незнам изглежда има психини проблеми това момче  Surprised

Very Happy Викат му Ренди.....който го познава,знае,че такъв му е стила,много вика..... Smile И не го е направил с цел,просто се познава с човека и се е бъзикал......както го прави със всички и с мен включително  Smile
Активен
dobry
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR 1000 Race
Публикации: 9978

www.race-stands.com

WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: септември 06, 2009, 11:00:47 »

На селско регионално ниво-толкова. Smile

П.С. и с това,че нямаше минерална вода ме загубиха  Smile Smile Smile Smile
Активен
dadeda
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: АВО
Публикации: 167

Симсон Аво,Балкан люлин,МЗ-Трофи,Чезе350

Ел. поща
« Отговор #8 -: септември 06, 2009, 15:27:32 »

Събора беше перфектен Very Happy някой нещо снимки? Surprised
Активен
legio
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 735

Boardman Road Pro Carbon

« Отговор #9 -: септември 06, 2009, 17:38:05 »

Събора ми хареса и е един от малкото, които бих посетил отново. Организацията беше на ниво(гонките не ме интересуват), цените народни, а компанията перфектна! Very Happy  Mad
Активен
raden
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki DL1000 V-Strom
Публикации: 163

167939096
« Отговор #10 -: септември 06, 2009, 19:06:34 »

Наистина, че мястото не беше много подходящо за палатков лагер и кетъринга куцаше малко. Но интерестни места които да разглеждаш през деня докато захладнее колкото си щеш. Цените също изненадоха приятно. А и за организиране на такива събития се иска опит и аз съм сигурен, че следващите събори ще са на по-високо ниво. Mad Смятам, че организаторите заслужават по-скоро похвала. В края на краищата събор се ходи да се видиш със стари приятели и да намериш нови.
Активен
RadoShopa
Радостин Славов
ниво 5
Неактивен Неактивен

Kраста си е да го еВа...

WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: септември 06, 2009, 19:52:48 »

Наистина, че мястото не беше много подходящо за палатков лагер и кетъринга куцаше малко. Но интерестни места които да разглеждаш през деня докато захладнее колкото си щеш. Цените също изненадоха приятно. А и за организиране на такива събития се иска опит и аз съм сигурен, че следващите събори ще са на по-високо ниво. Mad Смятам, че организаторите заслужават по-скоро похвала. В края на краищата събор се ходи да се видиш със стари приятели и да намериш нови.

Адаш (и по фамилия дори) евала за мнението ти  Very Happy
Активен
krasimir
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Sprtster XL 1200 L
Публикации: 244

« Отговор #12 -: септември 06, 2009, 20:03:48 »

Добър ни беше кефа ...... нямам оплаквания......само дето съм пресипнал и мнооого отпаднал ,но това значи че ми е било хубаво. Mad

Активен
вихър
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 201

Honda XL 1000 V Varadero

« Отговор #13 -: септември 06, 2009, 20:45:00 »

относно организацията - имаше баня!!! ...и бира по 80ст!!!!...
Активен
fenfazer
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: yamaha FZS 600 fazer, Балканче 49сс.
Публикации: 560

Зелен дрян друсал ли си?

Ел. поща
« Отговор #14 -: септември 06, 2009, 21:11:02 »

Събора си беше перфектен! Винаги съм се чудил на хората който отиват на събор само и само да могат да си карат моторите около масите на хората и да ни пълнят чашите и мезето с пепел и камани Surprised е тука такова нещо нямаше. Присъствах до към 23:00ч и прекъсвачи не чух.
На кйто не му е харесало значи е твърде възможно да е от тези хора Very Happy
Догодина пак сме заедно Very Happy
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2009 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: МОТО СЪБОР КРУШУНА 2009

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.172 секунди с 21 запитвания.