Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Broken Wings Run 2009  (Прочетена 40900 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
demokrata
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 1000 F
Публикации: 320

« Отговор #150 -: септември 22, 2009, 17:05:19 »

В 1532 се говореше само за доктора, на когото съчувствам. Бил съм в подобна ситуация. И айде ....ако нещо,да минем на лични, ако не бъди здрав
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #151 -: септември 22, 2009, 18:07:09 »

След предпоследния пост на LoveHate,мисля че темата е изчерпана(или поне за мен е така),Стюп бий и ключа.  Very Happy
Активен
JORO-SLIVEN
НА МЕН РОКЕРИТЕ СА МИ ФЕНОВЕ!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vtr 1000 SP-1 Superbike,ducati-indiana
Публикации: 8596

Бог кара SUZUKI

« Отговор #152 -: септември 22, 2009, 19:21:11 »

прав си серго но мисля че и lovehate може да я заключи Very Happy
Активен
sergo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Публикации: 4989

Suzuki 1100FR

« Отговор #153 -: септември 22, 2009, 19:26:49 »

прав си серго но мисля че и lovehate може да я заключи Very Happy

Знам Жоре,но понеже Стюп спомена и затова.  Very Happy
Активен
DOC
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley Davidson Heritage Softail Custom
Публикации: 689

удобството убива прогреса

« Отговор #154 -: септември 22, 2009, 19:53:56 »

Кофти хора изкофтиха темата!  Surprised
Активен
Stupid_boy
Модератор
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 4620

« Отговор #155 -: септември 22, 2009, 20:28:00 »

кофти или не, темата без последния пост на lovehate беше за никъде. сега вече мисля че нещата си дойдоха напълно на място и няма повод за съмнения. това трябваше да го има още в началото. ако беше ъам, лично аз щях да купя поне 3 тениски.

след този му пост, извинявам се, защото на моменти и аз наливах лайна с голямата кофа!
акулчо, и на теб се извинявам, въпредки че едва ли го искаш и ще го приемеш!

lovehate, не е нужно да отклонявате средства по посока ангел, малко насила ще излезне. вече веднъж казах, не дай бже някой да си помисли да прави паралел на двете кампании. вие преценете, но разумно, а не под натиска на тази тема. не сте малки деца, знаете какво означава това.

за мен темата е приключена! ако някой има огромно желание да каже още нещо, нека помоли някой от екипа и може би ще я отключиме.
« Последна редакция: септември 22, 2009, 20:30:51 последно от Stupid_boy » Активен
ЧЕФО
THE EVIL ARCHITECT
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Tiger955i; ZX12R;CBR1100XX;XT660X;XTZ750;KLX650;NT400;AN400;XJ750;CX500;CB400N;Tuareg125; и други
Публикации: 13697

Вярваш на всичко прочетено? Е, колко да си тъп?

« Отговор #156 -: септември 23, 2009, 12:52:37 »

Първом, за да избегнем лични полемики, ще кажа няколко приказки за ЧЕФО и после ще продължа с цялата история....

Не ми е била мисълта да ви карам да помагате на Ангел. През цялото време говорих чисто принципно. Не е нужно да заделяте от тази сума за Ангел. Акцията е предназначена за Ботев и нека си бъде за него. В последствие не бихме отказали помощ от никой, но нека сега тези средства си отидат при доктора. Освен това има и други нуждаещи се, освен Ачо. Тази подробна информация трябваше да я има още в началото. Така щеше да се избегне този безмислен дебат. В най-лошия случай поне трябваше да го напишеш веднага след вторият ми пост, или поне на лични. За теб може това да е излишен мелодраматизъм, но на практика това е запознаване на хората с фактите. Прав си, че всеки гледа от собствената си камбанария. Имайки пред вид социалния статус на доктор Ботев и средите в които се движи, трябваше да се досетиш как изглежда това от страни. Явно не си запознат с настроенията по нашия край, относно въпросните среди. Моето възмущение беше събирателно на негодуванието на  група хора, които ми изразиха възмущението си относно вашата акция. Това ме накара да разпитам на ляво и дясно за информацията, която бях получил и тя бе потвърдена. Поради „грижливо пазената” от вас мелодраматична „тайна” въпросните факти не са известни на никой. Известен е само социалния статус на доктора, който явно се е стопил без никой да разбере. Не става дума за тръбене на ляво и дясно, а за едно просто и подробно обяснение още в самото начало на акцията, като това, което ти направи само, че в края.
 Имай пред вид, че групата на „харлитата” във Варна не се ползват с добро име и уважение сред по-голямата част от тукашните мотосреди. Да не казвам, че откровено им се присмиват и подиграват. До там доведе тяхното поведение, изразено в твърде надути, твърде високомерни, твърде надменни, не отговарят на поздрави, не подлежът на заговаряне, абсолютно некомуникативни, нулева учтивост, не посещават мероприятията, или ако го направят, то демонстративно странят от останалите и т.н. Изключение правят единици и те се ползват с уважението на останалите. Доктор Ботев се „появи” от скоро и движи с тази група, като така негативното мнение на масата явно рефлектира и върху него. Говоря за настроения на местно ниво. Пълната липса на реална информация плюс натрупаните негативи доведоха до погрешни изводи и заключения. Всичко това можеше да избегнеш с едно просто, но навременно публикуване на последния ти пост, което ти направи твърде късно. И все пак по-добре късно от колкото никога. При така стеклите се обстоятелства излиза, че дължа извинение. Така и ще бъде!

Поднасям най-искренните си извинения на теб, твоите сподвижници и на самия доктор Ботев. Разграничавам се категорично от първоначалното си мнение. Смятам, че Доктора е подходящ избор. Ще се постарая да уведомя останлите за новосподелените подробности около доктора и така да разсея всякакви съмнения и негативни настроения.

Няма да проверявам информацията ти и ще я приема за чиста монета. Звучиш ми искрен и смятам да се доверя. Надявам се, че ще си направиш изводите от този конфликт. Добре е да се поинтересуваш за тукашните настроения и извън средата на харлитата и техните сателити. Тъй, като те са една съвсем мъничка част от мотодвижението и повечето карат твърде от скоро не можеш да съдиш за тукашните настроения по тях и техния поглед над нещата. Да не говорим, че повечето от тях хал хабер си нямам за реалната обстановка.  От друга страна всяко зло за добро. Не смятам, че този дебат навреди на начинанието ви, като цяло. Щом се преборихте с тези съмнения и обвинения от наша страна и то доста лесно, значи имате сериозен потенциал и ще спечелите доверието на още повече хора. Приеми тази неприятна случка, като доказване и отвърждаване на вашата искреност. А и сега знаеш от какво да се пазите за в бъдеще. Освен това  вече срещаш подкрепа в мое лице на местно ниво. Надявам се да не таиш лоши чувства. Ако ти потрябва помощ, каквато и да е тя, то можеш да разчиташ на мен стига да е по силите ми. Аз също направих своите изводи, а именно, че „Совите не са това, което са.”
 Поздрави и успех с начинанието.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2009 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Broken Wings Run 2009

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.176 секунди с 21 запитвания.