Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: ZED MOTO Track Days - Дракон, Калояново
Страници: 1 [2] 3 4 ... 74   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ZED MOTO Track Days - Дракон, Калояново  (Прочетена 183470 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hypermood
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

MV Agusta Brutale

Ел. поща
« Отговор #15 -: март 24, 2009, 22:30:12 »

Супер
+1
Активен
drago varvar
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW k1200rs
Публикации: 983

животът не се мери с броя вдишвания, които правим,

Ел. поща
« Отговор #16 -: март 24, 2009, 22:52:55 »

Едвам ме навихте+1,смо датата  кажете
« Последна редакция: март 24, 2009, 22:55:16 последно от drago varvar » Активен
RUMEN yamaha
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: никакъв
Публикации: 3314

YAMAHA YZF-R1

« Отговор #17 -: март 24, 2009, 23:00:20 »

Видяхме какво стана с голямата сбирка на R1/R6 миналата година.. от 50 човека накрая 10 мотора. Ако вземете да питате всеки кой кога може, то никога няма да се стигне до консенсус. Единия ще има рожден ден, другия на работа, третия ще заминава в чужбина и т.н.

Тъкмо и аз мислех да напиша същото. Пешо, тва с организацията е трудна работа, в смисъл, че несериозници колкото искаш. На мен ми хрумна една идея - може да пробваме и ние да организираме Р1 сбирката на същата дата и може да си направиме маршрутите така че да се срещнеме някъде. Ние тая година ще гоним рекорд - 11 мотора.  Smile
Активен
superbikefan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YZF
Публикации: 607

@@*46*@@

« Отговор #18 -: март 24, 2009, 23:09:35 »

Тъкмо и аз мислех да напиша същото. Пешо, тва с организацията е трудна работа, в смисъл, че несериозници колкото искаш. На мен ми хрумна една идея - може да пробваме и ние да организираме Р1 сбирката на същата дата и може да си направиме маршрутите така че да се срещнеме някъде. Ние тая година ще гоним рекорд - 11 мотора.  Smile

Айде айде..
миналата година за тая среща имаше метеорологична пречка.. Very Happy Smile Smile
 Sad
Активен
ЗМЕЙ
паднал от Мелмак
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 2387

331230276
« Отговор #19 -: март 24, 2009, 23:19:00 »

Петре, обявявай дата и място и т`ва е - който може и иска ще дойде. Знаеш прекрасно, че Румен и Владо са прави  Smile

Разни Р1/Р6 да не ни се пречкат из гумите - нека първо се съберат поне 13 мотора, па тогаз да кандидатстват за кръстосване на маршрутите  Very Happy /пичове, да не се засегнете - това си е дружески шарж, който има за цел да ви напомни, че темата не е за миналогодишната ви среща  Very Happy/

Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: ...etc.
Публикации: 2806

ZEDMOTO.COM

« Отговор #20 -: март 24, 2009, 23:19:38 »

Ок - до края на другата седмица ще фиксирам дата - дето се вика не питай старило ,а патило (не за друго ама съм обещал на Джорджо да садим фиданки - пък и каузата си струва - дето се вика ние живеем в туй гето Very Happy).
Румба,
чувствайте се поканени ,а не е тайна че си фен на някоя и друга европейска марка - просто искам събирането да е конкретно - за собтвеници на "европейки"- естествено всеки имащ желание да дойде и да се изкефи !
ПП:Пичове,знам че за Вас не е нужно да обяснявам че това не е мото-събор, но съм длъжен да го кажа - идеята е да се съберем хора със сроден вкус и интреси и да направим нещо хубаво и интресно.  
« Последна редакция: март 24, 2009, 23:22:25 последно от The Duke » Активен
kando
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1265

бах таа ала

« Отговор #21 -: март 24, 2009, 23:27:13 »

ей ще се съберете много народ и ще вземат да дойдат рокерите да ви набият ебах ги  Very Happy Smile Smile

п.п.е сори за спама  Surprised - няма повече!!!!!
Активен
RUMEN yamaha
жис
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: никакъв
Публикации: 3314

YAMAHA YZF-R1

« Отговор #22 -: март 24, 2009, 23:29:25 »

Мен идеята ми беше вие да се съберете примерно в Търново, а ние в Плевен (примерно) и след това да си караме ние отделно и вие отделно, но в един момент да се срещнеме за малко в някой град и после (след като ви засрамиме  Smile ) кой откъде е.
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #23 -: март 24, 2009, 23:33:43 »

Айде сега...нали знаеш че имам три висши по устатост  Very Happy
Да се придържаме към темата...
ПП:Как си ги разпознавате пред кафето или - "мойта беше синя" Very Happy
Активен
drago varvar
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW k1200rs
Публикации: 983

животът не се мери с броя вдишвания, които правим,

Ел. поща
« Отговор #24 -: март 24, 2009, 23:48:29 »

Една пред премиера в крилата.Да речем тази седмица преди откриването.
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #25 -: март 24, 2009, 23:57:37 »

Аз съм предимно събото-неделно в България - работа...а и крилата са далечко от Варна.
Но не пречи една "тренировка" да ударите нашите Very Happy
ПП:Дръннете на Миташки и Светльо
Активен
Goshi
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Gilera Nexus 500
Публикации: 286

WWW Ел. поща
« Отговор #26 -: март 25, 2009, 00:42:21 »

Дуче , направо ме разби!!! Знаеш ли от кога чакам някои да предложи да организираме такава сбирка само с европейски мотори??? Естесвено аз ще доида и с мене поне още двама , трима с европеики,а може и много повече без значение кога ще е и дали на тая дата ще има некав мото събор, та ако ще и тоя на Монтана да е!!! А имам само едно предложение, да включиме кам марките които си изброил Buell и Harley, нищо че са американски , нали не са японки!!!Колкото до мястото според мен идеята за някаде в центара на БГ е много добра , просто само решете каде ще бъде, и не виждам смисал да се събираме на някои смотан събор,кадето нема и смисал да се ходи вече(мое мнение), а за датата когато решите,ама гледаите да е скоро Very Happy
 А междо другото да те питам и Benelli TNT ли си си купил или така ми се струва Very Happy Very Happy Я вземи пусни някоя снимка, ако искаш де! Very Happy
Активен
madtiger
MAD MOTO
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: DUCATI
Публикации: 528

www.mad-moto.com

« Отговор #27 -: март 25, 2009, 00:53:23 »

Аааа не.. аз смятам ако имате сбирка да посетя и нея.. а на същата дата трябва да се раздвоя.. тъй че мислете друга  Very Happy
Активен
Nachev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Hornet 600 '02
Публикации: 109

Позьор

Ел. поща
« Отговор #28 -: март 25, 2009, 00:59:12 »

Мойта Хонда е произведена в Италия, брои ли се? Surprised Smile Smile
Активен
The Duke
Red Brigades
ниво 5
Неактивен Неактивен

ZEDMOTO.COM

« Отговор #29 -: март 25, 2009, 01:07:17 »

Освен това и дизайнера на твойта Хонда е 'талянец,както и на повечето Р1-ци ...но не - сорка Smile
@Гоши
Да,ама трее да се метна на 11-ти до Ирландия да си го взема (ако Жоро Ирландския не измисли някаква схема).
Ето снимките:

Вече си имам всичко без Гузи (кат те оферирах що не клекна Very Happy)
« Последна редакция: март 25, 2009, 01:21:00 последно от The Duke » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 74   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияTrack DaysТема: ZED MOTO Track Days - Дракон, Калояново

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 21 запитвания.